Gönderen Konu: Fenerbahçe | Turkish Airlines Euroleague (2022-23 Sezonu)  (Okunma sayısı 127998 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Aykutpmkc

• Üye
  • Yer: Kars-Karabük
    • aykutpmkc
Ynt: Panathinaikos-Fenerbahçe Beko | Euroleague 18. Hafta
« Yanıtla #1185 : 11 Ocak 2023, 01:28:50 »
ite kaka bi şekilde bayerni de yenip şu haftayı atlatırsak müthiş olacak. belki de haftaya monaco maçına bjelica+yeni transfer gelir.
Saygıdeğer dostum keşke bu temennin gerçek olsa ama Fenerbahçe olmak senin bu güzel temenninin tam tersinin gerçekleşmesi demektir maalesef. Yine de çıkmadık candan umut kesilmez tabi.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Panathinaikos:88 Fenerbahçe Beko:94 | Euroleague 18. Hafta
« Yanıtla #1186 : 11 Ocak 2023, 01:33:04 »
Playoff için 9 galibiyet belki 8 yetebilir.Bu geçiş sezonu takımı ne alırsa kar.Ligde şampiyonluk burda 8.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #1187 : 11 Ocak 2023, 01:37:54 »
Saygıdeğer dostum keşke bu temennin gerçek olsa ama Fenerbahçe olmak senin bu güzel temenninin tam tersinin gerçekleşmesi demektir maalesef. Yine de çıkmadık candan umut kesilmez tabi.

Şimdi bunun üzerine ikinize de cevap vermek için girdim ama muhtemelen ne yazarsak yazalım, ardından Tom abimiz alakasız bir mesaj daha yazacağı için, uzun bir şey yazsam mı diye tereddüt etmedim değil :D

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #1188 : 11 Ocak 2023, 01:39:42 »
Şimdi bunun üzerine ikinize de cevap vermek için girdim ama muhtemelen ne yazarsak yazalım, ardından Tom abimiz alakasız bir mesaj daha yazacağı için, uzun bir şey yazsam mı diye tereddüt etmedim değil :D
yaz abi yaz, herkes öyle düşünüp yazmıyor ama öyle olunca forum iyice ölüyor :)

Çevrimiçi eu_kobe

• Üye
  • Yer: antalya
Ynt: Panathinaikos-Fenerbahçe Beko | Euroleague 18. Hafta
« Yanıtla #1189 : 11 Ocak 2023, 01:50:50 »
ite kaka bi şekilde bayerni de yenip şu haftayı atlatırsak müthiş olacak. belki de haftaya monaco maçına bjelica+yeni transfer gelir.
Şube herkese inanmadığı hayaller kurduruyor. Bildiğim kadarıyla Bjelica takımla idman yapamıyor henüz.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1190 : 11 Ocak 2023, 01:52:12 »
Kemal bey gibi basketbolu. derinlemesine bilmeyiz ama öyle bir maç aldık ki tekrar özgüven pompaladık.Iyi oyunlar yakın ancak hamlelersart.Tamam devam maçıydı.

Çevrimiçi Aykutpmkc

• Üye
    • aykutpmkc
« Yanıtla #1191 : 11 Ocak 2023, 01:53:16 »
Sayın Erdem lütfen cevabınızı esirgemeyin. Belki benim üzerime çöken karamsarlığa bir faydası da olur. O kadar çok istiyorum ki şubeyle ilgili umutlanıp güzel hayaller kurmayı. 🥲

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1192 : 11 Ocak 2023, 01:54:48 »
Bu arada 7inci olmamız lazım 3lu averaj buda enteresan.Oli Baskonia yendi bizi

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1193 : 11 Ocak 2023, 01:59:21 »
Sn Aykut bu geçiş takımı  mutlu olmayı bilmeliyiz.Obradovic çıtayı öyle bir yerde bıraktı ki hep ora isteniyor.Subeyivyok etmeye kararlı bir yönetim var şube onur savaşı veriyor.Bütce küçülmesi olsada geriye gidemeyiz artık.Bu şube kulüpten ayrılmalı ayrı başkan ayrı yönetim kurulu olmalı.
« Son Düzenleme: 11 Ocak 2023, 02:01:41 Gönderen: Tom Hanks »

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #1194 : 11 Ocak 2023, 02:04:42 »
yaz abi yaz, herkes öyle düşünüp yazmıyor ama öyle olunca forum iyice ölüyor :)

Tom abi özelinde söylemiyorum mesela onun gibi tonla adam var, biliyorsun. Bizim, en azından artık şu hakem mevzularını geride bırakmamız lazım. Çünkü bu hakem konusuna takıldıkça yaşadığımız gerçeklerden uzaklaşıyoruz. Hakemler çok iyi gibi bir iddiam yok, ama art niyetli hakem Calathes'in pozisyonuna sportmenlik dışı çalardı, çalmadılar.

