Site Hakkında > Forum Arşivi

Fenerbahçe | Türkiye Süper Ligi (2021-22 Sezonu)

<< < (3/266) > >>

Bogdan Bogdanovic:

--- Alıntı yapılan: Samet_GFB - 19 Temmuz 2021, 18:35:13 ---19'da Kasımpaşa ile oynuyoruz maç Fbtv'de

--- Alıntı sonu ---

Vitor Hocam 'tabanca gibi takım' yapacak, çok net.

Samet_GFB:

--- Alıntı yapılan: Bogdan Bogdanovic - 19 Temmuz 2021, 20:06:20 ---Vitor Hocam 'tabanca gibi takım' yapacak, çok net.

--- Alıntı sonu ---
2 maçtır fena gözükmüyor takım Erol dönemine göre çok iyi hatta. Sıkıntı olarak benim gördüğüm orta saha çok kalabalık üstüne Zajc eklendi birde Zajc iyi oynadı bugün Torino talipmiş gider herhalde gitse bile en azından 1 kişi daha satılmalı oradan çünkü bu oyuncular yedek kalınca katkı vermeyen sıkıntılı oyuncular ve maliyetleri de yüksek
Benim adıma diğer sıkıntı Mesut'un kanatta oynaması en iyi döneminde Löw solda oynatıyordu verimi düşse bile yaşı genç dinamikti şimdi kanatta hiç olmaz geçen maç 10 numara oynatmış bugün kanat oynattı bakalım ne karar verecek

efeovic:
sağ bekten ziyade sol bek lazım bence hem de acilen.novak ve caner 3lü savunma için tempolu değil bu yoklukta ferdiyi deniyo vitor ama cacık olmaz ondan.sağ kanat bekte alternatif var nazım osayi ozan buraya uygun oyuncular.tempolu ve topla bişiler yaratabilen bi sol kanat beke acilinden ihtiyaç var.

Tom Hanks:
Hazırlık maçları kandırmasın.Tahminim ilk 10 hafta sonunda havlu atarız.Vıttor hoca gider Volkan geri döner.

Samet_GFB:
Tom Hanks yaşına saygıdan kırıcı olmamaya çalışıyorum ama yeter sürekli kopyala yapıştır yapıyorsun futbol başlığına ilgilenme o zaman yada oku yazmak zorunda değilsin ortaya mantıklı bir fikir sun bari sürekli aynı şeyler

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git