Gönderen Konu: Fenerbahçe | Turkish Airlines Euroleague (2022-23 Sezonu)  (Okunma sayısı 122277 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı BenFener46

• Üye
  • Yer: Kayseri
Ynt: Asvel Villeurbanne-Fenerbahçe Beko | Euroleague 21. Hafta
« Yanıtla #1410 : 27 Ocak 2023, 01:05:27 »
Mağlubiyet yine koça yazar. Elinde Edwards Wilbekin Hayes Pierre Motley var organizasyon sayesinde yaptığımız sayı bir elin parmağını geçmez. Biraz peşin hukumluyumdur benim de zaafim bu ama bu koçla seneye devam edilmez. Guvenimi fena tarumar etti. Kolay kolay da düzelmez.

Çevrimdışı agha

• Üye
« Yanıtla #1411 : 27 Ocak 2023, 01:05:45 »
Sen tam bir mazoşistsin ya da Stockholm sendromu var sende. Merak etme senin ilacın bende.

Çevrimdışı hathat

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #1412 : 27 Ocak 2023, 01:07:04 »
4 çeyrek oynadık ve hiç birisinde rakibe karşı bir üstünlüğümüz yok. Ne bir oyun planı, ne savunma, ne hücum... Öylesine oynuyoruz işte

Maçın özeti...
Dünden Daha SARI, Yarından Daha LACİ...

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #1413 : 27 Ocak 2023, 01:08:59 »
asvel’in 2 sayı yüzdesi %75. hem kısayız, hem atlet değiliz ve hiçbir caydırıcılığımız yok. bunun için rakibini boyalı alana sokmaman lazım, maşallah tek bir direnç gösteren savunmacı yok.

Çevrimdışı agha

• Üye
« Yanıtla #1414 : 27 Ocak 2023, 01:10:01 »
Maça dönersek çekirge bu sefer sıçrayamadı.
Dilimde tüy bitti, bu kısalardan bir cacık olmaz.
Takımda beyin yok. Tutturmuş şu kadar istatistiği var, yaw Barış Hersek te bile var bu kadar madalya.
Üzüldüğüm nokta ise, A.K ve Yunan koç basketbolu bitirmiş.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #1415 : 27 Ocak 2023, 01:11:26 »
Sen tam bir mazoşistsin ya da Stockholm sendromu var sende. Merak etme senin ilacın bende.

Edep yahu biraz edep. Birileri de çıkıp size sahip olduğunuz taraftarlık profiliniz hasebiyle Türk çöpü yazsa hoşunuza gider mi? Empati yapmak bu kadar mı zor? Beni ne kadar tanıyorsunuz da mazoşist olduğum iddia ediyorsunuz? "İlacın bende" söylemine hiç girmiycem, seviye yerlerde zaten.

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #1416 : 27 Ocak 2023, 01:12:54 »
Savunma diye bir kavram vardı basketbolda, bugün için bizim takımdan bu kelimenin anlamını hatırlayan tek bir kişi var mıdır acaba?

Bu kadar akıl tutulması gerçekten çok fazla. Nasıl bir inançsızlık, ümitsizlik... Sanki karşıda NBA karması var da imkanı yok yenemeyiz denip mücadele dahi edilmiyor.

Koç ne diyecek acaba maç sonu..
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimdışı eu_kobe

• Üye
  • Yer: antalya
« Yanıtla #1417 : 27 Ocak 2023, 01:13:43 »
Koçun Edwardsı hemen oyundan alması lazımdı, takımı sabote edip oyun kurucu transferi istediğini göstermek istiyorsa biraz daha rezil olurduk.

