Gönderen Konu: 7.kez Şampiyon Fenerbahçe Opet !!!  (Okunma sayısı 77486 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe Opet - Eczacıbaşı | Final Serisi
« Yanıtla #1515 : 18 Nisan 2024, 19:28:54 »
Yazıklar olsun. Cansu yok ortalıkta Ada bir tane düzgün manşet alamayıp her bokta oyuna giriyor. İki genç smaçör manşette reziller. Pasör çaprazları blok yemekten başka bir şeyleri yok.

Çevrimdışı altann

• Üye
  • Fenerbehçe Spor klübü
« Yanıtla #1516 : 18 Nisan 2024, 19:31:10 »
Daha önceden de yazdım hoca denen mal yakımı hiç hazırlamamış.
İnsan hiç alternatif düşünmez mi?
Gördükçe çok sinirleniyorum..
Şu mal Ferhat bile hakkımızda konuşuyor.
Salih tavacı antrenör çıksa daha başarılı oluruz.
Drça ikinci sınıf pasör..

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #1517 : 18 Nisan 2024, 19:31:25 »
Ferhat'ın laflara bak shffd şu adamı konuşturuyorlar.

Hocalık filan da bir şey yok. Kaybetmenin de bir şerefi olur. 3-2 yenilsen, hadi hoca şunu yapsa bunu yapsa derim, oynayan herkes patladı.

Pazar şampiyonuz, endişe etmeyin. Sadece motive edip umutlandırıp yeneceğiz.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #1518 : 18 Nisan 2024, 19:32:12 »
Hala meliha diyorlar. Dehşet bir durum yemin ediyorum. Bu adamı ben ali koç olsa hemen kovarım. Son maç eda oyuncu antrenör olsun. Kazanma sansimiz daha çok olur. Ayi oğlu Ayi nereden geldiyse takimin başına. Çok rahat alacagimiz lig şampiyonluğunu da verecek şimdi. Eğer takım, sahamizda seyircimiz önünde şampiyon olalım diye danışıklı bir maç yapmadiysa yine söylüyorum bu ayi olmadan çıkmamız lazım maça 

Çevrimdışı altann

• Üye
  • Fenerbehçe Spor klübü
« Yanıtla #1519 : 18 Nisan 2024, 19:32:41 »
Son zamanlarda Gizem kafasına göre takılıyor.
Şu haliyle milli takımda ilk 6 olması imkansız.
Simge şuanda çok formda.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #1520 : 18 Nisan 2024, 19:33:55 »
Ferhat Akbaş ın rezillikleri yetmezmiş gibi Trt Fenerbahçe yenince yayını keserken hala yayında

• Üye
« Yanıtla #1521 : 18 Nisan 2024, 19:35:26 »
Cansu kadroya alınmıyor Ada vasatı takımı trollüyor. Drca o kadar rezil paslar atıyor ki bi de seneye de kalacakmış. Bu maçtan bağımsız söylüyorum ki takımda belirgin değişiklikler şart, o iyi oynarsa, diğeri gelişirse diye bekleye bekleye hâl olduk.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #1522 : 18 Nisan 2024, 19:38:55 »
Hala meliha diyorlar. Dehşet bir durum yemin ediyorum. Bu adamı ben ali koç olsa hemen kovarım. Son maç eda oyuncu antrenör olsun. Kazanma sansimiz daha çok olur. Ayi oğlu Ayi nereden geldiyse takimin başına. Çok rahat alacagimiz lig şampiyonluğunu da verecek şimdi. Eğer takım, sahamizda seyircimiz önünde şampiyon olalım diye danışıklı bir maç yapmadiysa yine söylüyorum bu ayi olmadan çıkmamız lazım maça
o kadar kötü oynadık ki yani aklıma senin dediğin şey gelmiyor değil yani gerçekten bazı Eskiden olurdu böyle futbolda filan da şimdi Yani resmen aklıma geldi ya Bu kadar kötü oynama şansımız var mı yani niye yani son maç  seyircimiz içinmi yapıldı acaba, çokda atmayım kim bunu isterki, Ben anlamadım yani Ama Öyleyse o zaman Ali Koç niye gitti O da kafa karıştırıcı bir şey yani moralim çok bozuk ya
 Eczacıbaşı oyuncularının sevinçleri filan Zaten yeterince beni demorozu etti o yetmezmiş gibi Ferhat Akbaş'ın sevinçleri ve en son konuşması TRT'ye ne oluyor ben anlamıyorum ya ya ne demek ya Fenerbahçe'nin hangi maçından sonra TRT 1 dakikasına ayırdı yok gitti Ferhat başla konuştuğu yok gitti oyuncularla konuşuyor ve hala yayını sürdürüyor Ha böyle bir şey var mı ya Yani bu kadar Fenerbahçe düşmanlığı ne ya, niye TRT'de maç yayını?

