Gönderen Konu: Üst üste 6.kez Şampiyon Fenerbahçe !!!  (Okunma sayısı 88419 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Maldonado

• Üye
Üstad Tom Hanks sene başından beri Avrupa'da kupa hayal, hedef lig, transferler onu gösteriyor filan diyordun, şimdi de hedef lig değil diyorsun. Hedef ne? BİTCİ bilmem ne Türkiye Kupası mı?

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Hedef Avrupa bu sene lig ikinci planda.Ancak Avrupada daha net iyi olmak için 3 yabancı sirkülasyon yapılmalı bu kural bizi ve diğer kaliteli kadro Mersini vurdu Uyumsuzluk var.Sabally geldi madem Stewart diğer 3 yıldız yabancıyla rotasyona girmeli avrupa için.Lig şansı bu yapıda az.Seneye Galatasaray üst lige gelir ağlar tekrar kural degisir.Her yerde kollar bacaklar ahtapot.
« Son Düzenleme: 02 Aralık 2022, 10:33:04 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
Kızsamda Sabally Mcbride Alına Stewart Emma.Bu yabancılardan hangini dışarıda bırakırsan bırak insanın içi çız eder.Türk sporu Feneri nasıl engellerim mantığı olduğu için bir halt olmuyor.Ulan Hido.
« Son Düzenleme: 02 Aralık 2022, 10:31:26 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Pelin IsilTuğce nasıl yok.Pelin Işıl döndürdü maçı.Evet McCowan net iyi ana Euroligde pas pad ede hızlı kısalar Valencia deplasmanında Salvatores falan probleme sokar yada Zandalasini yadacOblak Biz 4 aldıramadık ilk yarı 3leyen kızı.Modasibgecen ağır uzun oyuncu.Lig için iyi büyük hedef için değil Stokes o agir sakatlıklar geçirdiği için geriledi dün iyi oynadı.Devami gelir umarım.Galatasaray dün mesaj verdi bize bende şampiyonluk yarışındayım dedi Iyi takım olmuşlar 19 sayı onlar döndü takımımız asla küçümsemedi Ligde Mersin sonrası en büyük ikinci aday.Ben Çankayada kazanırız diyemiyorum.
Ne isili pelini yahu. 80 yaşına gelmiş isil + pelin mi, Olcay + alperi mi? Kaldi ki merve gelmis ki tamamı takimda tutmak isterdi onu, tugce mi fark yaratacak bize? Mccowani da kimse pas pas edemez. Laf olsun diye konuşuyorsun. 

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
Modası geçen pivot Mcowan öyle kuvvet dışında özel yeteneği yok.Cikus yapmış olabilir ancak şu Stokes ağır sakatlıklar geçirmese görürüm Euroligde akıllı koçlar var anında girer faul problemine hücuma savunma yerlesimibagir lig icin evet ama uzun vadeli hedefler icin olmaz.Paris vardı Isabelle yakubu nerde hepsi kayboldu.108 kilo çok.Blz almaya kalksak yabancı statüsünde oynardı maşallah tüm.kuralksri çiğnedi Galatasaray.Belli devşirme kuralını çiğnediler.Pelin Işıl hala iş yapıyor.Pelin yaşlı değil en güzel cağda.
« Son Düzenleme: 02 Aralık 2022, 11:31:07 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
Hucüm.faulluk 3 4 pozisyon var çalmadı hakemler oda var Mccowana.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
Modası geçen pivot Mcowan öyle kuvvet dışında özel yeteneği yok.Cikus yapmış olabilir ancak şu Stokes ağır sakatlıklar geçirmese görürüm Euroligde akıllı koçlar var anında girer faul problemine hücuma savunma yerlesimibagir lig icin evet ama uzun vadeli hedefler icin olmaz.Paris vardı Isabelle yakubu nerde hepsi kayboldu.108 kilo çok.Blz almaya kalksak yabancı statüsünde oynardı maşallah tüm.kuralksri çiğnedi Galatasaray.Belli devşirme kuralını çiğnediler.Pelin Işıl hala iş yapıyor.Pelin yaşlı değil en güzel cağda.
Tabi 25 sayi 15 rebound ortalaması ile.oynuyor. modası geçmiş.

