Gönderen Konu: Johnathan Motley  (Okunma sayısı 7886 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Johnathan Motley
« Yanıtla #60 : 10 Haziran 2023, 18:16:32 »
Eden Motley.

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #61 : 11 Haziran 2023, 01:41:04 »
Seni çok seviyorum Motley. Umarım basketbolu Fenerbahçe'de bırakırsın, 0 numaralı forman salona gururla asılır.
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #62 : 11 Haziran 2023, 10:18:49 »
Seni çok seviyorum Motley. Umarım basketbolu Fenerbahçe'de bırakırsın, 0 numaralı forman salona gururla asılır.
Kendini medenice eleştiren numaralarını tek tek bulup menajerine arattırıp oyuncunun nesini seviyorsunuz.Bak atışma olur sertleşebilir ama bardak taşırılmaz.

• Üye
« Yanıtla #63 : 11 Haziran 2023, 17:52:46 »
Kendini medenice eleştiren numaralarını tek tek bulup menajerine arattırıp oyuncunun nesini seviyorsunuz.Bak atışma olur sertleşebilir ama bardak taşırılmaz.

Gelip bana da sövse kabulüm bu saatten sonra. Sen sevmedikçe benim daha bir sevesim geliyor, gönderilsin vs. diye biraz daha saçmalamaya devam edersen yakında tanrı diye tapınıcam Motley'e.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #64 : 11 Haziran 2023, 18:00:12 »
Gelip bana da sövse kabulüm bu saatten sonra. Sen sevmedikçe benim daha bir sevesim geliyor, gönderilsin vs. diye biraz daha saçmalamaya devam edersen yakında tanrı diye tapınıcam Motley'e.
Düne kadar beğeniyordum kötü perfonmans olur sineye çekilir.Bir oyuncu kendini eleştiren taraftarlara küfür edemez.Bu yollanma sebebidir.Cem Ağrakta değinmiş.

• Üye
« Yanıtla #65 : 11 Haziran 2023, 18:25:09 »
Düne kadar beğeniyordum kötü perfonmans olur sineye çekilir.Bir oyuncu kendini eleştiren taraftarlara küfür edemez.Bu yollanma sebebidir.Cem Ağrakta değinmiş.

Rakiplerimiz gs ve efes'te havada sandalyeler uçuşur, oyuncunun biri diğerini odaya kilitleyip ağzını burnunu yamultur yine de üstünü kapatırlar. Dönemin teknik direktörü taraftara hırsız der yine efsane olarak anılmaya devam edilir. Efes'te desen aynı pragmatist anlayış hakim. Sen böyle ufak bir twitter atışmasına oyuncu yolluyorsan nah başarı görürsün. Şerefli ikincilikler üçüncülükler takımı olduk böyle saçma sapan düşüncelerle. Futbolda yakında bjk de geçecek bizi, bunlar iyi günler daha.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #66 : 11 Haziran 2023, 18:31:15 »
Rakiplerimiz gs ve efes'te havada sandalyeler uçuşur, oyuncunun biri diğerini odaya kilitleyip ağzını burnunu yamultur yine de üstünü kapatırlar. Dönemin teknik direktörü taraftara hırsız der yine efsane olarak anılmaya devam edilir. Efes'te desen aynı pragmatist anlayış hakim. Sen böyle ufak bir twitter atışmasına oyuncu yolluyorsan nah başarı görürsün. Şerefli ikincilikler üçüncülükler takımı olduk böyle saçma sapan düşüncelerle. Futbolda yakında bjk de geçecek bizi, bunlar iyi günler daha.
O sandalyelerin uçuştuğu 2-0 skordan verdiğimiz maçtaydım.Meşhur Cathenli sezonları.Biz Fenerbahçeyiz.

Çevrimdışı canfb

• Üye
  • Yer: İSTANBUL
« Yanıtla #67 : 11 Haziran 2023, 22:56:55 »
Taraftarda yılların birikmişliğinden dolayı aşırı bir gerginlik var bu futbolda da geçerli basketde de.Bu oyuncuya belki 10 yapıcı eleştiri mesajı geliyorsa eminim bunun 10 katı salak saçma içi boş eleştiri geliyordur.Taraftarın görevi gergin geçen bir seriden sonra oyuncuya eleştiride bulunmak değil.Bundan dolayıda oyuncuya kapı önüne koyacaksanız daha çoookk oyuncu yollarız biz.Taraftar önce sayı atıldıktan sonra sahayı girmemesi gerektiğini bilsin.Avrupanın en potansiyelli pivotlarından birine sahibiz yollamak için sebep arıyoruz şaka gibi yemin ederim.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #68 : 12 Haziran 2023, 00:10:17 »
Takımın en iyi oyuncusu.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #69 : 12 Haziran 2023, 00:39:39 »
Son bölümlerde kafalarda soru işareti bıraktı.Ne kadar olumlu yazdığım ortada geçmiş mesajlarda.Ama hem Eurolague playoff hem Efes genel seri kırılma anlarında döküldü.Seneye kalsın madem ama rotasyon oyuncusu olarak.27 yaşına gelmiş bir adam ne kadar gelişir ki.?

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #70 : 12 Haziran 2023, 00:57:54 »
Soru işareti falan bırakmadı ilk sezonunda gayet iyi oynadı ha biraz kafası kırık ve dengesiz doğru ama bunu da yönetmeyi bileceksiniz

• Üye
« Yanıtla #71 : 12 Haziran 2023, 02:25:03 »
O sandalyelerin uçuştuğu 2-0 skordan verdiğimiz maçtaydım.Meşhur Cathenli sezonları.Biz Fenerbahçeyiz.

Biz "kupa alınca şaşıran" Fenerbahçeyiz. Habire jenerasyonlar kaybeden Fenerbahçeyiz. Hep kaybettiği gerekçesiyle küçük çocukların taraftarı olmak istemediği bir kulüp haline geldik. Tam olarak Kılıçdaroğlu'nun CHP'si gibi bir şey olduk işte, aman biz böyleyiz, değişmeyiz diye diye yıllardır kazandığımız savaş yok neredeyse.

Hala seninki gibi kafalar varsa artık değişsin, kim bu kulüp için sahada/parkede iyi bir şeyler ortaya koyabiliyorsa o değerlidir. Bana ne Motley'nin twitterda bilmem kimle atışmasından. Ömcesinde atıştığı kişinin neler yazdığını da okumadığım gibi gerçekten Fenerbahçeli midir onu bile bilmiyorum. Böyle kıçıkırık nedenlerden oyuncu gönderilmez, oyuncu kötüyse, parkeye çıktığında isteneni veremiyorsa gönderilir. Fayda alıyorsan tutarsın, bu kadar basit.