Guduric konusunda ne düşündüğümü iyi bilenlerdensin. Ben, kendisine haksızlık yapıldığını düşünüyorum, zira benim beklentim farklı ondan. Geçenlerde söylemiştim, şu meşhur Big-3'lerin üçüncü yıldızı gibi düşünüyorum ben onu. Marko'dan birinci yıldız katkısı beklersen hayal kırıklığı yaşarsın, taraftarın genelde yanılgıya düştüğü nokta bu.

Marko olayını şundan söylüyorum, bizim yıllardır kabak gibi yaratıcı bir oyuncuya ihtiyacımız varken, sezon başında da eksiklerimiz çok bariz belliyken, belli oyunculara bu sorumluluğu yükleyen şube yönetimine sevgilerimi gönderiyorum. Elinde aslında çok iyi bir çekirdek var. Buna yapacağın ise 1-2 dokunuş olacak. Bu da max 2-3 milyon euro ekstra külfet getirir. Bunun için bütçe de bütçe diye ağlamaya gerek yok, yönetim açısından. Çok mu zor yani bir tane yaratıcı kısa ve pota altını kapatacak sert bir uzun almak. Ciddi anlamda takımı sabote etmekten öteye gitmiyor bu. Açıkçası bunun bir inatlaşma/hesaplaşma olduğunu düşünmeye başladım. Sırf şu bütçeyle şans eseri F4 yaparsak, eskiye gönderme yapıp, mütevazı bütçelerle de F4 yapılır mesajı güdüyorlar. Fenerbahçe, böyle ucuz işlere kurban edilmez, edilmemeli.

Benim ne Ali Koç'tan ne de şube yönetiminden olumlu bir beklentim kalmadı. En başta senin dediğin gibi sanki ite kaka gidecek bu iş ve bunun da sonu çok da istediğimiz seviye olmayacak.

Sayın Erdem lütfen cevabınızı esirgemeyin. Belki benim üzerime çöken karamsarlığa bir faydası da olur. O kadar çok istiyorum ki şubeyle ilgili umutlanıp güzel hayaller kurmayı. 🥲

Yazdığımın karamsarlığına tam olarak bir faydası oldu mu, bilemedim :D

Çevrimiçi Aykutpmkc

• Üye
    • aykutpmkc
« Yanıtla #1195 : 11 Ocak 2023, 02:07:16 »
Sn Aykut bu geçiş takımı  mutlu olmayı bilmeliyiz.Obradovic çıtayı öyle bir yerde bıraktı ki hep ora isteniyor.Subeyivyok etmeye kararlı bir yönetim var şube onur savaşı veriyor.Bütce küçülmesi olsada geriye gidemeyiz artık.Bu şube kulüpten ayrılmalı ayrı başkan ayrı yönetim kurulu olmalı.
Tom abi bana kalsa tüm klüp başkandan ayrılmalı ama işte durumlar ortada. 😅

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1196 : 11 Ocak 2023, 02:10:35 »
Açın ne dedim takım kötü oynuyor dedim ama hakemler çok ucuz faullerlev düsurdü 13 3 ne demek.Arti 3üncu çeyrek Calathese yapılan ne topla aljasibyok.Bu hakemide yenmeli miti artık kalksın tesadüfi aldık mucize.Çalmadi daha serti Calathese yapıldı.Hakem yönetimleri maci belirler zaman zaman.Hakta mi aranmasın.Bu Ispanyol hakem Ispanyada çok tartışılır Emin Moğulkoç 5 başar buna.Acb severim izlerim.
« Son Düzenleme: 11 Ocak 2023, 02:14:48 Gönderen: Tom Hanks »

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #1197 : 11 Ocak 2023, 02:16:36 »
Açın ne dedim takım kötü oynuyor dedim ama hakemler çok ucuz faullerlev düsurdü 13 3 ne demek.Arti 3üncu çeyrek Calathese yapılan ne topla aljasibyok.Bu hakemide yenmeli miti artık kalksın tesadüfi aldık mucize.Çalmadi daha serti Calathese yapıldı.Hakem yönetimleri maci belirler zaman zaman.Hakta mi aranmasın.Bu Ispanyol hakem Ispanyada çok tartışılır Emin Moğulkoç 5 başar buna.Acb severim izlerim.

