Gönderen Konu: Fenerbahçe | UEFA Avrupa Ligi (2022-23 Sezonu)  (Okunma sayısı 20299 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
Ynt: Fenerbahçe | UEFA Avrupa Ligi (2022-23 Sezonu)
« Yanıtla #330 : 10 Mart 2023, 09:52:17 »
ilk yarı tonla pozisyona girip sevillayı kaleye getirmeyen takım da 3’lü oynuyordu? bu maç özelinde sorunun 3’lüyle 4’lüyle alakası yok. bu takımın sorunu net belli kalite, beceriksizlik. bu takımın arda’dan başka yetenekli oyuncusu yok. 6 milyon euro verdikleri oyuncu 1 dakika süre almıyor, sonra da ziyech’e para kalmıyor. emre mor’u rossi’yi futbolcu sanmaya devam edelim biz.

İstatistikler yalan söylemez. Benim 3'lü savunma ile hiçbir problemim yok. Ama hocanın 3'lü sisteminde orta sahayı rakibe veriyoruz her maç, bu çok net. Golleri de ceza yayı üzerinden veya sıfırdan dışarı çevrilen toplarla yiyoruz sürekli. 58 maçta da aynı şey oluyorsa bunun olmayacağını anlaman ve 59'uncu kere de muhtemelen işe yaramayacağını bilmen lazım.

3'lü oynayacaksan o zaman 3-6-1 oynat. İlla 3-5-2 oynamak zorunda mısın?

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #331 : 10 Mart 2023, 23:04:10 »
Jesus'un orta sahayı boş bırakma fantezisi devam ettiği sürece bizden bir halt olmaz. İlk yarıda ekstra efor ve Sevilla'nın da merkezi iki kişi tutma çabasıyla sıkıntı yaşamadık ama ikinci yarı patladık ve Jesus hiçbir şey yapmadı.

Konuşulacak çok şey var ama tek söylemek istediğim Jesus'un kadro adaletinin kalmadığıdır.  Bir de 6 milyona yedek sol bek mevzusu var ki akıllara zarar.

Çevrimdışı _FB1907_

• Üye
« Yanıtla #332 : 16 Mart 2023, 18:03:20 »
Rennes'e  3 gol atan takımın bu berbat Sevilla'ya atmaması için bir sebep yok.. İnşallah turu geçen takım biz oluruz.

Çevrimdışı mertnowitzki

• Üye
  • Yer: Milano-Lombardia
    • @anadol_mert
« Yanıtla #333 : 16 Mart 2023, 18:23:32 »
Jesus'un orta sahayı boş bırakma fantezisi devam ettiği sürece bizden bir halt olmaz. İlk yarıda ekstra efor ve Sevilla'nın da merkezi iki kişi tutma çabasıyla sıkıntı yaşamadık ama ikinci yarı patladık ve Jesus hiçbir şey yapmadı.

Konuşulacak çok şey var ama tek söylemek istediğim Jesus'un kadro adaletinin kalmadığıdır.  Bir de 6 milyona yedek sol bek mevzusu var ki akıllara zarar.
çok haklısın hocam. Şu maçtan en ufak umudum yok. Benim gözümde sezona çoktan havlu attı bu takım.
Son bir şarkı be...

Çevrimdışı libertafb

• Üye
  • Yer: Almanya
« Yanıtla #334 : 16 Mart 2023, 18:56:49 »
Jesus'un gereksiz inadi ve hatalarindan dolayi tabiri caizse "rahat" gecebilecegimiz turu zora soktuk hatta imkansiz gibi bir sey oldu. Aylardir dörtlü savunmayla cikan hocanin takimi avrupa ligi macinda üclü savunmaya dönecegi tuttu. Ikinci yari rakip orta sahayi güclendirirken, JJ orta sahayi bosaltti. Ayrica ligde rakiplerin üstünlük kurdugu sekanslarda topu tutmak, top alisverisini saglamak icin Zajc'i alan hoca, macin ikinci yarisinda orta sahayi gecememize ragmen Zajc'i oyuna almadi. Irfan Can'i 85 dakika oyunda tutan, okunmasi bu kadar kolay macta bile rakibin hamlelerine karsilik veremeyen hocadan bir halt olmaz. Muhtemelen 3 ay sonra pilini pirtini toplayip gidecek. Biz de caktigi cöpleri göndermekle mesgul olacagiz. Ismail hocanin takimina 3-4 sinif atlatacak topcu eklememiz gerekirken yine yapboz yapip önümüzdeki sezonlari cöpe attik. Ali Koc hic bir zaman dogru zamanda dogru tercihte bulunmadi. Yazik gercekten yazik.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #335 : 16 Mart 2023, 22:51:56 »
ilk maç 1-0 bile bitse yeterdi bu takımda yetenek eksikliği var maalesef

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #336 : 16 Mart 2023, 23:07:21 »
Adamlar aurası ile geçti turu.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #337 : 16 Mart 2023, 23:27:25 »
Tam momentumu arkamıza almışken, ikinci gol geliyorum diye bas bas bağırırken sahaya yabancı madde atarak maçı soğutmayı başaran büyük Fenerbahçe taraftarımızı canı gönülden kutluyorum. Ne desek boş. İnsan çıldırıyor. Şucu bucu, Fenerli Gsli demeden memleketin en büyük sıkıntısı beynini kullanabilen insanlar yetiştirilmemesi. Yapıcağı hareketin nereye varacağını göremeyen bir güruh. Bu kitle utanmadan Ataşehir'deki seyirciye de çekirdek çıtlatıyor diyor. Kahır, kahır, kahır...