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #1523 : 18 Nisan 2024, 19:46:29 »
o kadar kötü oynadık ki yani aklıma senin dediğin şey gelmiyor değil yani gerçekten bazı Eskiden olurdu böyle futbolda filan da şimdi Yani resmen aklıma geldi ya Bu kadar kötü oynama şansımız var mı yani niye yani son maç  seyircimiz içinmi yapıldı acaba, çokda atmayım kim bunu isterki, Ben anlamadım yani Ama Öyleyse o zaman Ali Koç niye gitti O da kafa karıştırıcı bir şey yani moralim çok bozuk ya
 Eczacıbaşı oyuncularının sevinçleri filan Zaten yeterince beni demorozu etti o yetmezmiş gibi Ferhat Akbaş'ın sevinçleri ve en son konuşması TRT'ye ne oluyor ben anlamıyorum ya ya ne demek ya Fenerbahçe'nin hangi maçından sonra TRT 1 dakikasına ayırdı yok gitti Ferhat başla konuştuğu yok gitti oyuncularla konuşuyor ve hala yayını sürdürüyor Ha böyle bir şey var mı ya Yani bu kadar Fenerbahçe düşmanlığı ne ya, niye TRT'de maç yayını?
TRT dediğin kanal hükumetin arka bahçesi değil mi neyi anlamıyorsun abi? Biz neyin savaşını veriyoruz yillardir. Normal bunlar. Aldırma.
« Son Düzenleme: 18 Nisan 2024, 19:46:40 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #1524 : 18 Nisan 2024, 19:47:13 »
Cansu kadroya alınmıyor Ada vasatı takımı trollüyor. Drca o kadar rezil paslar atıyor ki bi de seneye de kalacakmış. Bu maçtan bağımsız söylüyorum ki takımda belirgin değişiklikler şart, o iyi oynarsa, diğeri gelişirse diye bekleye bekleye hâl olduk.

Cansu sakat Benim bildiğim kadarıyla ama yani bu kadar uzun süreli bir sakat sanki çok şey bir oynayacak işte Tövbe tövbe Cansu da Adada, Meryem'de, Ergülde hepsinin gitmesi lazım bence ya,
geçen sefer ki maçla Bu maç arasındaki en büyük fark Fenerbahçe'li oyınculatda inanmışlık vardı hep birden saldırıyordu Ve sonuna kadar da bu saldırganlığına devam ettirdi istekli Arzu ama burada yoktu burada da tam tersi Eczacıbaşı oyuncularında vardı ve farkındaysanız adamlar sevinçlerinde bile böyle el hareketleri kol hareketleri bilmem neler yapıyorlar  tamamıyla demoralize ettiler yani bizimkileri

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #1525 : 19 Nisan 2024, 13:17:03 »
'' Sabah burada antremanımızda 6-7 görevli Fenerbahçe şampiyonluğu için kürsü kuruyordu. Onların hepsini dışarı çıkardık. Onlara buradan selamı iletiyorum. 21'inde sabah antremanımıza davetliler, katılabilirler."Ferhat Akbaş
Guidetti 'ye sevinçleri yüzünden uyuz olurdum, şimdi bu Ferhat' a uyuzum. Sevinçlerine ve sırf gıcıklık olsun Diye itirazlarına.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #1526 : 20 Nisan 2024, 01:11:19 »
'' Sabah burada antremanımızda 6-7 görevli Fenerbahçe şampiyonluğu için kürsü kuruyordu. Onların hepsini dışarı çıkardık. Onlara buradan selamı iletiyorum. 21'inde sabah antremanımıza davetliler, katılabilirler."Ferhat Akbaş
Guidetti 'ye sevinçleri yüzünden uyuz olurdum, şimdi bu Ferhat' a uyuzum. Sevinçlerine ve sırf gıcıklık olsun Diye itirazlarına.

