Gönderen Konu: Metecan Birsen  (Okunma sayısı 10470 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
Ynt: Metecan Birsen
« Yanıtla #15 : 30 Haziran 2021, 10:59:36 »
Obra varken değerini bilmedi onun eğer o zaman adasaydı kendini şu an farklı bir seviyede olacaktı hayırlı olsun umarım büyük takım oyuncusu olmayı başarır bizdeyken çok büyük potansiyeli vardı gecikmişte olsa kendini gerçekleştirmeyi başarabilir

Metecan in o donem de ayni sikintisi vardi... Hatta Obra da emin degildi nasil kullanacagina. Son doneme kadar Efes dahil olmak uzere ne kendi ne hocalari karar veremiyordu 3 numara mi 4 numara mi yapacaklarina (Yigit Onan da ayni durumda). 3 numara icin yavas kalabilir korkusu, 4 icin ince kalir korkusu vardi... Iyi bir mobil 4 numara haline geldi son donemde, switchlerde 3 ve 2 ile kaldiginda da siritmiyor, 5 in arkasinda zorlansa da durabiliyor...

Fiziksel olarak hala biraz daha gelismesi lazim. Ama simdi en azindan bir plani var...  biraz daha kas yaparsa gec te olsa iyi yerlere gelebilir... Turkiye liginde iyi sure alir ve hakkini verir diye dusunuyorum... Euroleague deki suresini ise kendi calismasi belirler... Bu sezon euroleague de 20 mac ve 4-6 dakika ortalama oynayip, arti PIR da kalabilirse cok basarili bir baslangic olur.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Sapere

• Üye
  • Yer: Bostancı
« Yanıtla #16 : 30 Haziran 2021, 11:36:34 »
Kokoşkov’un NBA’de çalışma alanı hücum ve oyuncu gelişimiydi.

Geçen sezon yaşanan harala güreleden sonra bu sene umarım Metecan ve diğer oyuncuların gelişimlerine katkısı olur.

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #17 : 30 Haziran 2021, 12:54:39 »
Bizim Karşıyaka eşleşmesinde bol bol izledik kendisini. Ben şahsen ciddi beklenti içindeyim. Olacağını düşünüyorum ve öyle 4-6 dakikalardan çok daha fazla katkı alacağız bence. İnşallah yanıltmaz beni
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #18 : 05 Ekim 2021, 12:06:06 »
Sertaç Bey, kendisinin transferi esnasında özellikle Euroleague'de oynayacağına dair (en azından 10 dakika civarı) söz vermiş. Aldığı para zaten günümüz şartlarında epey iyi. Lakin Kızılyıldız maçında malum sadece kadroda adı vardı, Daçka ve Petkim maçlarında ise toplamda 10 dakika süre zor aldı. Böyle giderse ilk isyan bu çocuktan gelir, yazın kenara.

Çevrimdışı Cem Ağrak

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul-İzmit
« Yanıtla #19 : 05 Ekim 2021, 12:13:16 »
Sertaç Bey, kendisinin transferi esnasında özellikle Euroleague'de oynayacağına dair (en azından 10 dakika civarı) söz vermiş. Aldığı para zaten günümüz şartlarında epey iyi. Lakin Kızılyıldız maçında malum sadece kadroda adı vardı, Daçka ve Petkim maçlarında ise toplamda 10 dakika süre zor aldı. Böyle giderse ilk isyan bu çocuktan gelir, yazın kenara.
euroelaguede süre mi alacakmış :)
tüm yabancılar gelince kadroya bile giremeyecek ne süre alması ;)
9 yabancı harici ahmet melih tarık veya ismet kadroda olur
Ben seni kalbimde en derinlere sakladım
Ben seni tertemiz duygularla pakladım
Kanaryam, sayıklamaktan ismini
Bir kere bıkmadım

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #20 : 05 Ekim 2021, 12:15:38 »
euroelaguede süre mi alacakmış :)

Var bir hayali Sertaç Bey'in..

Çevrimdışı Cem Ağrak

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul-İzmit
« Yanıtla #21 : 05 Ekim 2021, 12:19:22 »
Bizim Karşıyaka eşleşmesinde bol bol izledik kendisini. Ben şahsen ciddi beklenti içindeyim. Olacağını düşünüyorum ve öyle 4-6 dakikalardan çok daha fazla katkı alacağız bence. İnşallah yanıltmaz beni
yanıltır desem bana kızar mısın :(
Ben seni kalbimde en derinlere sakladım
Ben seni tertemiz duygularla pakladım
Kanaryam, sayıklamaktan ismini
Bir kere bıkmadım

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #22 : 05 Ekim 2021, 13:30:37 »
Sertaç Bey, kendisinin transferi esnasında özellikle Euroleague'de oynayacağına dair (en azından 10 dakika civarı) söz vermiş. ...

Böyle bir şey varsa ki siz yazdığınıza göre vardır. O halde Kokskov'dan sonra Djjordjeviç'i neden getirmiş ki. Direk geçeymiş takımın başına
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #23 : 05 Ekim 2021, 13:34:43 »
Böyle bir şey varsa ki siz yazdığınıza göre vardır. O halde Kokskov'dan sonra Djjordjeviç'i neden getirmiş ki. Direk geçeymiş takımın başına

Abi, şimdi malum dışarıdan çok göz var, Metecan'ı yakmayayım. Hemen bir düzeltme notu düşeyim bu mesaj sayesinde. Metecan'ın menajeri ve Sertaç Bey arasında böyle bir görüşme olmuş diyeyim.

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #24 : 05 Ekim 2021, 13:41:29 »
Yani her şekilde Sertaç bey'in öyle bir vaadi olmuş ve Sertaç bey görevinin başında. Dağılabiliriz.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #25 : 06 Ekim 2021, 12:22:56 »
Abi, şimdi malum dışarıdan çok göz var, Metecan'ı yakmayayım. Hemen bir düzeltme notu düşeyim bu mesaj sayesinde. Metecan'ın menajeri ve Sertaç Bey arasında böyle bir görüşme olmuş diyeyim.

Yakacak birşey yok ... burada kızılsa kızılsa Sertaç a kızılır... Çocuk her oyuncu gibi süre almak istiyor... Söz de verilmiş.... Zaten yatmaya gelenlerden iyice mide bulandı, bu da oynamak için isyan ersin ne yapalım....

Bu arada cem e katılıyorum kolay kolay süre alamaz .... (3 lük yüzdesini ve rebound sayısını artırmazsa)
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #26 : 15 Kasım 2021, 06:37:18 »
Ben geçen süre içinde verdiği katkıdan memnunum, Barış ve Berkay dan çok daha faydalı oluyor. Avrupada olmasada ligde 10 dakikanın üzerinde süre alıyor düzenli bir şekilde.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #27 : 15 Kasım 2021, 10:45:02 »
Avrupada da süre alabilir.

Gayretli.Ne kadar çok oyuncumuz katkı verirse elimiz daha rahatlar.

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #28 : 12 Aralık 2021, 01:38:03 »
Maalesef şu ana kadar beklentilerin çok uzağında kaldı. EL'de henüz sayı atamazken ligde de 3.7 sayı, %48 ikilik, %21 üçlük gibi kötü istatistiklerle oynuyor.
Takımdaki 6 yerli arasında en zayıf halka konumunda.

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #29 : 17 Aralık 2021, 15:05:04 »
Maalesef hâlâ sayısı yok EL'de.