Basketbol > Avrupa Basketbolu (Dünya ve Avrupa Şampiyonaları)

7Days Eurocup

<< < (2/15) > >>

donmezsefa:
Bologna:
Pg: Teodosic, Ruzzier, Pajola
Sg: Belinelli
Sf: Weems, Abass
Pf: Harvey, Alibegović
C: Udoh, Jaiteh, Tessitori

Partizan:
Pg: Moore, Paige, Trifunovic
Sg: Punter, Avramovic
Sf: Kurucs, Zagorac
Pf: Leday, Dangubic, Stepanovic
C: Smailagic, Mosley

Bologna'da Belinelli 36, Teo ve Udoh 35 yaşında kağıt üstünde Bologna bi tık iyi gözüksede koç farkıyla Partizan açığı kapatıyor.

Samet_GFB:
Valencia'da çok iyi takım Eurocup'ı alması sürpriz olmaz bence

Turski Grobar:
Partizan Petrusev'i de alırsa şaşırmam bu arada. Bunun dışında 1 tane daha oyun kurucu alınacağını düşünüyorum.

Moore - X - M. Petrovic
Punter - Avramovic - Trifunovic
Kurucs - Zagorac - Dangubic - N. Radovanovic
Leday - Smailagic
Petrusev - Mosley - D. Miletic

Stepanovic'in Mega'ya kiralık olarak verileceğini duydum. Ayrıca Başkan Mijailovic önümüzdeki günlerde bazı yerli oyuncuların kadroya katılacağından bahsetmişti. Buradan da Petrusev meselesinin ciddi olduğunu anladım açıkçası. O yüzden de kadroya yazdım. 1 numaraya gelecek kişinin de bence skorerlikten ziyade takımı oynatan tarzda birisi olması gerektiğini düşünüyorum. Paige ve Mosley hale Partizan'ın oyuncusu olsa da yerlerinin garanti olduğunu düşünmüyorum. Özellikle Paige gidici olabilir. Birkaç hafta önce Buducnost iddiaları vardı. Mosley için de Baskonia'nın ilgisi olduğunu söylüyorlardı ama pek ciddi boyuta gelmemişti o konu.

Turski Grobar:
Virtus Bologna, Chris Chiozza ile 2 yıllık sözleşme üzerinde anlaşmaya varmış. (Luca D'Alessandro'nun haberi)

Düzenleme: "Adamım... Bir şey açıkladığımda hepiniz bileceksiniz. Benden gelmeyen hiçbir şey doğru değil." - Chris Chiozza'nın kendisi

Samet_GFB:

--- Alıntı yapılan: Turski Grobar - 08 Ağustos 2021, 17:20:05 ---Virtus Bologna, Chris Chiozza ile 2 yıllık sözleşme üzerinde anlaşmaya varmış. (Luca D'Alessandro'nun haberi)

--- Alıntı sonu ---
Çok iyi hamle şut sokar topa baskı yapar sadece fiziği sıkıntılı

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git