Tamam abi, hakemlerin anasını avradını, gelmişini geçmişini, 7 sülalesini sikeyim, oldu mu? İsa, Musa, Davud, Muhammed artık hangisi peygamberin ise onun aşkına yeter hakem deme, kusacam. Bak bir şey konuşmaya çalışıyoruz, 100 kere aynı şeyi yazıyorsun, cidden bir dur.
« Son Düzenleme: 11 Ocak 2023, 02:18:06 Gönderen: Bogdan Bogdanovic »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1198 : 11 Ocak 2023, 02:25:25 »
Şubenin kurtuluş reçetesi ayrı yönetim başkan kulüpten ayrılmalı şube.Vizyonu düşük yönetimin elinden tek kurtuluş bu.Gecen Sopron finali bu yıl alınan yabancı kararlarından sonra şube küçülür derken başkan coştu burda da olabilir.Tabi farklı yapılar ama burdan sanki az umitlenebiliriz kötümser benden iyimser yorum.Örnek vererek yaptım.
« Son Düzenleme: 11 Ocak 2023, 02:38:45 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #1199 : 11 Ocak 2023, 03:00:08 »
Guduric konusunda ne düşündüğümü iyi bilenlerdensin. Ben, kendisine haksızlık yapıldığını düşünüyorum, zira benim beklentim farklı ondan. Geçenlerde söylemiştim, şu meşhur Big-3'lerin üçüncü yıldızı gibi düşünüyorum ben onu. Marko'dan birinci yıldız katkısı beklersen hayal kırıklığı yaşarsın, taraftarın genelde yanılgıya düştüğü nokta bu.

Marko olayını şundan söylüyorum, bizim yıllardır kabak gibi yaratıcı bir oyuncuya ihtiyacımız varken, sezon başında da eksiklerimiz çok bariz belliyken, belli oyunculara bu sorumluluğu yükleyen şube yönetimine sevgilerimi gönderiyorum. Elinde aslında çok iyi bir çekirdek var. Buna yapacağın ise 1-2 dokunuş olacak. Bu da max 2-3 milyon euro ekstra külfet getirir. Bunun için bütçe de bütçe diye ağlamaya gerek yok, yönetim açısından. Çok mu zor yani bir tane yaratıcı kısa ve pota altını kapatacak sert bir uzun almak. Ciddi anlamda takımı sabote etmekten öteye gitmiyor bu. Açıkçası bunun bir inatlaşma/hesaplaşma olduğunu düşünmeye başladım. Sırf şu bütçeyle şans eseri F4 yaparsak, eskiye gönderme yapıp, mütevazı bütçelerle de F4 yapılır mesajı güdüyorlar. Fenerbahçe, böyle ucuz işlere kurban edilmez, edilmemeli.
abi ben de çok guduric’e takıntılı biri gibi görünmek istemem, bence de en uygun rol 3. oyuncu olması simon gibi. hatta 2 sene önce geldiğinde birebir simon ifadesini kullanmıştım burada yine. ama o kadar istikrarsız ki gerçekten bıktım ben. hep olmayan bir durumun hayalini kurarak guduric’e bir şans daha veriyoruz. bir guard daha almıyorsa yönetim bu onların hatası zaten, ama guduric de hiç gelişmeyi, değişmeyi denemiyor ki. 2018/19’da neyse bugün de o. hatta belki de o zamanlar çok daha az hata yapıyordu. top elindeyken bir saniye bile içim rahat edemiyor. ondan üçlük atmasını ve basit bir ikili oyun oynamasını beklersin, bir gün birini diğer gün birini öteki gün hepsini yapar 10 gün hiçbirini yapamaz. normal bir performans gösterse partizan’ı da bologna’yı da yenmiştik mesela. hem bu takımın lideri olmak istiyor, bu net belli, hem de 1 maç var 5 maç yok. efes maçlarında oynadığı gibi oynasın, valla forması asılır. ama nerdeee
« Son Düzenleme: 11 Ocak 2023, 03:00:34 Gönderen: efeovic »