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #338 : 16 Mart 2023, 23:30:05 »
Maça hiç bakamadım. Ne kaçırdık nasıl goller yedik hiç bilmiyorum skoru görünce her zamanki Fener dedim.
Düşününce bu sene önemli dediğimiz Trabzon, beşiktaş, galatasaray ve son olarak da Sevilla maçlarının hiç birinde galip gelemeyip GOL DAHİ ATAMAMIŞ bir takımımız var.

Ben izledim. Takım gayet de istiyordu turu. Tam momentumu almışken, ikinci gol geliyorum diye bas bas bağırırken migros tribününde bulunan sığırlar çakmak atmaya başladı sahaya, kaleciye. Sevilla'nın da aradığı tam buydu. Yaklaşık 7 dakika durdu oyun. Orada bitti her şey. Fenerbahçe'nin bir numaralı problemi kendi seyircisidir...

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #339 : 16 Mart 2023, 23:46:40 »
Sevilla gibi efsane ekiplerden birine ekebildi diye kırılmaz doğal skor.Hangi teknik direktörü hangi başkanı getirirsek getirelim.futbolds kupa alamayız.Diğer şubeleri neyse ki güzel tanıtıyorlar kulübü.

Çevrimiçi ertuğrul

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #340 : 17 Mart 2023, 00:00:16 »
Tam momentumu arkamıza almışken, ikinci gol geliyorum diye bas bas bağırırken sahaya yabancı madde atarak maçı soğutmayı başaran büyük Fenerbahçe taraftarımızı canı gönülden kutluyorum. Ne desek boş. İnsan çıldırıyor. Şucu bucu, Fenerli Gsli demeden memleketin en büyük sıkıntısı beynini kullanabilen insanlar yetiştirilmemesi. Yapıcağı hareketin nereye varacağını göremeyen bir güruh. Bu kitle utanmadan Ataşehir'deki seyirciye de çekirdek çıtlatıyor diyor. Kahır, kahır, kahır...
TV'nin başında çıldırdım. Sahadaki oyunu, takımın üstün oynadığını, bunun devam etmesi gerektiğini süzemeyen embesillerle buraya kadar. Eminim bunu yapanlar 20-30 kişiyi geçmiyordur. Ama bir tanesi bile yeter. Attığı şey bir oyuncuya isabet ettiğinde oyun durur ve rakibin arayıpta bulamadığını altın tepside sunmuş olursun. Yazık.
Bu yapılmasaydı turu geçerdik yada geçmezdik bu ayrı bir şey. Yapılan tam bir aptallık.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #341 : 17 Mart 2023, 00:37:53 »
80 dakika oyuncu değiştirmeyene ayrı, sahaya çakmak atıp oyunu soğutanlara ayrı...

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #342 : 17 Mart 2023, 00:44:00 »
Topla gidebilen tek hücum oyuncumuz Emre, o da 80 küsürde belki giriyor. Tek iş yapan oyuncumuz Valencia çıkıyor, Pedro şaklabanı giriyor. Zajc çıkıyor, Mert Hakan giriyor. Hiçbir anlamı olmayan, abuk subuk müdahaleler...

Emre Mor şu maçta en azından ikinci yarı oynamalıydı. Zajc çıkıyorsa giren de MHY değil, İCK olmalıydı. En azından korner filan atardı. Tam ruh hastası, taraftar laf etti diye oyuna almıyor. Bi sonraki maç 97 dakika oynatır ama.

Zaten bizim takımların bu turnuvadaki ederi bu kadar, beklediğim bir şey yoktu ama Sevilla gerçekten berbat bir takım. Yazık oldu bu anlamda. Yoksa ömrüm boyunca bir Avrupa başarısı görmeyeceğimi biliyorum.
« Son Düzenleme: 17 Mart 2023, 00:44:46 Gönderen: Maldonado »

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #343 : 17 Mart 2023, 00:49:49 »
2008'i milat olarak alırsak son 15 senedeki açık ara en kötü Sevilla. Jesus'un yaptıklarını X bir yerli hoca yapsa çarmıha germişlerdi çoktan. Bitik Kiev'i yenip Rennes ile berabere kaldık diye kıyamet koptu. Anlamıyorum insanları.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #344 : 17 Mart 2023, 00:54:21 »
7 milyon Euro aldığı için gönderemiyor Ali, bu yüzden itibarsızlaştırma operasyonu da yapmıyor diğer hocalara yaptığı gibi işte. Üçlü oynama filan diyemiyor. Tek fark bu.

Jesus'a başarısız diyemem ben bu kulübe baktığım zaman bu arada. Fenerbahce artık Lecce filan ayarında bir futbol takımına sahip. Bence son yılların en başarılı hocası da Jesus yani. Kalsın isterdim, nasılsa seneye de bi bok olmaz bizden zira, ikinci yılı belki daha iyi olur.