Gönderen Konu: Genç Milli Takımlar  (Okunma sayısı 2399 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
Ynt: Genç Milli Takımlar
« Yanıtla #15 : 20 Temmuz 2022, 15:45:35 »
Adem Bona olmasa Ukrayna'yı bile yenemeyecek bir takım bu.Çoğu genç gelmedi mi yoksa farklı işler mi dönüyor?
FENERBAHÇE

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #16 : 04 Ağustos 2022, 22:44:16 »
Emir Arda Sivas maçı aldı resmen

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #17 : 04 Ağustos 2022, 23:18:38 »
Son bir kaç topta bariz faul yaptı bizimkiler hakemler vermedi. Epey bir kayırma oldu maç sonu.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #18 : 04 Ağustos 2022, 23:56:05 »
İlhan abiye katılıyorum, turnuva genelinde zaten hakemlerin ev sahibi düdüklerini iyi kullanıyoruz.

Emir Arda Sivas maçı aldı resmen

Yetenekli mi, yeteneği var ama ağır karaktersiz bir çocuk. Pek seveni yoktur, sevilecek gibi de değildir zaten. Fenerbahçe'ye olan nefretini bir kenara koyuyorum, yaptığı saygısızlıkları vs vs. Ancak babası sağlam yandaştır, siyasi bağlantılarını sonuna kadar kullanır. Menajeri, takımdaki koçunu kendine bağlamış, tamamen onun üzerinden oynarlar. Medyadaki PR'ı sağlamdır, tek olumsuz haber yapılmaz. Arkasındaki tüm bu rüzgara ve sınırsız krediye rağmen max ederi de budur. Bu ve bunun gibi birkaç iteleme yüzünden de ne guardların önü kesiliyor o da ayrı konudur.

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #19 : 05 Ağustos 2022, 00:09:21 »
İlhan abiye katılıyorum, turnuva genelinde zaten hakemlerin ev sahibi düdüklerini iyi kullanıyoruz.

Yetenekli mi, yeteneği var ama ağır karaktersiz bir çocuk. Pek seveni yoktur, sevilecek gibi de değildir zaten. Fenerbahçe'ye olan nefretini bir kenara koyuyorum, yaptığı saygısızlıkları vs vs. Ancak babası sağlam yandaştır, siyasi bağlantılarını sonuna kadar kullanır. Menajeri, takımdaki koçunu kendine bağlamış, tamamen onun üzerinden oynarlar. Medyadaki PR'ı sağlamdır, tek olumsuz haber yapılmaz. Arkasındaki tüm bu rüzgara ve sınırsız krediye rağmen max ederi de budur. Bu ve bunun gibi birkaç iteleme yüzünden de ne guardların önü kesiliyor o da ayrı konudur.
okuyorum abi senin sitede bu gelişmeleri bu yaşlarda bunların olması çok ilginç yada normali bu işin içinde olmadığımız için bize garip geliyor doğrusu

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #20 : 05 Ağustos 2022, 01:17:18 »
okuyorum abi senin sitede bu gelişmeleri bu yaşlarda bunların olması çok ilginç yada normali bu işin içinde olmadığımız için bize garip geliyor doğrusu

Özgür Cengiz çok sıkı Fenerbahçelidir, baya potansiyelli ve yetenekli zaten az çok anlamışsındır. Umarım yolumuz kesişir o çocukla, ben böyle yetenekli, potansiyelli ve üstelik Fenerbahçeli gençleri görmek istiyorum bizde.
« Son Düzenleme: 05 Ağustos 2022, 01:17:38 Gönderen: Bogdan Bogdanovic »