Gönderen Konu: Fenerbahçe Opet-Vakıfbank | Kupa Voley Finali  (Okunma sayısı 5603 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı agha

• Üye
Ynt: Fenerbahçe Opet-Vakıfbank | Kupa Voley Finali
« Yanıtla #45 : 17 Nisan 2022, 18:17:53 »
Vakıfın oyun planı çok basit; çok temiz manşet getir ve hızlı oyna. Köşeleri çok iyi manşetçi ancak bundan ötesi yok!

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #46 : 17 Nisan 2022, 18:22:38 »
Ocak 'ta Popovic ve Meliha bu kadar leş atarken orta ve 4 e iyi yabancı alsaydık bütün kupaları biz toplardık.

Belli bir yere kadar iyi kadro kurulur ama hep bir ya da iki yer boş kalır ve biz hep ordan kaybederiz. Her branşta bu böyle.

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #47 : 17 Nisan 2022, 19:42:48 »
Terzic keşke gitse ama şubeyi onun oyuncağı yaptıkları için gitmeyeceği belli maalesef bari şu takımı artık bazı mevkilerde eksik bırakmasalar yazık cidden. Bir tane orta oyuncu ile smaçör bulmak zor olmamalı bu kadar madem tutuyorsanız bari şu adamın menajerlik şirketi dışından da birilerini alın böyle daha çok ah vah ederiz

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #48 : 17 Nisan 2022, 23:54:18 »
Avrupa'da ağzına sıçarsın, saçma sapan bir kural yüzünden elenirsin, kupada da beşinci sette 17 15 kaybedersin. Livescore dan takip ettim canım sıkıldı, izleseydim heralde yine yığılıp kalırdım bir köşede yine bir iki saat. Kızsan kızılmıyor, atsan atılmıyor, ne desek boş. Ne bahtsız kulübüz, anlamadım gitti...

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #49 : 18 Nisan 2022, 00:09:52 »
Arina bir türlü oyuna giremedi.  Belki ileride çok maçlar kazandıracak ama bugün onun tecrübesizliği ve final baskısını kaldıramaması bize kupayı kaybettirdi. Öbür tarafta ise bir türlü durduramadığımız Haak vardı. Özellikle karar setinde bir topunu tutabilsek oyunu döndürecektik ama kızın vurduğu her top sayı oldu.  Kazanabileceğimiz bir kupayı kaybetmek üzücü oldu.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #50 : 03 Mayıs 2022, 22:12:25 »
Arada bariz kalite farkı var.Artik tekler..Yapilacakbrekbsey altyapıdaki gençler ne oynamak.Eczacıbaşınin bile pes dediği ortamda yatırıma gerek yok.Kendileri çalıp oynasınlar.

Çevrimdışı turistan

• Üye
« Yanıtla #51 : 10 Mayıs 2022, 01:23:45 »
Normalde 3. sette alacağımız macta Vakıfbank kotu oynarken onların bench'den gelen oyuncular macı değiştirdi. Bizdeyse her vurdugu sayı olan Melisa ve Arina yorulunca sayı atamaz oldular ve resmen kitlendiler. bu macı 3-0 kaybetseler kimse bir sey demezdi ama koc dokunusunun gerektiği yerlerde yine etkisiz kaldık. 3. sette 3 farklı ondeyken macı sogutarak gotursek macı alırdık ama koç hiç istifini bozmadı. 

Çevrimdışı turistan

• Üye
« Yanıtla #52 : 10 Mayıs 2022, 01:28:38 »
Arada bariz kalite farkı var.Artik tekler..Yapilacakbrekbsey altyapıdaki gençler ne oynamak.Eczacıbaşınin bile pes dediği ortamda yatırıma gerek yok.Kendileri çalıp oynasınlar.

Tamam GS yatırım yapmıyorken biz de yapmayalım...Sizinle aynı seviyeye mi inelim istediniz galiba.

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #53 : 10 Mayıs 2022, 08:40:24 »
Bu yatırım meselesi taraftarı neden bu kadar enterese eder anlamıyorum. Taraftar sevdiği izlediği branşta rekabet içinde olmak ister. Ben öyle istiyorum…En üst düzeyde rekabet etmek istemiyorsanız gidip Süper Amatör Lig’den takım tutun mesela… İstanbul’un güzide kulüpleri var…

Zamanında basketbol takımı için de yatırım yapılmasın diyenler olmuştu. Birileri onları dinleseydi, şimdi EL şampiyonu bir takımımız olmayacaktı!

Çevrimdışı ayhançınar

• Üye
  • Yer: izmir
« Yanıtla #54 : 10 Mayıs 2022, 12:19:25 »

Bu bariz kalite farkı lafını  bir türlü anlayamadım. Vakıfbank bile 3 sette umudunu kaybetmişken bu sene oynadığımız her maç kafa kafa giderken ne kalite farkı !!!!!
Bu mantıkla kağıt üstünde kadro kalitesi iyi olana tüm kupalar verilsin olsun bitsin.

Çevrimdışı Murat

• Üye
« Yanıtla #55 : 29 Nisan 2023, 20:40:05 »
Kadınlarda mala bağladı sanki

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #56 : 29 Nisan 2023, 21:31:32 »
Ana önce acayip bir top çıkardı devamında birde blokladı seti getirdi

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #57 : 29 Nisan 2023, 22:02:37 »
Bizim bu oyunla yarın vakıf karşısına çıkmamamiz daha hayırlı olur bence.

Çevrimdışı agha

• Üye
« Yanıtla #58 : 29 Nisan 2023, 22:04:21 »
Smaçörlerimiz yine bloka takılırken ortalarımız bir blok yapamıyor. Eda hariç tüm orta oyuncular değişti. Pasör çaprazsız THY maçı hak ediyor. Takım toparlanmamış. Umarım kazanamayız.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #59 : 29 Nisan 2023, 22:06:21 »
Bu THY takimina 5 gün önce toplam 45 sayı vermiştik.