Çevrimdışı agha

• Üye
« Yanıtla #1418 : 27 Ocak 2023, 01:14:41 »
Sene başında Dimitris’ i istemeyen sadece bendim. Bu kadar oyun içinde hata yapacağını ya da yanlış oyuncular alacağını ben bile düşünmemiştim.
Yerine Dusan Alimpiyevic’ i istemiştim.
Acaba bu Yunan oyuncuları CSKA’ ya alır mıydı?
Şu an fena sinirliyim. Bugünlük bu kadar benden.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
« Yanıtla #1419 : 27 Ocak 2023, 01:20:48 »
Euroleague başlığına yazdım burada tekrar etmiycem, fikstür ortada. Hala ilk 4, F 4 beklentileri içinde olanlar var ama şu gidişatla F 8 bile çok zor. Türkiye ligi şampiyonluğu dışında fazla bir beklentim yok açıkçası. Bozuk takım kimyası ile bu kadar. İlk 10 maç yalancı bahar yaşattı, ilk 8'e kalırsak da bu ilk 10 maçta çıkan galibiyet yüzdesinin yüzü suyu hürmetine kalırız. Kral çıplak...
« Son Düzenleme: 27 Ocak 2023, 12:10:48 Gönderen: Ertan Ürkmez »

Çevrimdışı BenFener46

• Üye
  • Yer: Kayseri
« Yanıtla #1420 : 27 Ocak 2023, 01:24:21 »
Savunma diye bir kavram vardı basketbolda, bugün için bizim takımdan bu kelimenin anlamını hatırlayan tek bir kişi var mıdır acaba?

Bu kadar akıl tutulması gerçekten çok fazla. Nasıl bir inançsızlık, ümitsizlik... Sanki karşıda NBA karması var da imkanı yok yenemeyiz denip mücadele dahi edilmiyor.

Koç ne diyecek acaba maç sonu..

Her zamanki demeclerinden birini vermis. Çok kötü oynadik. Bu maci analiz etmeliyiz bla bla... Sene sonunu dahi göremeyebilir.. Ah Djorjevic hocam üşüyoruz.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Asvel Villeurbanne:91 Fenerbahçe Beko:77 | Euroleague 21. Hafta
« Yanıtla #1421 : 27 Ocak 2023, 01:34:18 »
Koç playoff yapamasa dahi kalmalı.Adam geldiğinden beri transfer diyor.Liste yayınlansa 10 bulur.Adam vasat kadroyla mucize yaratmış ama eksikleri bildiriyor.Yannier bey takım uyumu falan diyor.Ilginc yanı otoriteler bizi final four adayı görüyor biz takımımızı8 olur mu diyoruz.Avrupa basını bizden daha iyi oluyor belki.Şansımız galibiyet oranları aşağa inmeye başladı het ekip birbirini yeniyor sakin olunmalı. Her maç ayrı hikaye.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1422 : 27 Ocak 2023, 01:35:18 »
Hakemlik maç yoktu bugün.Geçen hafta vardı.Net galibiyet aldılar.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
« Yanıtla #1423 : 27 Ocak 2023, 01:59:06 »
Hakemlik maç yoktu bugün.Geçen hafta vardı.Net galibiyet aldılar.

Rakip maçı hakemle aldı demiyorum. Sabaha kadar oynansa maç, yine kazanamazdık. Hakemler kötüydü de demiyorum. Hakemler art niyetliydi. Maçta ne zaman 10 sayı baremine yaklaşsak çıkardılar hançerlerini. Motley'e ve Guduric'e çalınan ikişer faul hakem icadı. Geçirdiler dirseği Nigel'ın ağzına, faulü Nigel'a çaldı. Ya herif ayağı ile topu önüne alıp basket attı, daha ötesi var mı. Biz berbattık, maçı zaten hak etmedik. Onu baştan kabul ettik.
« Son Düzenleme: 27 Ocak 2023, 01:59:39 Gönderen: Ertan Ürkmez »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1424 : 27 Ocak 2023, 02:05:45 »
Acaip bir organizasyon oluyor..Ikinci yarıya bakmadım.Kaos basketbollerine ayak uydurduk.Neyse Hayesin dediği maç maç düşüneceğiz.Kocu yedirtmemeliyiz başladık baltaları çıkartmaya.Itoudisten daha iyisi Obra.Plaseler keser mi Trincheri Xavi Pascual bilmem.
« Son Düzenleme: 27 Ocak 2023, 02:06:46 Gönderen: Tom Hanks »