Haaa biz alsak dedigin dogru bak yerli yapmazlardi. O nedenle dedim o pis ilişkileri sorgulamak lazım.diye. adamlar yabanci kuralı degistigin sonrasi lig başlamadan yerli yaptılar mccowani. Saflık yapmaya gerek yok. burasi turkiye.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
Ali Şen döneminden bu yana pis iş yapamaz olduk.Doğrusu etik davranmak ama burası Türkiye dediginiz gibi Stokes dune yakın oynadın kafi.Haksiz çıktı.Temiz bloguna hakem müsveddeleri faul çaldı.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
Önce şunu belirtim, benim zor anlamamdan mı bilmiyorum, bazı arkadaşlar okadar karışık, daldan dala atlayıp, bazı kelimeleri yutup yazmaları benim anlamamı zorlaştırıyor. Onun içinde kusuruma bakmayın.
McCowan'a gelirsek, Hocanın istememesinden kaynaklandiğinı duymuştum ama dünde Mc Cowan'dan bahsetti.Biz alsaydık bukadar çabuk yerli statüsünde oynatağımızı sanmıyorum. Ayrıca, Kübilay'ın dediği gibi taraftar olarak kafa yorup hayali transfer yaparken, Profesyonel olan görevliler, Hoca, Menejer, Yöneticiler nasıl bunları görmüyorlar. Epoupa'yı içinizden herhangi biri Transfer edermiydi? Kaç sezondur iyi bir oyun kurucumuz yok, Euroleague'yide kaybetme nedenlerimizden biri. Halada bir şey yapılmıyor.
GS nin yerli oyuncularını övmek değil, özellikle yabancı kuralından sonra yerli transfere ağırlık  vermek gerektiğini, önemini belirtmek istedik. Ligde rakiplerle oynarken aklımda yabancı oyuncı kalmadı ama Sevgi, Tilbe, Melis, Şevval, Harika, Bahar, Gökşen, Derin, yaz yaz bitmiyor. Bize gelirsek Olcay, Alperi birde Merve geldi. Yabancı kuralının olduğu ligde bumu yani? Alt yapıdan alınan oyuncularımızda önemli ama ilerde daha çok yararları olur. GS nin yerli rotasyonu varda kullanamıyorsa bu hocanın sorunu, Yerli oyuncularımız çokmu kalitelimi desen o ayrı bir konu ama ligimizde şart, Euroleaguedede rotasyon ve dinlendirme içinde önemli. Erkek takımımızın yaptığı gibi.

