Gönderen Konu: Üst üste 6.kez Şampiyon Fenerbahçe !!!  (Okunma sayısı 88424 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
McCowan iyi oyuncu net.Bu uzun böyle oyuncunun handikapları var.Ağir geriye ileri koşusllarda yavaş bu değerlendirilmeli.Seri değil yani.Arti faul problemine rahatça sokabiliriz.108 kilo vay anam vay.Ama handikap.Courtney Pariste böyleydi.
« Son Düzenleme: 28 Kasım 2022, 21:38:12 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Sahamizdaki macta biz favoriyiz tabiki. Ne kadar sorunlu olursak olalım, basimizda da niyetinden buyuk suphe duydugum bir koc olsa da kazanmaya yakın taraf biziz. Agresif oynayip iagupovayi da tekrar kazanmayi başarırsak hatta rahat bir mac bile olabilir.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
Sahamizdaki macta biz favoriyiz tabiki. Ne kadar sorunlu olursak olalım, basimizda da niyetinden buyuk suphe duydugum bir koc olsa da kazanmaya yakın taraf biziz. Agresif oynayip iagupovayi da tekrar kazanmayi başarırsak hatta rahat bir mac bile olabilir.
Kızmayın ama biz favoriyiz diyemiyorum.
Gs nin hem Voleybol hem Basketbolda salonu doldurmalarına karşı inşallah bizim salonda tıkabasa dolar.
Tom McCowana kılıf buluyor ama bu kadın yerli statüsünde onu Stokeslemi durduracağız, Elimizden kaçırdıkları yetmedi yerli statüsünde olması daha çok koydu. Stokese, Epoupaya, Manolyaya mahkum bırakanları Allaha havele ediyorum. Meltemi, Baharı, Sevgiyi, Tilbeyi, Melisi, Pelini, Gökçeni seyrettikçe içim gitti bizim yerli oyuncumuz yetersiz.
Tugçe Hatayla anlaştı sanıyordum GS ye gitmesine üzüldüm.Tuğçeyi kovuyorsan yerini doldursaydın bari bu sene yerlilere çok iş düşeceği belliydi sadece Merve alınması yanlış, zaten onun sakatlığıda kötü zamana denk geldi. Şuan bile forma giremedi.
3 yabancı hakkını Meesseman, Howard, McBride den yanayım.
Alinaya gelirsek hala o sorun çözümlenmediğini duyduğum için yorum yapmıyorum ama çok büyük yanlış içindeler.
Tek dileğim Tüm oyuncuların en iyi günlerinde olması yoksa işimiz zor.
Ama Hocaya güvenim sıfır inşallah yanılan ben olurum. Neden değiştiğinide anlamadım Zafer hoca bile bundan yararlı olurdu.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Kızmayın ama biz favoriyiz diyemiyorum.
Gs nin hem Voleybol hem Basketbolda salonu doldurmalarına karşı inşallah bizim salonda tıkabasa dolar.
Tom McCowana kılıf buluyor ama bu kadın yerli statüsünde onu Stokeslemi durduracağız, Elimizden kaçırdıkları yetmedi yerli statüsünde olması daha çok koydu. Stokese, Epoupaya, Manolyaya mahkum bırakanları Allaha havele ediyorum. Meltemi, Baharı, Sevgiyi, Tilbeyi, Melisi, Pelini, Gökçeni seyrettikçe içim gitti bizim yerli oyuncumuz yetersiz.
Tugçe Hatayla anlaştı sanıyordum GS ye gitmesine üzüldüm.Tuğçeyi kovuyorsan yerini doldursaydın bari bu sene yerlilere çok iş düşeceği belliydi sadece Merve alınması yanlış, zaten onun sakatlığıda kötü zamana denk geldi. Şuan bile forma giremedi.
3 yabancı hakkını Meesseman, Howard, McBride den yanayım.
Alinaya gelirsek hala o sorun çözümlenmediğini duyduğum için yorum yapmıyorum ama çok büyük yanlış içindeler.
Tek dileğim Tüm oyuncuların en iyi günlerinde olması yoksa işimiz zor.
Ama Hocaya güvenim sıfır inşallah yanılan ben olurum. Neden değiştiğinide anlamadım Zafer hoca bile bundan yararlı olurdu.
Abi Howard gitti. Anlaşması bitti ve ülkesine döndü. Yok artık. Zaten olduğunda da kafasına göre takiliyordu. Kimi tutsa pir rekoru kırdı Avrupa'da. Bu maçta iagupova oynamalı. Başka yolu yok. Eğer yine epoupa oynarsa casuslugu tescillenir bu kadının.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
Alina 2 gün önce Fransa maçında 37 dakika süre alıp 28 sayı, 5 rib, 6 asist ile oynadı fakat son 2 maçında 3/25 üçlük attı.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
Alina 2 gün önce Fransa maçında 37 dakika süre alıp 28 sayı, 5 rib, 6 asist ile oynadı fakat son 2 maçında 3/25 üçlük attı.

Şut atması yasaklanmalı. Yarım akıllı gibi potaya gidip dursun sürekli.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
Yerli bazda en büyük koz Alperi.Olcayda toparladı.Aslinda Manaolya umutlarla alındı süre verilmiyor ki.kiza.Alperi çok formda.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
Yıl özelinde ana hedefin avrupa şampiyonluğu olduğu kanısindayim.Seneye toplarız bu yıl.lig ikinci planda gibi.Tuğce Hataya gitmişti sezon başı.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
Zaman zaman bizleri üzen skandal boyutunda karışık işler olsada misal Vera hamilelik.Maç sonrası öğrenmek gibi bu şube gözbebeğimiz.
« Son Düzenleme: 29 Kasım 2022, 10:12:20 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
Büyük düşünmenin fitilinin ateşlendiği ilk şube. Kadın voley sonra tabi ilk.Avrupada.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
Travmatik finalden sonra yatırımları kesmedik buda sportif olay olarak takdirlik.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
Işıl
Pelin
Kamile-Meltem
Azura-Tuğçe
McCowan-Putnina

Pota altları çok sağlam ama kısalar çok tırt, dengesiz bir yapılanma olmuş, oyunu hızlandırmak gerek.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
Alina akşam idmanında çok neşeliydi, hadi bakalım.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
Biz onlara neden maç önü taktik antremanı için açıyoruz.Onlar yapmıyor ah başkan ah kibarliktan öleceğiz.Naciciakate iyi oyuncu onlarda.Pek beğenmiyorlar kızı ama iyi oyuncu.
« Son Düzenleme: 30 Kasım 2022, 20:50:18 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
Seneye kontenjan kalkarsa kural kalkar.İşlerine geldi.3 1 belli.Biz Avrupa ligi ayarlayamadık.Artı Stewart gelecek .Bunlarda kadro aynı.Seneye üst turnuvaya katılırsa bu kurala itiraz ederler ve istediklerini alırlar.Örumcek gibi kollar bacaklar her yere uzanıyor pragmatik camia bunlar.
« Son Düzenleme: 30 Kasım 2022, 21:06:18 Gönderen: Tom Hanks »