Gönderen Konu: Fenerbahçe | Turkish Airlines Euroleague (2022-23 Sezonu)  (Okunma sayısı 128939 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Ynt: Zalgiris Kaunas-Fenerbahçe Beko | Euroleague 17. Hafta
« Yanıtla #1095 : 05 Ocak 2023, 23:41:17 »
Efes yıllardır gelişim gösteremeyen katkı veremeyen oyuncuyu takımdan kesip gönderiyor sakatlanan oyuncunun yerini anında dolduruyor.Biz neden yapamıyoruz.Booker'ın 2 yıldır bu takımda olmasının hiçbir sebebi yok.Edwards'da neden zorluyoruz bu kadar.Sezonun ortası geldi Kostas dışında tek transfer yok.Takım kısa kısa diye bağırırken transfer yapmamak körlükten başka birşey değil.Takım uyumu uyumu diye diye ağzına sıçtılar takımın.Son 1 aydır mükemmel uyumumuz var gerçekten.
Seneye inşallah. Bizim lügatımızda bu sene yok. Hep seneye

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
Ynt: Zalgiris Kaunas:86 Fenerbahçe Beko:66 | Euroleague 17. Hafta
« Yanıtla #1096 : 05 Ocak 2023, 23:53:23 »
Bugün sahadaki oyunu görünce resmen dehşete düştüm, tüm umudumu kaybettim. Bu saatten sonra bu takımın düzelmesini beklemek adeta güneşin batıdan doğmasını beklemek gibi.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #1097 : 06 Ocak 2023, 00:11:23 »
Rakipler iki yaratıcı oyuncunu kitlendikleri an iş bitiyor.Tedbir alınması kolay takımız.Tamnzorlu kaç öncesi bizi hedef maça koyan o organizasyonun.utannadan 4lü finale aday göstermişler bizi.
« Son Düzenleme: 06 Ocak 2023, 00:13:15 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı BenFener46

• Üye
  • Yer: Kayseri
« Yanıtla #1098 : 06 Ocak 2023, 00:31:28 »
Rakipler iki yaratıcı oyuncunu kitlendikleri an iş bitiyor.Tedbir alınması kolay takımız.Tamnzorlu kaç öncesi bizi hedef maça koyan o organizasyonun.utannadan 4lü finale aday göstermişler bizi.

Biz nerdeyiz sen nerdesin be abi aynı şeyleri söylüyorsun sürekli oldu olacak Gm'leri günah keçisi yapalım bizi seçtiler diye 😀

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1099 : 06 Ocak 2023, 00:43:01 »
Üst üste maç kaybeden takımı hedef maç görmeleri tam Kaunas maçı onu.Yeter favori değiliz 8 bile yapamayacağız aşikar.Liderken hedef 5inciyken öyle.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #1100 : 06 Ocak 2023, 00:53:29 »
Pana da ust üste 5.maglubiyetini almış. Haftaya iki dangalak takimin macinda kim 6da 6 yapar diye düşünüyorum ve buyuk ihtimalle biz diyorum.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1101 : 06 Ocak 2023, 01:01:04 »
Aynen acısını çıkarırlar.Benden artık kalan bölümde hiç galibiyet alamayıź düşüncesine kapıldım.Ancak en son suçlu koç.Adamin istediği hiç bir oyuncu Motley Hayes hariç alınması mobbing var.Motleyde sanki fake sahteymiş gibi.Defolar çıkıyor erkenbana Eurocup oyuncusundan bu kadar olur hücumda düşþu.Savubma facia zaten.Neyse geçici diyelim savunma kötü çalışmalı.
« Son Düzenleme: 06 Ocak 2023, 01:03:08 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #1102 : 06 Ocak 2023, 01:03:28 »
Pana da ust üste 5.maglubiyetini almış. Haftaya iki dangalak takimin macinda kim 6da 6 yapar diye düşünüyorum ve buyuk ihtimalle biz diyorum.
zaten oaka’da yenemiyorduk ekstra bahanemiz de hazır

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1103 : 06 Ocak 2023, 01:37:37 »
Yinede düzeltecek olan takım koç oyuncular.Daçka maçında salondayım destek zamanı.Biz bunu yapabiliriz.
« Son Düzenleme: 06 Ocak 2023, 01:38:25 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı libertafb

