Gönderen Konu: Üst üste 6.kez Şampiyon Fenerbahçe !!!  (Okunma sayısı 88176 defa)

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
Ynt: Fenerbahçe | Kadınlar Basketbol Süper Ligi
« Yanıtla #690 : 06 Mart 2023, 14:37:16 »
Gençler kötü, Stokes bildiğiniz gibi. Lagupova, Stewart, Sabally çıkmadan oynamasımı lazım yoksa işimiz zor gibi.
Nesibe nezaman bize karşı oynasa hrr attıkları giriyor. Başka maçlarda dökülüyorlardı. Hocanın bizden gitmeside motivemi ediyor.

Çevrimiçi iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #691 : 06 Mart 2023, 14:49:57 »
Sunucu kim. Nezaman dinlesem bayıyor ama sunucusuzda çekilmiyor ya. Katlanalım ozaman. Nesibeli oyuncu topu yanlışlıkla dışarı atıyor' topu attı ama taraftar var orda. Taraftarlar oynayamazki'
😜

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #692 : 06 Mart 2023, 15:08:46 »
Boş kaldıkları zaman isim cisim önemli değil. Yüzde yüz atıyorlar. Evet şaka değil. Yüzde yüz.
Maça kafa kafaya giderken Stewart neden bu kadar kenarda oturuyor Allahın belası antrenör bozuntusu.

Çevrimiçi iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #693 : 06 Mart 2023, 15:20:20 »
Boş kaldıkları zaman isim cisim önemli değil. Yüzde yüz atıyorlar. Evet şaka değil. Yüzde yüz.
Maça kafa kafaya giderken Stewart neden bu kadar kenarda oturuyor Allahın belası antrenör bozuntusu.
Allahım ya Stokesi çıkarmıyor Stewart yada Sabally çıkıyot. Hiç yararı yok son saniyede faul yapıyor birde.
Hangisi olursa atıyor. Bizim takımdamı, hocadamı bir tuaflık var ama. Bize gelen aslan kesiliyor şimdi Gs maçıda var

Çevrimiçi iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #694 : 06 Mart 2023, 15:47:34 »
Resmen maçı verdik bence. Böyle bir atış yüzdesi ben görmedim. Yazık
Avantaj onlardamı kaç kaç yenmişlerdi.
Vallaha biz iyi değildilk ama onlar sezonun en iyi oynadıklarına eminim. Özellikle ilayda yı yolda görsem basketçi demem ama her attığı girdi nerdeyse. Derin'i ve şeval'ı düşündüm allalım diye ama İlayda ilginç. Şuraya yazıyorum hangisi bize gelse bukadar isabetli atamazlar.
« Son Düzenleme: 06 Mart 2023, 15:56:35 Gönderen: iHTiYaRDeRKi »

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #695 : 06 Mart 2023, 15:52:28 »
Mucize eseri sahamızdaki yenilmezlik devam etti. Son topta Stewart elinde tutsa topu gelip faul yapacaklar, koşa koşa gidip ayağı kayıyor, top kaybı yapıyor. Tamamen şansa bir galibiyet, Hocayı da yenmemiz gerekiyor bizim her kulvarda orası belli. Umarım avrupada şıçıp sıvamaz takıma.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #696 : 06 Mart 2023, 15:52:48 »
Ligde sahamızda üst üste 58. galibiyet, muazzam seri maşallah...