Bu demece gerek yok, herif zaten itici bir tip. Öte yandan şu mevzuda haklı. Kim yedi ise bu haltı -muhtemelen federasyonun talimatı ile çalışan insanlar- ne yapıp edip rakibimize motivasyon devşirecek şeyi temin etmişler. 2-1 biz geride olsak, birileri gelse idman esnasında bu haltı yese ana avrat söveriz. Tekrar yazıyorum herif bu mevzudan bağımsız da itici bir tip...

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #1527 : 20 Nisan 2024, 23:44:43 »
Bu demece gerek yok, herif zaten itici bir tip. Öte yandan şu mevzuda haklı. Kim yedi ise bu haltı -muhtemelen federasyonun talimatı ile çalışan insanlar- ne yapıp edip rakibimize motivasyon devşirecek şeyi temin etmişler. 2-1 biz geride olsak, birileri gelse idman esnasında bu haltı yese ana avrat söveriz. Tekrar yazıyorum herif bu mevzudan bağımsız da itici bir tip...

onun abartığı kadar olmayabilir ama dediği doğru olduysa birde şöyle düşünelim, diyelim ki maçı Fenerbahçe aldı o zaman kupa töreni yapılmayacak mıydı? Aynı şeyi ÇBK Mersin maçında düşün 2-0 öndeyiz 2-1 de olabilirdi ama hazırlık yapılmışki Fenerbahçe Alagöz aldı ve maç sonu kupa verildi. Ha burdada seyircilerimize Fedarasyon tarafından salona alımmama kararı verildi, bu kararlar bile yanlıştı,
Benim tek takıldığım antraman yerinde olması yoksa hazırlıklı olmak zorundalardı bunu Fenerbahçe'ye bağlamak yanlıştı
Birde şu açıklama var 21 pazar günü anremana bekleriz çünkü maç 2-2 oldubiri kesin alacak
Bun bu açıklamanın çokda dürüst olduğuna inanmadım Ferhat Akbaştan bahsediyoruz. İnşallah opet oyuncuları bu adama bu zevki tattırmaz

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #1528 : 21 Nisan 2024, 02:02:15 »
onun abartığı kadar olmayabilir ama dediği doğru olduysa birde şöyle düşünelim, diyelim ki maçı Fenerbahçe aldı o zaman kupa töreni yapılmayacak mıydı? Aynı şeyi ÇBK Mersin maçında düşün 2-0 öndeyiz 2-1 de olabilirdi ama hazırlık yapılmışki Fenerbahçe Alagöz aldı ve maç sonu kupa verildi. Ha burdada seyircilerimize Fedarasyon tarafından salona alımmama kararı verildi, bu kararlar bile yanlıştı,
Benim tek takıldığım antraman yerinde olması yoksa hazırlıklı olmak zorundalardı bunu Fenerbahçe'ye bağlamak yanlıştı
Birde şu açıklama var 21 pazar günü anremana bekleriz çünkü maç 2-2 oldubiri kesin alacak
Bun bu açıklamanın çokda dürüst olduğuna inanmadım Ferhat Akbaştan bahsediyoruz. İnşallah opet oyuncuları bu adama bu zevki tattırmaz

Benim naçizane gözlemim şu ki hem teknik kadroda olsun hem oyuncular bağlamında olsun aidiyet hususunda Eczacıbaşı bir adım önde bizden ve serinin bu noktaya gelişinin başlıca sebebi bu. Ferhat ın iticiliğinden bağımsız yazıyorum, herifin bu mevzuyu sorun etmesi kulübüne olan aidiyetini gösterir. Simge, Hande Boskovic yıllarını verdi ve henüz 1 şampiyonlukları bile yok. Diğer yabancıları da çok istiyor. Bizde Eda ve Aslı dışında kalanların mevzuya daha çok profesyonellik bağlamında yaklaştıklarını düşünüyorum. Elbette bu da çok önemli fakat bazen tribün jargonuyla ruh adını verdiğimiz olgu eksik kalınca yürümüyor bu işler. Umarım Eda son bir Last Dance yapar. Yoksa işimiz çok zor gerçekten...

• Üye
« Yanıtla #1529 : 21 Nisan 2024, 12:58:58 »
Hesabı kapatma günü. Serinin buraya gelmesi bile felaket. Net 3-0 kazanıp herkese en iyi kim göstermek lazım.