Futbol > Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu

Fenerbahçe Kadın Futbol Takımı

<< < (19/21) > >>

Enver Tarcan:
TD ile yollar ayrıldı. İki yerli genç kız transfer ettiler. Başka da bir ses yok.

iHTiYaRDeRKi:
Fenerbahçe geçen sezon eksikleride olsa iyi takım kurmuştu.Gol kraliçesi bile bizden çıktı.Bu sene Bir kaç iyi transferlerle daha iddalı duruma gelecekken Yönetim tüm ayarlarıyla oynadı.Hoca,Shameeka,Yenney,Jaleca,Jessica (sadece Menejerlik görevinde) ayrıldı.Hocanın daha iyisini getirirler dedim daha berbat çıktı.Gelen 6 yabancıda bir Shameeka bile etmedi.Özkan hoca ayrıldı ama bu saatten sonra zor toparlanır.Ve hala hatasını kabul etmeyen Danabaş şampiyon olacağız diyor.Bakalım.

iHTiYaRDeRKi:
İlk sezonla bu sezon arasındaki fark çok büyümüş. Yardımcı antrenörü hoca yaptılar.Gelen Transferler felaket.Gelen gideni mumla arattı.En kötüsü Futbolun F si yok.Anlamıyorum U takımlarından dersdemi almıyorlar.Paslaşma sıfır.dan dun.utanmadan şampiyon olacağız diyorlar.Bugün Trabzon'la berabere kaldılar.Ben Fenerbahçe oldumu tüm Branşları seyrederim.Ama emekli olmasan inan çekilmez bir Branş.

Murat:
Takım finale kaldı.

kenz:
Vay be ligde 18 maçın 17'sini kazanmış 84 atıp 9 yiyen Galatasaray'a 2 maçta 4-2 üstünlük sağlamak büyük iş. Üstüne ALG de elenmek üzere.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git