Gönderen Konu: Fenerbahçe | UEFA Avrupa Ligi (2021-22 Sezonu)  (Okunma sayısı 25187 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Fenerbahçe | UEFA Avrupa Ligi (2021-22 Sezonu)
« Yanıtla #60 : 19 Ağustos 2021, 23:59:52 »
Hazırlık maçları dahil olmak üzere 90 dakika boyunca oyunda kalan takıma 'çalışmıyor' diyor, boşver.

Kemal Bey oyun tatmin etti mi.?

Geçen yıldan farkı varmıydı.?

Göremedim.Temposuz oynuyoruz.Bir ara oynadık golden sonra.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #61 : 20 Ağustos 2021, 00:01:10 »
Uzun bir aradan sonra sahada ne yapmak istediği, ne oynamaya çalıştığı belli, oyun disiplinine bağlı bir Fenerbahçe görüyorum. Bu beni çok mutlu ediyor. Eksikler herkesin malumu zaten tekrara düşmeye gerek yok. Ama en acil takviyeyi ileri uca yapmak şart. 1-2 maçı daha böyle götürmek mümkün değil.

Benim için en önemlisi özellikle bu maçta rakibe doğru dürüst pozisyon vermememiz oldu. Adana maçında açıklar verdik ama o maçta da gol yemedik. Geçen yıllarda kaleye gelen ilk topun gol olduğunu düşünürsek eğer (ki bu Aykut Kocaman'ın ikinci döneminde de vardı) psikolojik olarak bu da artı yazacak.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #62 : 20 Ağustos 2021, 00:05:14 »

Sen zaten bu maçta geçen seneden fark aramayacaksın ki bu maç Emre'nin geçen sene oynattığı tarzda bol orta sahalı sürekli pas yapmaya çalışan takım vardı forvetsizlik olayı daha başlangıçta kaçırıyorsun

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #63 : 20 Ağustos 2021, 00:06:12 »

Tom abi, sen ne görmek istiyorsan onu görüyorsun zaten. Oyunun tatminkar olup olmaması göreceli bir kavramdır. Ben oyundan memnun olmayan kimseye bir şey demem, saygı duyarım. Geçen yıldan tabii ki farkı var, gol yemiyoruz. Set hücumlarında takım olarak daha iyi kapanıyoruz. Üstelik bu sistemin oturması için en az 5 maç daha geçmesi lazım, ki o bile yeterli değil. Ama en azından bir ezber oluşur oyuncular arasında.

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #64 : 20 Ağustos 2021, 00:06:40 »
Sen zaten bu maçta geçen seneden fark aramayacaksın ki bu maç Emre'nin geçen sene oynattığı tarzda bol orta sahalı sürekli pas yapmaya çalışan takım vardı forvetsizlik olayı daha başlangıçta kaçırıyorsun

Yeni transferimiz Tisserand'a ne diyorsun :D

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #65 : 20 Ağustos 2021, 00:09:33 »
Yeni transferimiz Tisserand'a ne diyorsun :D
Burada en çok sallayan benim ona bilerek ağzımı açmıyorum nazar değmesin diye üçlünün sağı ideal ona kaleden uzak durmak iyi geldi hücumda bindirmeleri de iyi benim dikkatimi çeken bu maçta Nazım arkasına baya adam kaçırdı abi Osayi o kadar kaçırmadı o ilginç geldi bana

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #66 : 20 Ağustos 2021, 00:13:52 »
Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, basın toplantısına Arda Güler ve Muhammed Gümüşkaya ile çıktı.
Şov kısmınıda iyi yapıyor hocam :D

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #67 : 20 Ağustos 2021, 00:21:14 »
Vitor ilk açıklandığında önce kahkaha atmış, sonra da sövmüştüm. Bugün kıçını kaldırmayan o Mesut'u çıkarıp Muhammed'i oyuna soktu ya, kendisiyle barıştım. Aferin lan Vitor, sonuna kadar destekçiniz. Transfer kabızı beceriksiz yönetime, 2 adım koşamayan Mesut'a, takım içinde kendini bi bok sanan tayfaya ve santraforsuzluğa rağmen iyi yoldasın. Birgün elbet tam kadro olacaksın ve bu ligi sallayacaksın. Cesaretine ve kimseye eyvallahın olmamasına selam olsun Vitor.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #68 : 20 Ağustos 2021, 00:21:42 »
Ali Koç forvet almayacağım diyor ısrarla,fırsatına senin ben.

Vitor kazanmayı iyi biliyor ama eksik çok gerçekten.
FENERBAHÇE

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #69 : 20 Ağustos 2021, 00:23:50 »
Osayi'yi bu maçta daha iyi gördüm, iyi bir alternatif olabilir o pozisyonda ya da bir şekilde orayı götürebilir gibi geliyor bana. Koreli kardeşimizin kadroya dahil olmasıyla birlikte bence Avrupa'nın en değerli üçlülerinden birine sahip olacağız. Sola biraz daha hareket getirebilecek biriyle burayı da sorunsuz geçeceğiz gibi. Hoş biz savunma ve ortasahayı ne kadar kusursuz hale getirirsek getirelim, iş alacağımız golcüde bitecek.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, basın toplantısına Arda Güler ve Muhammed Gümüşkaya ile çıktı.
Şov kısmınıda iyi yapıyor hocam :D

Hocam benim ya :kalp:

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #70 : 20 Ağustos 2021, 00:26:34 »
Ali Koç forvet almayacağım diyor ısrarla,fırsatına senin ben.