Çevrimdışı jordan23

• Üye
4+1 yerine 3+1 kuralı gelmesi tamamen bizi durdurmak için çıkarılmış bir kural. Fenerli olduğu iddia edilen (ki ben inanmıyorum) Hidayet'in her zaman ayak oyunları ile meşhur Galatasaray'ın oyunlarına alet olması sonucu çıkarıldı. Düşünün Avrupa hedefi ile yola çıkıyorsunuz kadroya 8-9 yabancı oyuncu alıyorsunuz ama Türkiye liginde sadece üçü oynayabiliyor. Bunun maliyetini karşılamak çok zor. Mc Cowan'ın yerli olması da ayrı bir konu. Ancak, bizim yöneticilerin de uyanık olması, haksızlıklara göz yummaması gerekiyor. Madem yabancı kuralı değişti, ona göre kadrona kaliteli yerli oyunca katarsın. Tuğçe'nin gönderilmesi de ayrı bir konu. Ancak, Sevgi Uzun, Tilbe Şenyürek, Ayşe Cora, Şevval, Gökşen Fitik, Derin Yaya, Melis Gülcan gibi oyunculardan 2-3 tanesi kadroya alınabilirdi. Son olarak da Tom Hanks adlı forum üyesine bir kaç sözüm var. Ben 57 yaşındayım, kendimi bildim bileli Fenerliyim. Futbolun yanında, kadın-erkek basketbol, kadın -erkek voleybol olmak üzere yıllardır takımlarımız yakından takip ediyorum. Tom bey, yorumlarınız çok ilginç, daldan dala atlıyorsunuz, bir sürü kelime, harf, anlam hatası var. Yazdıklarınıza dikket edin lütfen. Ben de gerçekçiyim, takımlarımızın eksik, hatalarını da görür ve eleştiririm. Ancak, sizin ki başka bir şey, hem kötümsersiniz, hem de felaket habercisi gibisiniz. Lütfen az ve öz yorum yapın, boşuna herkesi meşgul etmeyin bence.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
4+1 yerine 3+1 kuralı gelmesi tamamen bizi durdurmak için çıkarılmış bir kural. Fenerli olduğu iddia edilen (ki ben inanmıyorum) Hidayet'in her zaman ayak oyunları ile meşhur Galatasaray'ın oyunlarına alet olması sonucu çıkarıldı. Düşünün Avrupa hedefi ile yola çıkıyorsunuz kadroya 8-9 yabancı oyuncu alıyorsunuz ama Türkiye liginde sadece üçü oynayabiliyor. Bunun maliyetini karşılamak çok zor. Mc Cowan'ın yerli olması da ayrı bir konu. Ancak, bizim yöneticilerin de uyanık olması, haksızlıklara göz yummaması gerekiyor. Madem yabancı kuralı değişti, ona göre kadrona kaliteli yerli oyunca katarsın. Tuğçe'nin gönderilmesi de ayrı bir konu. Ancak, Sevgi Uzun, Tilbe Şenyürek, Ayşe Cora, Şevval, Gökşen Fitik, Derin Yaya, Melis Gülcan gibi oyunculardan 2-3 tanesi kadroya alınabilirdi. Son olarak da Tom Hanks adlı forum üyesine bir kaç sözüm var. Ben 57 yaşındayım, kendimi bildim bileli Fenerliyim. Futbolun yanında, kadın-erkek basketbol, kadın -erkek voleybol olmak üzere yıllardır takımlarımız yakından takip ediyorum. Tom bey, yorumlarınız çok ilginç, daldan dala atlıyorsunuz, bir sürü kelime, harf, anlam hatası var. Yazdıklarınıza dikket edin lütfen. Ben de gerçekçiyim, takımlarımızın eksik, hatalarını da görür ve eleştiririm. Ancak, sizin ki başka bir şey, hem kötümsersiniz, hem de felaket habercisi gibisiniz. Lütfen az ve öz yorum yapın, boşuna herkesi meşgul etmeyin bence.
Vallaha bende bazen çok şey söylemek isteyipte derdimi anlatamadığım  oluyordur. Bu yazımdan öncede aynı konudan müzdariptim. Bazen anlıyabilmek için 2-3 kez okuduğum da olmuştur.
Sizin yazdıklarınıza katılmamak elde değil.
Hidayetin bende Fenerbahçe'li olduğuna inanmıyorum. Benim kızdığım Yönetiminde bu konuda bir şey yapmaması. Hangi fedarasyon olursa başa gelen Fenerbahçe'nin tüm branşları için hayatı zorlaştırıyor. Hakem camiasıda öyle. Bu Fenerbahçe ismi ne kadar büyükmüş. 3+1 kuralıda öyle. İddia ediyorum, Mc Cowan olayıda GS olmasaydı bu kadar kolay olmazdı. Milli Takım maçlarıma yetiştirmek için Gs ile anlaşılmıştır. Hidayet veya fedarasyondan biri McCowan'ı Gs ye önermişlerdir dersen şaşırmam.
Tuğçe konusunda bir çok arkadaş yönetim doğru yaptı desede içim buruk ama onunda Gs ye gitmesini de hazmedemedim. Gs nin gözü hep bizde Nevriye, Taurasi, vs gibi bir çok ismi almak için uğraştılar yönetimde hep giden gitsin dedi. Biz Birsen gibi Eda gibi değerlere sahip çıkmalı üst kademelerde yetki vermeliyiz Benç toplantıdayken eli cebinde, eli arkasında gezen Arzu menejer değil.
Yerli konusundada aynı düşünüyoruz. Madem Tuğçeyi yolladın yerini doldur. Senin önüne sınır  getirmişler  rotasyon için takviye yapmak zorundasın. Sen kombine satmak istiyorsun ama taraftar endişe duyacağı maça gelmezki, Euroleague maçın da bile dolduramıyorsun.
Teşekkürler.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
Ynt: Fenerbahçe | Kadınlar Basketbol Süper Ligi
« Yanıtla #536 : 04 Aralık 2022, 01:16:42 »
Zorlu Ankara deplasmanı.Rakip Çankaya.Lig yapımız güven vermiyor.Botaş Nesibe iki kayıp Ankarada geldi.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #537 : 04 Aralık 2022, 14:48:51 »
Lig maçları kadromuz korku tüneli bu takım.sampiyon olamaz.Mersin alsın zaten federasyon bıktı bizden.Türk basketbolüymüs hadi ordan.Altyapidan kadınlarda lokomotifiz.Yolu bizden geçmeyen yerli hanımlat bir hayli fazla.Kenarda bile yabancı oturtamıyoruz.
« Son Düzenleme: 04 Aralık 2022, 14:54:09 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #538 : 04 Aralık 2022, 15:44:58 »
26 sayı fark attık.
Beşiktaş da Mersin karşısında 16 sayı öndeydi, yenerse lideriz.
« Son Düzenleme: 04 Aralık 2022, 15:50:02 Gönderen: kenz »

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #539 : 04 Aralık 2022, 15:45:32 »
Lig maçları kadromuz korku tüneli bu takım.sampiyon olamaz.Mersin alsın zaten federasyon bıktı bizden.Türk basketbolüymüs hadi ordan.Altyapidan kadınlarda lokomotifiz.Yolu bizden geçmeyen yerli hanımlat bir hayli fazla.Kenarda bile yabancı oturtamıyoruz.
Bir insan her branşta bu kadar çok yorum yapıp da bu denli az anlaması bu sporlardan çok enteresan bir şey.