Futbol > Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu

Fenerbahçe | UEFA Avrupa Ligi (2022-23 Sezonu)

<< < (63/71) > >>

Kubilay Can:

--- Alıntı yapılan: Kubilay Can - 28 Ekim 2022, 10:43:16 ---Bir sürpriz olmazsa liderlik gitti diyebiliriz. Rennes beş atar Larnaka'ya.

--- Alıntı sonu ---

Larnaka ne patlattın beni yav helal olsun  ;D

iloturo:
Avrupa kupalarında çıktığı son 10 maçı kaybetmeyen sarı lacivertliler, kulüp tarihinin en uzun serisini yakaladı..

iloturo:
Şampiyonlar Ligi'nde 3. olup gelen takımlar:
Ajax, Barcelona, Juventus, Bayer Leverkusen, Salzburg, Sevilla, Shakhtar Donetsk, Sporting.

UEFA Avrupa Ligi'nde grubu 2. bitiren ekipler:
PSV, Rennes, Roma, Union Berlin, Manchester United, Midtjylland, Nantes, Monaco.

Tom Hanks:
Fransızlar 3 ekip yollamışlar üst tura. Revaçta ig değil ama buda inanılmaz birşey yaptığımızın göstergesi.

_FB1907_:

--- Alıntı yapılan: Tom Hanks - 04 Kasım 2022, 01:22:42 ---Iki amiral gemisi çok iyi gidiyor.Denecek ki futbol hayır artik Obrayla birlikte erkek baskette amiral.önemli branş.Iki branşta birbirini çekiyor takımlarımız.Tebrikler.Ancak görüşümün arkasindayim.ofsayt taktiği demode taktiktir patlayacağız bir gün.

--- Alıntı sonu ---

Hocam Var sistemi varken asıl takım boyunu kısaltmadan oynamak büyük aptallık olur. Var sisteminde bilgisayar sistemiyle artık en ince ofsayt bile kolayca tespit edilebiliyor. Şimdi bu art niyetli hakemlerin bile bizim maçlarda Var dan gelen ofsayt kararlarını uygulamaları beni çok mutlu ediyor. Takım boyunu kısaltmak da Forvet oyuncularımızın diri kalmasını sağladığı gibi ön alan baskı canavarları Crespo ve İsmail için de uygun zemin hazırlanıyor. Bence yaşanan tek sorun Altay'ın bir türlü hangi topa çıkıp hangi topa çıkmama gibi zamanlama sorunları. Bu arada başta JJ olmak üzere tüm takımı kutluyorum. İnşallah sonu kupaya giden bir yürüyüş olur.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git