Gönderen Konu: 7.kez Şampiyon Fenerbahçe Opet !!!  (Okunma sayısı 76958 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Lig Maçları
« Yanıtla #1260 : 29 Mart 2024, 12:13:22 »
Ağbi eyvallah. Burada "hocacı" etiketi üstüme kaldı. Kendimi ifade etmeye çalışayım yine becerebilirsem... Ben hoca iyi demedim. Zaten voleybol bağlamında teknik taktik bilgim sınırlı, çok vakıf değilim. İki noktanın altını çizmeye çalıştım. İlki, Avrupa yarı finali arefesinde (üç gün kala oldu bu tartışma) hocayı gönderirsen yerine kimi bulacağız, hadi bulduk diyelim 3 günde neleri değiştirebilir minvalinde cümlelerim oldu. Aldığım cevap "yerine yardımcı hoca geçer" oldu, ki yazan muhtemelen yardımcı hocanın ismini dahi bilmiyor. Bu arada ben de bilmiyorum, onu da ekleyeyim. İkinci nokta hususunda ise "iyi veya kötü kim olursa olsun Fenerbahçe'nin hocası saygı görmelidir" minvalinde cümlelerim oldu ki hala arkasındayım. Çomar vesaire türünden bir çok şey yazdılar ki başka bir takım taraftarı Fenerbahçe hocasına "çomar" dese küplere biner bu insanlar.

Hülasa  "X veya Z branşında, Fenerbahçe'nin başında olan X veya Z hocaya üstünde taşıdığı arma hatırına saygı duyulmalı ve hoca sene sonuna kadar desteklenmelidir" demek istedim. Sene biter ulaşılamayan hedefler bağlamında gereği yapılır. Cevap olarak Jasikevicius örneği verildi ki Jasikevicius bizim için Allah'ın bir lütfu ve voleyboldaki muadili varsa hemen bugün geçsin takımın başına, tek kelime itirazım olmaz.
yanlış anlaşıldım galiba ben sen hocacısın veya değilsin Ben onunla ilgili bir tartışma yapmadım hocayı da tutabilirsin Evet haklısın gerekirse 2-3 gün için hocam bırakılır bırakılmaz daha iyisini bulamıyorsan zaten bırakmayacaksın Santralli, Ze Roberto gelmiyorsa hocanın kalması gerekiyor, daha iyisi olmadımı hoca değişimine gerekyok
Ben sadece '' Kenardaki oyuncuların potansiyelleri bir tarafa sezon boyu goy goy yapıp yatmışlar '' deyince bundaki hata birazda hocada değilmi?  Dedim
, yazdıklarının geneline katılıyorum zaten

Çevrimdışı Burak Benli

• Üye
« Yanıtla #1261 : 01 Nisan 2024, 17:19:37 »
Arina maça iyi başlayamadı ama Ana şu an iyi götürüyor. Setin sonunda öne fırladık. Ana’ya Eczacı maçı yaramış bugün çok daha iyi görünüyor

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #1262 : 01 Nisan 2024, 17:39:32 »
Blok tutamıyoruz blok yumuşatamıyoruz.Blok yumuşatmada önemli basketboldeki ribaundları özellikle hücüm ribaundları toplamak ile eşdeğer biz üst düzey yabancı orta transferi gerçekleştirmeliyiz.Eğer şampiyonlar liginde ikinci kez zafer istiyorsak.
« Son Düzenleme: 01 Nisan 2024, 17:55:43 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Burak Benli

• Üye
« Yanıtla #1263 : 01 Nisan 2024, 17:54:22 »
Lavarini’den alışkın olmadığımız denemeler. Setin sonunu 2 pç 2 smaçör 2 orta ile kapattık 🤣

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #1264 : 01 Nisan 2024, 18:00:30 »
İzleyemiyorum, livescore dan takip ediyorum. Üçüncü sette 8 0 nasıl oldu. Arina servis serisi mi?

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1265 : 01 Nisan 2024, 18:02:25 »
İzleyemiyorum, livescore dan takip ediyorum. Üçüncü sette 8 0 nasıl oldu. Arina servis serisi mi?
Düştüler kırıldılar ikinci setide alınca.
« Son Düzenleme: 01 Nisan 2024, 18:02:53 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #1266 : 01 Nisan 2024, 18:22:45 »
Meliha sonrasi Ana oyuna dahil olunca takimin adeta gözenekleri açılmış gibi oynamaya başladı. Özellikle son set 20-6 olana kadarki oyun geçen seneki imoco maçlarını anımsattı bana. Cristina çok çok önemli bir oyuncu.
Ah işte daha önceden hazır hale gelip de milano maclarinda Melihaya mahkum olmasaydık şimdi finaldeydik 
« Son Düzenleme: 01 Nisan 2024, 18:23:02 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı Burak Benli

• Üye
« Yanıtla #1267 : 01 Nisan 2024, 18:27:24 »
Ana sakatlık sonrası en iyi oyunlarından birini oynadı. Eczacı maçında tüm maç süre almak belli ki yaramış. Sezon içerisinde sakatlık dönüşü hazırlanamamış olması Lavari’nin en büyük hatasıydı. Meliha’ya da haksızlık etmeye gerek yok o da sezon boyu en istikrarlı oynayan ve takımın iyi isimlerindendi genel anlamda. Ana bugünkü gibi formda olduğu zaman bambaşka bir hücum repertuarına kavuşuyorsun orası zaten işin ayrı bir boyutu.

Bu maça gelirsek de maçı çok da zorlamadan domine ettik. Sayı dağılımı müthişti. 2. Maçı da aynı oyunla kazanıp finalde rakibimizi beklemeye başlayalım. Drca da bugün nefis yönetti takımı. Macera aramadan kendisiyle de bir an önce sözleşmeyi uzatmak lazım

Çevrimdışı agha

• Üye
« Yanıtla #1268 : 01 Nisan 2024, 18:33:53 »
İthal Stefano Akbaş ülkesinin takımlarına kupanın gitmesi için her şeyi yaptı. Önündeki tek engel bizdik, ve başardı. >:(

Çevrimdışı Burak Benli

• Üye
« Yanıtla #1269 : 01 Nisan 2024, 18:54:20 »
%35’lik pozitif manşet, takım %50 ile hücum etti.

Saygılar Drca 🍻
« Son Düzenleme: 01 Nisan 2024, 18:54:57 Gönderen: Burak Benli »

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #1270 : 01 Nisan 2024, 20:24:17 »
Vakifin hali içler acısı.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1271 : 01 Nisan 2024, 20:50:24 »
Bu set iyiler.

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #1272 : 01 Nisan 2024, 22:22:43 »
Perşembe seriler biterse pazar günü final serisi başlar herhalde. 7.şampiyonluğumuzu alıp en sevdiğimiz transfer sezonuna geçelim.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1273 : 01 Nisan 2024, 22:46:01 »
Vakıf bırakmaz kolay kolay.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #1274 : 04 Nisan 2024, 17:51:53 »
Vargas yine rezalet oynuyor. Onu izlerken voleyboldan soğudum resmen.