Gönderen Konu: ÇBK Mersin-Fenerbahçe Alagöz | Kadınlar Euroleague Yarı Final  (Okunma sayısı 117851 defa)

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Ynt: Fenerbahçe | Kadınlar Euroleague
« Yanıtla #1215 : 11 Nisan 2023, 16:45:54 »
İloturo veya bizden bilgili olan arkadaşlarıma sorum;
Antremanları izlerken, Oyuncularımız, 'rakiplerimiz maç yaparken biz antremanla açığımızı kapatmaya çalışıyoruz' bu uzun bir süre olur ama arada bir maç yapmadık sanırım bu bizim için dezavantajmıdır yoksa iyi ya dinlendik daha hırslı oluruz demekmidir?
Doğrusu nedir? Ben tedirgin oldum.
Abi herşeyi bu kadar detaylı düşünme :) Rahat ol.
Bence kampa girip teknik taktik çalışmak daha iyi. Zira beşiktaş maçlarımız bile çok sert geçti. Alperi ve Stewart yerde kaldıkları an ödüm koptu. Saçma sapan bir sakatlık olabilir. O nedenle dinlenip maçlara dinç ve sağlıklı çıkmak daha doğrusu.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #1216 : 11 Nisan 2023, 20:11:53 »
Abi herşeyi bu kadar detaylı düşünme :) Rahat ol.
Bence kampa girip teknik taktik çalışmak daha iyi. Zira beşiktaş maçlarımız bile çok sert geçti. Alperi ve Stewart yerde kaldıkları an ödüm koptu. Saçma sapan bir sakatlık olabilir. O nedenle dinlenip maçlara dinç ve sağlıklı çıkmak daha doğrusu.
Ancak senin yazını okuyınca rahatladım.
Hoca dahil oyuncular böyle değince tedirgin olmuştum. Yani Bjk maçında sakat vereceğiz diye korktum. Zaten uzın süre değilki kampta daha iyi, hem dinlenir hem hazırlanırlar. Sağol

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #1217 : 11 Nisan 2023, 20:38:31 »
Evet fena seri çıkarmadı Beşiktaş.Özellikle ikinci maç  çok sertti.Bende korktum baya.
« Son Düzenleme: 11 Nisan 2023, 20:47:11 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #1218 : 12 Nisan 2023, 11:32:10 »
Tarihi yolculuk başlıyor. Klüp tarihinin en önemli haftası. Aynı sene iki branşta şampiyonlar ligi finali hiç oynamadık.
Önce Vakıf'a karşı ilk 2 seti alıp işi bitirelim, ardından Kızılyıldızı yenip Play offu garantileyelim. Sonra da önce Schio'yu yenip finale kalalım sonra Prag Mersin'e koysun keyfimize bakalım. Arada Novara da Eczacıya koyarsa değme keyfimize.
Kıralım şanssızlıkları, makus talihimizi, kupalar ve şampiyonluklar gelsin de gülmeyen yüzümüz biraz gülsün.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #1219 : 12 Nisan 2023, 11:54:22 »
Prag zaten bu final fourda çukuru eleyemiyorsa bir daha da hiç katılmasın final foura,hatta direk ele bile alınmasın,boşuna kirletmesinler güzelim ligi.Yani kendi evinde (muhtemelen condede yetişir) tam kadroyla çukuru eleyemiyorsanız,yazıklar olsun size.Fırsat ayağınıza kadar gelmiş,daha nerede yakalayacaksınız bu şansı.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1220 : 12 Nisan 2023, 12:33:45 »
Biz bırakalım Mersini biz eleyebilcekmiyiz Familia.Schio takımını.4lü final fobisi oluyor maç saati yaklaştıkça.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #1221 : 12 Nisan 2023, 12:37:19 »
Familia favori zaten de belki bir sürpriz yapabiliriz

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #1222 : 12 Nisan 2023, 13:57:56 »
Prag Mersin'den çok çok daha iyi bir takım. Mersin eleyemez. Mersin de korkulacak bir takım değil Prag'daki bir final maçında ayrıca.

Prag biraz kıl bir takım. Finalde iki üç periyot bizi sıkıştıracaklardır.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #1223 : 12 Nisan 2023, 13:58:15 »
Biz bırakalım Mersini biz eleyebilcekmiyiz Familia.Schio takımını.4lü final fobisi oluyor maç saati yaklaştıkça.

20'den aşağı bitmez.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #1224 : 12 Nisan 2023, 14:53:33 »
Familia favori zaten de belki bir sürpriz yapabiliriz
Finali noktalamayacaksak, yenileceksek yenilelim, finalde kötü oyunla elenmek kadar acısı yoktur. Familla ağır basıyor. İnşallah biz Familla'yı, Prag'da Mersin'i yener.
Ya işin şakası ben Mersin'den korkmuyorum, hatta bu takımlar bizim rakibimiz de değil ama bizim finalde elimiz, nutkumuz, şansımız, tutuluyor, rakipte tersine bal akıyor, hiç olmayacak sayıları bile sokuyorlar. Hiç bir maç 80 nin altına bile düşmezken finallerde 50 de 60 da tutuyorlar. Sopron maçıda öyle oldu. Yenmek kadar yenilmekde var, bende derimki olacaksada bu Mersine karşın olmasın.Binde birde olsa, Bu yükü kimse kaldıramaz, onun içinde yeneceksek de Prag'ıda yeneriz. Neyse ne desek boş artık

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1225 : 12 Nisan 2023, 18:29:03 »
2 dal arasında fark var.Diğerinde favori başladık. Diğeri öyle değil.Bizden kağıt üstünde daha güçlü takım.benceyarin elensek çoğu kişi normal karşılar.Peri masalı resmen.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1226 : 12 Nisan 2023, 20:15:13 »
4'lü final maçlarını Trt veriyor.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #1227 : 12 Nisan 2023, 21:55:09 »
Fenerbahçe nin Prag'a gitti haberini vermeyenler, Mersin'in prag'a gittiğene yer vermiş. 'Prag'ın seyircisi olsada biz çok iyi hazırlandık (sanki herkes yattı,) pragı yeneriz rakip kim olursa farkeymez biz kupayı alıp döneceğiz' bu ne özgüven.
Fotomaç, Ev sahibi üstünlüğü rakibimizde olabilir ama biz de çok çalıştık. Tüm ÇBK ailesi olarak kenetlendik ve kupayı almak istiyoruz. Eminim ki yüreğimizi ortaya koyarak oynayacağımız ilk maçı kazanarak finale adımızı yazdıracağız. Finalde ise rakip kim olursa olsun kupayı Mersin'e getireceğiz"
« Son Düzenleme: 12 Nisan 2023, 21:58:27 Gönderen: iHTiYaRDeRKi »

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #1228 : 13 Nisan 2023, 12:33:00 »
Zaman geçmek bilmiyor,sabırsızlıktan camdan aşağı atacağım şimdi kendimi,yüzyıl sonra ilk defa gerçekten güle oynaya şampiyon olacak bir kadroya sahip olunca böyle hissediliyormuş demek ki

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1229 : 13 Nisan 2023, 13:06:44 »
Atlamayın mecazi olsada.Hiç bir olay insan hayatından daha kıymetli değil.