Fenerbahçe Tarihi / Yönetim ve Kurumlar > Fenerbahçe Tarihi

1959 Öncesi Şampiyonluklar ve 5 Yıldız Olayı

(1/1)

efeovic:
yani bu konu hakkında sosyal medya yıkılıyor sizlerin görüşlerini merak ediyorum.müzede olan bir şeyi inkar etmek tamamen çirkeflik onda hem fikirizdir muhtemelen.ama bizim de bir yıl 3 yıldız bir yıl yıldızsız bir yıl 5 yıldızlı logo kullanmamızı yanlış buluyorum.belki de %100 haklı olduğumuz konuda bize zarar veriyor.dikkat çekip sesimizi duyurmaya çalıştığımızın farkındayım ama bu konuda farklı bir strateji izleyebilirdik bence.

Erdal Soner:
O kadar haklıyız ki eğer bir parça haksız olsaydık gelip geçen federasyonlar 50 kere reddederdi bizi. Anında hayır cevabı verip ''haksızsınız, böyle saçmalık mı olur'' derlerdi.

Haklı olduğumuzu bal gibi kendileri de biliyor ve susuyorlar, cevap vermiyorlar.

Konuşulması gereken esas konu TFF neden direniyor, kimden çekinip de konuyu gündeme almamak için çaba gösteriyor? Tek neden GS camiasının lobisi olamayacağına göre, TFF'nin direnmesinin nedeni tam olarak ne?

Kubilay Can:

--- Alıntı yapılan: Erdal Soner - 05 Temmuz 2022, 08:15:41 ---O kadar haklıyız ki eğer bir parça haksız olsaydık gelip geçen federasyonlar 50 kere reddederdi bizi. Anında hayır cevabı verip ''haksızsınız, böyle saçmalık mı olur'' derlerdi.

Haklı olduğumuzu bal gibi kendileri de biliyor ve susuyorlar, cevap vermiyorlar.

Konuşulması gereken esas konu TFF neden direniyor, kimden çekinip de konuyu gündeme almamak için çaba gösteriyor? Tek neden GS camiasının lobisi olamayacağına göre, TFF'nin direnmesinin nedeni tam olarak ne?

--- Alıntı sonu ---

Ben de bu görüşteyim bu kadar sürüncemede bırakmaları haklı olduğumuzun en büyük kanıtıdır.

Enver Tarcan:
Bu bizim hakkımız tabii de.

Çok gereksiz gündemler içinde kalıyoruz.

Dönüp dolaşıp 3 Temmuz meselesini gündeme getiriyoruz örneğin. Ne gerek var yahu. Ali Koç çıkıyor video falan çekiyor. Neyin PR’ı bu. Onunla ilgili mücadele yapıldı ve bitti. Tazminat için uğraş yağabiliyorsan.

Aziz Başkan olsa o konu kapandı der geçerdi. Hakikaten de kapandı. Niye açıp duruyorsun.

Zaten Karadeniz diasporasının son çırpınışları. 2023’ten sonra bu şımarıklıklarını yapamayacaklar.

Ali Koç sportif başarı sağlayamazsa zaten iyice dağılacak. Taraftar da kendi de sadece sportif başarıya odaklanmalı. Bir şey yapacaklarsa da öyle video çekerek falan değil, işi hukukçulara teslim ederek yapmalılar.

Navigasyon

[0] Mesajlar

Tam sürüme git