Çevrimiçi iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #697 : 06 Mart 2023, 16:02:35 »
Mucize eseri sahamızdaki yenilmezlik devam etti. Son topta Stewart elinde tutsa topu gelip faul yapacaklar, koşa koşa gidip ayağı kayıyor, top kaybı yapıyor. Tamamen şansa bir galibiyet, Hocayı da yenmemiz gerekiyor bizim her kulvarda orası belli. Umarım avrupada şıçıp sıvamaz takıma.
Yanlış anlarmısın bilmem ama gençlerin ve Stokes'in bukadar kötü olduğu bir dönemde Stewart yerine Meesseman'ı denerdim.
Lagupova'yı hep sevdim inancım hala var ama 3 lükleri çok kötü uzun zamandır. Hocadan dolayı bireysel oynamayı kesti oda işe yarıyor. Ne oldu bu kıza Savaştan dolayımı, eşindenmi ayrıldı bilmem ama bukadar skorer kadın yok oldu.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #698 : 06 Mart 2023, 16:13:47 »
Bugünkü Çukurova-G.Saray maçı çok kritik, kimin kazanması işimize gelir?
G.Saray'la deplasmanda oynayacağız.
Lider de olabiliriz, üçüncü de.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #699 : 06 Mart 2023, 16:19:30 »
Yanlış anlarmısın bilmem ama gençlerin ve Stokes'in bukadar kötü olduğu bir dönemde Stewart yerine Meesseman'ı denerdim.
Lagupova'yı hep sevdim inancım hala var ama 3 lükleri çok kötü uzun zamandır. Hocadan dolayı bireysel oynamayı kesti oda işe yarıyor. Ne oldu bu kıza Savaştan dolayımı, eşindenmi ayrıldı bilmem ama bukadar skorer kadın yok oldu.
Ben de onu düşündüm maçta. Stewart bugün çok kötüydü. Sonda yaptığı top kaybı bile faciaydı ama ne olursa olsun zaten 3 yabancı dolayısıyla federasyonu eleştirirken kadrodaki 3 yabancının da önemli anlarda kenarda durması ve bizim sahada 3 yerliye mahkum olmamız Çin işkencesinden beter. Allahtan Alperi iyiydi bugün de maçı şansa bala aldık. Iagupovaya esasında skorer olarak çok iş düşmüyor bu sene çünkü çok skorer var takımda ama şut ritmi hiç yok. Akıllı olyuncu şutu iyi değilse içeri drive eder ki onu bu sene çok iyi yapıyor. Öyle de kalması yararımıza olur sanki.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #700 : 06 Mart 2023, 16:21:23 »
Bugünkü Çukurova-G.Saray maçı çok kritik, kimin kazanması işimize gelir?
G.Saray'la deplasmanda oynayacağız.
Lider de olabiliriz, üçüncü de.
Mersine ikili averajı vermeseydik Gsnin yenmesi derdim ama ne olursa olsun gs yensin. Belki Çankaya bir süpriz yapar mersine. Lider olursak ben mersinin finale dahi kalabileceğini düşünmüyorum gerçi.

Çevrimiçi iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #701 : 06 Mart 2023, 18:04:10 »
Mersine ikili averajı vermeseydik Gsnin yenmesi derdim ama ne olursa olsun gs yensin. Belki Çankaya bir süpriz yapar mersine. Lider olursak ben mersinin finale dahi kalabileceğini düşünmüyorum gerçi.
Bu gün çok iyi değildik ama Mersin ve Nesibe bize ters geliyor. Yerli transfer Gizemden başka yok galiba ama 3 maç oynamayacak derken GS de içindemi bilmiyorum. 3 yabancı seçilecekse Sabally, Meesseman, Lagupova tercihim. İlk başta GS dedim ama senin yazdıklarını düşünürsek Mersinin dışarda kalma gibi bir seçenek varsa tercihimdir. Bize gelen eli açılıyor. Nesibe'nin Mersin'in maölarını seyrettim özellikle SOpron maçımıydı ne rezaletti. Bence siyah forma giymeye devam edelim. Milletin yerlisine bak Şevval 11-Derin 12-İlayda 18 - Duygu 4-Gülsah 2  47 sayı Olcay 6-özel oynayan Alperi 22-Merve 3 toplam 31

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #702 : 06 Mart 2023, 19:07:43 »
Gsnin yerlileri bizimkilerden daha rezalet. Mccowan'da gr akil varsa seneye o çöplükte kalmaz.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #703 : 06 Mart 2023, 20:06:05 »
Başımızdaki kadın Stokes tercihi sebebiyle sebebiyle yıl sonu boğdurulmalı.
« Son Düzenleme: 06 Mart 2023, 20:06:20 Gönderen: Maldonado »

Çevrimiçi iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #704 : 06 Mart 2023, 21:51:54 »
Gsnin yerlileri bizimkilerden daha rezalet. Mccowan'da gr akil varsa seneye o çöplükte kalmaz.
75-58 GS yi eze eze yenmişler Mc Cowan oynamamış galiba

« Son Düzenleme: 06 Mart 2023, 21:57:28 Gönderen: iHTiYaRDeRKi »