Gönderen Konu: Üst üste 6.kez Şampiyon Fenerbahçe !!!  (Okunma sayısı 88245 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Ynt: Üst üste 6.kez Şampiyon Fenerbahçe Alagöz !!!
« Yanıtla #1440 : 17 Nisan 2024, 23:11:54 »
Muhteşem bir sezon harika bir kapanisla bitti. Sampiyonlara saygı duruşunda bulunuyorum. Her türlü övgüyü hakkediyor bu oyuncular. Avrupada ezerek şampiyon olduktan sonra ligde de en büyük rakibine 3 maçta da 20+ fark atarak namaglup şampiyon oldular.

Naphesa daha erken gelseydi yada bir ara takimin yarisi sakatliklarla bogusmasaydi muhtemelen avrupada da namaglup olurduk. Emeği geçen herkese teşekkürler.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #1441 : 17 Nisan 2024, 23:13:02 »
İlki 2009-2010 Ajevon, Hoffman, Pennyli kadro, diğeri hangisiydi?
Saballynin ilk senesi, iagupova, zandalashinili kadro.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #1442 : 18 Nisan 2024, 01:05:13 »
Saballynin ilk senesi, iagupova, zandalashinili kadro.
Niyeyse ilki daha çok yer etmiş.

Çevrimiçi Murat

• Üye
Ynt: Fenerbahçe Alagöz - ÇBK Mersin | Final Serisi
« Yanıtla #1443 : 18 Nisan 2024, 10:21:16 »
FIBA Süper Kupasında da Beşiktaş'ı üç adım önde görüyorum yerli kalitesiyle ve koç farkıyla.

Haklısın. Belki Elifi oradan alabilirsek bir nebze dengelemiş oluruz.

Çevrimiçi kumral26

• Üye
  • Yer: eskişehir
« Yanıtla #1444 : 19 Nisan 2024, 10:12:05 »
mersin koçu maçın ortasında neden gitti?

Çevrimiçi Murat

• Üye
« Yanıtla #1445 : 19 Nisan 2024, 10:14:25 »
Benimde dikkatimi çekti. Mutlu bilmem ne diye biri aldı molaları vs. Kolpa Serdar cevirgen maç esnasında görevden mi aldı yoksa

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #1446 : 19 Nisan 2024, 10:39:35 »
Benimde dikkatimi çekti. Mutlu bilmem ne diye biri aldı molaları vs. Kolpa Serdar cevirgen maç esnasında görevden mi aldı yoksa
Bir senede 4.koc mu oldu bu. Gelen giden oyuncularin da haddi hesabı yok. Ben olsam ne koç ne oyuncu olarak para için bile olsa asla gitmem oraya. Saçma sapan ne olduğu belli olmayan bir oluşum. Zaten çok uzun soluklu da olmazlar. Ekrem Memnun geldi gsye geri, yakın zamanda yine fb-gs rekabeti geri gelir.
« Son Düzenleme: 19 Nisan 2024, 10:40:01 Gönderen: iloturo »

Çevrimiçi kumral26

• Üye
  • Yer: eskişehir
« Yanıtla #1447 : 19 Nisan 2024, 10:43:29 »
2. çeyrek oynanırken gitti. eğer kovulduysa veya kendi bıraktıysa tarihe geçti :) tabi sağlık problemi veya başka bir nedende olabilir.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #1448 : 19 Nisan 2024, 14:16:24 »
Ceyhun hoca ve bu güne kadar gelen giden çok iyi hocalarda vardı
Mersin öğütme makinası gibi, oyuncu-hoca kullan kullan at mantığı, ve bu başkan olduğu sürece bu sürer,
Benim anlıyamadığım, hocalar görmüyor mu? duymuyor mu? araştırmıyor mu? bu kadar oyuncular ve Hocalar neden hala gitmeye devam ederler, bir yapılanma yok, yrtiştirme yok, ve başkan istediği gibi at oynatıyor, ve Fedarasyon da malesef kolluyor. Kollamasının arkasındada Fenerbahçe düşmanlığı söz konusu, Alagözün karşışında bir Mersin kalıyor eğer GS ve BJK olsaydı ozaman onları kollayacaklardı örneğin BJK maçı  örneğin Mc Cowan Gs ye hediyesi
Mersin başkanı çıkıyor biz zar zor ayakta duruyoruz ve Euroleague de 300 bilet satılmış geri kalanını sponsorlarla belediye almış, Federasyon her konuda organize etmeseydi Bu organizasyon u karşılayamazdık diyor, sorada Fenerbahçe'ye saldırmadan duramıyor, en son Federasyon la beraber Fenerbahçe seyircisindan kupayı mahrum ettiler.
Ogün Kupa alması yüksek ihtimal olan bir takımın seyircisini almamak düşmanlıktan başka bir şey değil. Mersin kimki kafama takmıyorum, zoruma giden Federasyon ayrımcılığı.

Çevrimdışı ertuğrul

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #1449 : 23 Nisan 2024, 08:29:44 »
Ceyhun hoca ve bu güne kadar gelen giden çok iyi hocalarda vardı
Mersin öğütme makinası gibi, oyuncu-hoca kullan kullan at mantığı, ve bu başkan olduğu sürece bu sürer,
Benim anlıyamadığım, hocalar görmüyor mu? duymuyor mu? araştırmıyor mu? bu kadar oyuncular ve Hocalar neden hala gitmeye devam ederler, bir yapılanma yok, yrtiştirme yok, ve başkan istediği gibi at oynatıyor, ve Fedarasyon da malesef kolluyor. Kollamasının arkasındada Fenerbahçe düşmanlığı söz konusu, Alagözün karşışında bir Mersin kalıyor eğer GS ve BJK olsaydı ozaman onları kollayacaklardı örneğin BJK maçı  örneğin Mc Cowan Gs ye hediyesi
Mersin başkanı çıkıyor biz zar zor ayakta duruyoruz ve Euroleague de 300 bilet satılmış geri kalanını sponsorlarla belediye almış, Federasyon her konuda organize etmeseydi Bu organizasyon u karşılayamazdık diyor, sorada Fenerbahçe'ye saldırmadan duramıyor, en son Federasyon la beraber Fenerbahçe seyircisindan kupayı mahrum ettiler.
Ogün Kupa alması yüksek ihtimal olan bir takımın seyircisini almamak düşmanlıktan başka bir şey değil. Mersin kimki kafama takmıyorum, zoruma giden Federasyon ayrımcılığı.
Hangi maçta bizim seyircimizi almadılar. Sebebi ne?
Kusura bakmayın. Maçları bile tam izleyemedim. Bu detayları hiç bilmiyorum.