• Üye
  • Yer: Almanya
« Yanıtla #1104 : 06 Ocak 2023, 02:05:20 »
Maçın ilk dakikalarında bir faul esnasında Calathes şutu gösterip 3 serbest atış aldı. Hakem düdüğü çaldığında keşke göstermeseydin dedim. Nitekim birini sayıya çevirebildi. Genel durumumuzu özetleyen görüntü oldu. Ilk yarı sonunda da daha fazla çıldırmamak için izlemeyi bıraktım.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1105 : 06 Ocak 2023, 02:06:00 »
Sosyal medyada forumlarında aklınca bizle dalga geçen Floryalılar geçin bakalım neymiş Eurocupa inmeliymişiz görüşürüz.Olduğumuz yerde bulunmak için bile ağızlarınizın suları akıyor.En son gülen iyi güler.Koçun açıklaması güzel bu arada.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1106 : 06 Ocak 2023, 02:10:14 »
Yönetim.bu sezon ne olursa olsun 2 yıl daha takımın başında olduğunu açıklamalı koçun.Playoff gelmese bile.Aci kan ter gözyaşı dökmeden başarı gelmez.Gerekirse kızılcık şerbetide içilir.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #1107 : 06 Ocak 2023, 02:24:05 »
Sosyal medyada forumlarında aklınca bizle dalga geçen Floryalılar geçin bakalım neymiş Eurocupa inmeliymişiz görüşürüz.Olduğumuz yerde bulunmak için bile ağızlarınizın suları akıyor.En son gülen iyi güler.Koçun açıklaması güzel bu arada.

Tom abi cidden artık yeter ya. Gün içinde kaç kişi seni uyarıyor, yaşına hürmeten saygıda kusur etmemeye çalışıp, idare edelim diyoruz. Hatta sana günlük bile açtık, git orada ne yazarsan yaz diye. Sokmuşum GS'lilere, ne dedikleriyle ilgilenecek olsak gider okuruz. Burayı iyice ulusa sesleniş yerine çevirdin. Sosyal medyada yazanlara git oradan cevap ver, ne diye elin 3-5 piçinin yazdıklarını buraya taşıp bizim de sinirimizi zıplatıyorsun.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1108 : 06 Ocak 2023, 02:30:21 »
Tom abi cidden artık yeter ya. Gün içinde kaç kişi seni uyarıyor, yaşına hürmeten saygıda kusur etmemeye çalışıp, idare edelim diyoruz. Hatta sana günlük bile açtık, git orada ne yazarsan yaz diye. Sokmuşum GS'lilere, ne dedikleriyle ilgilenecek olsak gider okuruz. Burayı iyice ulusa sesleniş yerine çevirdin. Sosyal medyada yazanlara git oradan cevap ver, ne diye elin 3-5 piçinin yazdıklarını buraya taşıp bizim de sinirimizi zıplatıyorsun.
Kasit yok taşımada yok kızıyorum.o tiplere kibarca öfkemi yazdım.onuda günlüğe yazarım.Daha dikkatli olurum
« Son Düzenleme: 06 Ocak 2023, 02:33:59 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #1109 : 06 Ocak 2023, 02:36:08 »
Bugün sahadaki oyunu görünce resmen dehşete düştüm, tüm umudumu kaybettim. Bu saatten sonra bu takımın düzelmesini beklemek adeta güneşin batıdan doğmasını beklemek gibi.

Senin gibi bir adama bunu yazdırmak da ayrı başarıdır abi.

Sakatlıklar vs vs dedik ama bu düşüşün formsuzlukla da pek açıklanabilir bir durum olduğunu düşünmüyorum. Başka bir şey var, somut şudur diyemiyorum ama bir sıkıntı olduğu aşikar. Bildiğin kontak kapattı takım, normal değil. Anadolu Efes'te benzer şekilde kötü sonuçlar, inişler ve çıkışlar yaşıyor. Orada somut olarak sorunlar belli, bir anda olan bir durum yok. Sürecin getirisi belli sıkıntılar var. Bizde ne olduysa bir anda oldu. Sadece sakatlık süreciyle açıklanacak bir şey değil. Benzer sakatlıkları başka takımlar da yaşadı, yaşıyor ama hiçbiri bu duruma düşmedi.

Açıkçası transfer yapılmadan koçun modunun yükseleceğini de pek sanmıyorum, hayırlısı.
« Son Düzenleme: 06 Ocak 2023, 02:36:30 Gönderen: Bogdan Bogdanovic »