Futbol > Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu

Fenerbahçe | UEFA Avrupa Ligi (2022-23 Sezonu)

<< < (71/71)

Ertan Ürkmez:
Güzel taşlamalar yapılmış tabi de bu taraftarımızın sorunsuz olduğu anlamına gelmiyor maalesef. Dün gördük işte aldılar momentumu verdiler rakibe. Daha ne diyeyim. Hala biz şöyle büyük taraftarız falan teoride güzelde pratikte olmuyor işte... Dünya bizi kıskanıyor türünden "biz merkezli" bir yaklaşımın söylemini andırıyor.

Ertan Ürkmez:

--- Alıntı yapılan: Tom Hanks - 17 Mart 2023, 12:43:12 ---Tribünlerde her tip insan vardır.Elenmenin sadece sebebini taraftara yıkmak aymazlıktır.Kadro kurama nokta transferler yapama kadro kalitesi olarak ezeli rakibinin gerisine düş sonra taraftar suçlu.Başkan yönetimin ekmeğine yağ sürememek lazım.Sevilla güle oynaya aurası ile eledi bizi.

--- Alıntı sonu ---

Aymazım ağbi eyvallah. Kral çıplak maalesef...

efeovic:

--- Alıntı yapılan: Ertan Ürkmez - 17 Mart 2023, 23:11:54 ---Güzel taşlamalar yapılmış tabi de bu taraftarımızın sorunsuz olduğu anlamına gelmiyor maalesef. Dün gördük işte aldılar momentumu verdiler rakibe. Daha ne diyeyim. Hala biz şöyle büyük taraftarız falan teoride güzelde pratikte olmuyor işte... Dünya bizi kıskanıyor türünden "biz merkezli" bir yaklaşımın söylemini andırıyor.

--- Alıntı sonu ---
abi ben demiyorum ki taraftar sorunsuz, ben de çok şikayetçiyim özellikle vizyonsuzluktan, avrupa’da başarıyı arka plana atmaktan. ama biz dün turu taraftar yüzünden kaybetmedik, ön tarafa yapmaları gereken kaliteli oyuncu takviyesini yapmayan yönetim veya jesus kim buna neden olduysa onun yüzünden kaybettik. zira alsalardı bir oyuncu, buraya kalmayacaktı bile tur. taraftardan önce bu kulübün en büyük sorunu beceriksiz bir yönetim kurulu’na sahip olması. ben herkes gibi rahat rahat ali koç istifa diyemiyorum çünkü onun sponsorluklarına ve parasına inanılmaz ihtiyacımız var ama ne yapıp edip kendisinin sadece parayı koyup geri çekileceği ve bütün işleri işini çok iyi yapan yöneticilerin yapması gerektiğini düşünüyorum. yani kısaca taraftara gelene kadar çok başka işler var. aynı seninle sürekli ters düştüğümüz guduric konusunda olduğu gibi :)

Ertan Ürkmez:

--- Alıntı yapılan: efeovic - 18 Mart 2023, 00:48:51 ---abi ben demiyorum ki taraftar sorunsuz, ben de çok şikayetçiyim özellikle vizyonsuzluktan, avrupa’da başarıyı arka plana atmaktan. ama biz dün turu taraftar yüzünden kaybetmedik, ön tarafa yapmaları gereken kaliteli oyuncu takviyesini yapmayan yönetim veya jesus kim buna neden olduysa onun yüzünden kaybettik. zira alsalardı bir oyuncu, buraya kalmayacaktı bile tur. taraftardan önce bu kulübün en büyük sorunu beceriksiz bir yönetim kurulu’na sahip olması. ben herkes gibi rahat rahat ali koç istifa diyemiyorum çünkü onun sponsorluklarına ve parasına inanılmaz ihtiyacımız var ama ne yapıp edip kendisinin sadece parayı koyup geri çekileceği ve bütün işleri işini çok iyi yapan yöneticilerin yapması gerektiğini düşünüyorum. yani kısaca taraftara gelene kadar çok başka işler var. aynı seninle sürekli ters düştüğümüz guduric konusunda olduğu gibi :)

--- Alıntı sonu ---

Dostum Guduric mevzusuyla ilgili olarak çok taze, 5 dakika kadar önce yazdım temel problemi Guduric başlığı altına. Asıl mevzuya gelirsek futbol maçında olan biten ortada, çok başını ağrıtmak istemiyorum. Paylaştığım linkteki videonun 40.20 ve 42.20 süreleri arasında ekranın alt bölümünde beliren yoruma bakar mısınız. Dünya şampiyonunu eze eze set vermeden 3-0 yenmişsin, bu yorum yazılıyor. En hafif tabirle yazayım, bunun normal bir şey olduğunu düşünmüyorum. Ve maalesef de münferit bir şey değil bu. Terzic düşmanı, Nazcısı, Edacısı, Aykutcusu, Alexcisi, Ersuncusu, Azizcisi yaz yaz bitmez. Eski taraftar profili ile aradaki en büyük fark burda başlıyor.  Örneğin senin yaklaşımınla ben Guduricciyim diyelim. Guduric neden oynatılmıyor diye kazanılan bir maçtan sonra mutsuz olmam. Bu mevzu ülkenin genel bir problemi ama bizim camiada üç dört kat fazla diğerlerine oranla. İnsanlar o kadar mutsuz ve mutluluğun ne olduğunu unutmuş durumda ki mutlu olmaları gereken zamanlarda dahi mutlu olmayı beceremiyorlar. Yorumun dile getirdiği üzere ortada bir skandal falan yok aslında. Belli ki yazan arkadaş azılı bir Zoran Terzic düşmanı. Bu düşmanlık öyle bir seviyeye gelmiş ki tuttuğu takımın başarısını göremeyecek hale getirmiş onu. Yani Nazcı ya da Edacı ya da Aykutçu ya da Alexci ya da Ersuncu Fenerbahçeli için artık ön planda olan şey Fenerbahçe'nin başarısı değil.  Eskiden böyle bir şey yoktu. Beceriksiz yönetimler her zaman vardı. Yaşın gereği doğal olarak sen hatırlamazsın ama internet vasıtasıyla kolayca ulaşabilirsin Erdal Koşan'ın kim olduğu hakkında bilgilere. Yahu biz basketbolculuğu tartışılacak olan bu adamın oyun kurucu olduğu kadroyu kayıtsız şartsız, koşulsuz destekledik. Mühim olan nokta Erdal değildi, Erdal'ın giydiği Fenerbahçe formasıydı. Atıyorum ben Erdal'ı beğenmiyorum diye maç içerisinde Erdal'ın başarısız olmasını istemedim hiç bir zaman. Hatta tribüne çağırmışlığımız bile vardır. Anlatmaya çalıştığım şey bu.İşaret ettiğim yorumu okuyunuz ve haksızsam lütfen beni eleştiriniz. Kendimden şüpheye düşmeye başladım artık. Başta seyirci olmak üzere camia genlerini kaybetti maalesef...


https://www.youtube.com/watch?v=iYLXWjyMNTs

Navigasyon

[0] Mesajlar

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git