Vitor kazanmayı iyi biliyor ama eksik çok gerçekten.
Forvet almayacam değilde son ana kadar Sörloth'u zorlayacağım diyor sebebi de 1 avrupa maçı 2lig kaldı samatta-valencia idare eder diyor
milli maçtan sonra tam kadro oluruz
« Son Düzenleme: 20 Ağustos 2021, 00:27:54 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimdışı badboys

• Üye
« Yanıtla #71 : 20 Ağustos 2021, 00:34:36 »
Forvet almayacam değilde son ana kadar Sörloth'u zorlayacağım diyor sebebi de 1 avrupa maçı 2lig kaldı samatta-valencia idare eder diyor
milli maçtan sonra tam kadro oluruz
Samatta futbolcu değil Samet,sen takımı nasıl 10 kişi çıkartırsın? İddia ediyorum,Samatta’ya hiçbir önlem alınmasın,yine gol falan atamaz.Hayatımda bundan daha kötü bir forvete tanıklık etmedim,tam çöp tanımına uyan futbolcu.
Samatta’ya güvenen başkan ise hocaya ihanet eder.

Valencia abim acil iyileş be.Kazmasın falan ama elimizdeki tek forvet sensin :D

Vitor bu sınavı da geçti,Mesut’a karşı da net mesajını verdi.Bu adamlar kulübü eski ruhuna geri döndürecek.
« Son Düzenleme: 20 Ağustos 2021, 00:34:46 Gönderen: badboys »
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #72 : 20 Ağustos 2021, 00:41:10 »
Samatta futbolcu değil Samet,sen takımı nasıl 10 kişi çıkartırsın? İddia ediyorum,Samatta’ya hiçbir önlem alınmasın,yine gol falan atamaz.Hayatımda bundan daha kötü bir forvete tanıklık etmedim,tam çöp tanımına uyan futbolcu.
Samatta’ya güvenen başkan ise hocaya ihanet eder.

Valencia abim acil iyileş be.Kazmasın falan ama elimizdeki tek forvet sensin :D

Vitor bu sınavı da geçti,Mesut’a karşı da net mesajını verdi.Bu adamlar kulübü eski ruhuna geri döndürecek.
Samatta'nın sorunu mental çözüm yeride biz değiliz ama bizim topçumuz yapacak bir şey yok talibi çıkmazsa kalacak yararlanıp yararlanmamak Pereira'ya kalmış. Mesut'u ben hiç eleştirmiyorum :D fizik olarak yetersiz 5-6 maç daha görmeyi bekliyorum birde tam kadroyla görmeyi bekliyorum bakalım değişecek mi
Hazırlık maçlarının kötü ismi Gustavo baya iyi Zajc ise tam tersi şuan yetersiz bence zaten kariyeri boyunca istikrarı da olmadı eğer form tutarsa Sosa keser bence yada İrfan'ı çeker bu oyuncuların formu ön tarafı etkiliyor
« Son Düzenleme: 20 Ağustos 2021, 00:44:02 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimdışı badboys

• Üye
« Yanıtla #73 : 20 Ağustos 2021, 00:47:01 »
Samatta'nın sorunu mental çözüm yeride biz değiliz ama bizim topçumuz yapacak bir şey yok talibi çıkmazsa kalacak yararlanıp yararlanmamak Pereira'ya kalmış. Mesut'u ben hiç eleştirmiyorum :D fizik olarak yetersiz 5-6 maç daha görmeyi bekliyorum birde tam kadroyla görmeyi bekliyorum bakalım değişecek mi
Hazırlık maçlarının kötü ismi Gustavo baya iyi Zajc ise tam tersi şuan yetersiz bence zaten kariyeri boyunca istikrarı da olmadı eğer form tutarsa Sosa keser bence yada İrfan'ı çeker
Samatta mental olarak bittiği için öyle diyorum ama gerçekten hiç çekilmiyor be.

Bence Zajc iyi bir alternatif ama İrfancan’ın temposu Gustavo ile birlikte yeterli olur mu bilmiyorum.Sanki Gustavo yerine ciğersiz bir orta saha muazzam olurdu.

Bence defansla olarak en sağlam olduğumuz yıl bu yıl olabilir.Kim ile birlikte daha da sağlamlaşacak bu takım.

Ama kanat bekler çok temposuz ve bu sistem için çok yeterli mi tartışılır.

Bakalım,Pelkas ve Mesut ile birlikte daha da topu ayağında tutabilen bir takım oluyoruz.Gustavo’nun ciğersiz moda girmesi lazım  :D
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #74 : 20 Ağustos 2021, 00:52:46 »
Samatta mental olarak bittiği için öyle diyorum ama gerçekten hiç çekilmiyor be.

Bence Zajc iyi bir alternatif ama İrfancan’ın temposu Gustavo ile birlikte yeterli olur mu bilmiyorum.Sanki Gustavo yerine ciğersiz bir orta saha muazzam olurdu.

Bence defansla olarak en sağlam olduğumuz yıl bu yıl olabilir.Kim ile birlikte daha da sağlamlaşacak bu takım.

Ama kanat bekler çok temposuz ve bu sistem için çok yeterli mi tartışılır.

Bakalım,Pelkas ve Mesut ile birlikte daha da topu ayağında tutabilen bir takım oluyoruz.Gustavo’nun ciğersiz moda girmesi lazım  :D
Oraya hoca oyuncu istiyormuş Sisokko diyen var Asyalı gelecek diyen var göreceğiz kim gelecek gelen topçu ciğersiz olmalı dediğin gibi eğer öyle olursa İrfan'da yükselirse kaldırır o ikiliyi orta saha diğer türlü zor dediğin gibi
1-2 gündür takip ettiğim yorumcuların bizim adımıza bahsettiği sıkıntı çok iyi golcü gelse bile orta saha ve kanat beklerden skor katkısı alınamaması olur diyorlar ne Kolasinac nede eldeki 10 numaralar bu sorunu çözmez diyorlar bakalım onu nasıl çözeceğiz