Futbol > Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu

Fenerbahçe Tarihinin En İyi Teknik Direktörü Kim?

(1/8) > >>

efeovic:
malum kulübümüzün çoğu branşındaki kötü gidiş ve tom abi’nin forumdan ayrılmasıyla beraber forumda büyük bir sessizlik oluştu son günlerde.ben daha önce abilerimize de iletmiştim böyle geçmişle,günümüzle alakalı tartışma konuları forumu hareketlendirebilir diye onlardan da negatif bi yanıt gelmemişti.siz de uygun görürseniz ilk konu olarak da malum takımımızın mevcut bir teknik direktörü yokken geçmiş hocalarımız arasından en iyisini seçelim diye düşündüm.yaşım gereği ben şimdilik sıramı savayım söz sizlerin olsun :D

kenz:
Ben Daumcuyum.
2004'te o düşük bütçeli, genç kadroyla, çok güçlü Beşiktaş'ı 11 puandan geçip şampiyon yaptı.
2005'te yine iyi futbolla G.Saray'in 100. yılında şampiyon yaptı.
2006'da efsane top oynadığımız sezonda 4-0'lık gs maçı falan, son maçta şampiyonluğu nasıl kaybettiğimiz malum.
2010'da da yine çok iyi top oynadığımız sezonda son maç sayısız gol kaçırıp Burak'ın bala attığı golle şampiyonluğu kaybetmiştik.
Avrupa'da başarılı olamadık ama sanırım 9 puan yapmıştık bir ŞL grubunda.

Beşiktaş, Stuttgart, A.Wien gibi takımlarla da şampiyonluk yaşadı.
B.Leverkusen'e tarihinin en büyük başarısı olan lig ikinciliğini yaşattı.

efeovic:

--- Alıntı yapılan: kenz - 10 Ocak 2022, 11:03:54 ---Ben Daumcuyum.
2004'te o düşük bütçeli, genç kadroyla, çok güçlü Beşiktaş'ı 11 puandan geçip şampiyon yaptı.
2005'te yine iyi futbolla G.Saray'in 100. yılında şampiyon yaptı.
2006'da efsane top oynadığımız sezonda 4-0'lık gs maçı falan, son maçta şampiyonluğu nasıl kaybettiğimiz malum.
2010'da da yine çok iyi top oynadığımız sezonda son maç sayısız gol kaçırıp Burak'ın bala attığı golle şampiyonluğu kaybetmiştik.
Avrupa'da başarılı olamadık ama sanırım 9 puan yapmıştık bir ŞL grubunda.

Beşiktaş, Stuttgart, A.Wien gibi takımlarla da şampiyonluk yaşadı.
B.Leverkusen'e tarihinin en büyük başarısı olan lig ikinciliğini yaşattı.

--- Alıntı sonu ---
heralde onun yaptığı final herkesin içinde ukte kalmıştır.4 şampiyonluk 2 türkiye kupası kazanmış olabilecekken 2 şampiyonlukta kalması çok büyük talihsizlik.4-4-1-1 ve duran topların kralıydı adam.ama son 1 ayı hiç yakışmadı kendisine.

ETIRYAK:
heralde izledigim en zevk veren 3 takimdan biriydi daumun takimi .... Tuncay vs kalsaydi kim bilir neler olurdu...
Digeleri de Veselinović (cocukluk keyfim) ve Zico nun (Avrupada neler yapmistik) takimlariydi...

Low e de hep uzulmusumdur, adam 1 ortasaha istedi alinmadi. Gitti 3 tane aldilar.... Onun istedigi ortasaha yi almis olsak nasil olurdu gormek isterdim.

Enver Tarcan:
Daum, kadro oluşturmada tartışılmaz… Fenerbahçe tarihinin en dominant takımını oluşturdu.

Futbolcular üzerinde etkisi en çok olanlar Zico ve Veselinoviç’ti…

Meszöly, Bordo maçında bize mutlulukların en güzelini yaşatmıştı.

Branko Stankoviç, çok iyi defans yaptırırdı…

Holger Osciek, eldeki profili düşük kadrodan en iyi iş çıkaranlardan biriydi.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git