Gönderen Konu: Fenerbahçe | Turkish Airlines Euroleague (2022-23 Sezonu)  (Okunma sayısı 122202 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı BenFener46

• Üye
  • Yer: Kayseri
Ynt: Fenerbahçe Beko-Olympiakos | Euroleague 22. Hafta
« Yanıtla #1455 : 31 Ocak 2023, 21:09:00 »
Asvel maçı gibi farki kapanamayacak noktaya getirin sonra yetişmek için cabalayin durun. Guduric hiç mi calismiyorsun salonda bireysel antrenman yapardin diriydin bakardin kendine. Böyle devam etmeye devam edersen seneye bizimle olmazsın. Takımı da bozuyor su anki oyunu.

Çevrimdışı Aykutpmkc

• Üye
  • Yer: Kars-Karabük
    • aykutpmkc
« Yanıtla #1456 : 31 Ocak 2023, 21:12:05 »
Efe gelmeden söyleyeyim, Guduric'e kızılmasına hak veriyorum ama bu durum koça yazar. Ben açıkçası rotasyonlara hiçbir anlam veremiyorum.
Abi satıyor ya başka bir açıklaması yok. Eğer satmıyorsa sezon sonu vedalaşalım çünkü böyle koçluk olmaz ya.

Çevrimdışı BenFener46

• Üye
« Yanıtla #1457 : 31 Ocak 2023, 21:12:17 »
Koç'un ortasi yok. Simdi de alakasiz Melih'le Edwards'i ayni anda oynatiyor.

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #1458 : 31 Ocak 2023, 21:15:39 »
Aslında maçın başında maçı izleyecek taraftarına mesajı verdi Fenerbahçe.  Olimpiakos ilk hücumda 3 lük buldu,  biz  hücumda top kaybı yaptık. Ardından Olimpiakos 2.hücumunda yine 3 lük bulurken biz yine top kaybı yaptık.

Şu anda 2.çeyreğin ortası olmadı ve fark 23.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #1459 : 31 Ocak 2023, 21:18:12 »
Aynı şeyi geçirdim aklımdan. Akıl tutulması yaşaması lazım şu 5'le başlamak için.
Ben artık bilerek yaptigini düşünmeye başladım bu adamin. Çıkarabilecegi en kabız 5'i çıkarıp fark yiyince keyif alıyor sanki. Motley ve carsen ile basla maça da bir bak bakalım neler olacak. Macin anasını belledi. Simdi otursun keyfine baksın amk evladı.

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #1460 : 31 Ocak 2023, 21:21:28 »
Tribündeki taraftarın saygısını, sabrını tebrik etmek lazım.  Şu anda kendilerine karşı takım ve yönetim tarafından yapılan onca saygısızlığa rağmen saygılarını koruyor ve tribünü terk etmiyor.   Yapılması gereken tek şey tüm tribünlerin salonu terk etmesi.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #1461 : 31 Ocak 2023, 21:22:03 »
Başımızdaki şaklaban siktir edilmedikçe bu takımdan bir bok olmaz.

Çevrimdışı BenFener46

• Üye
« Yanıtla #1462 : 31 Ocak 2023, 21:22:23 »
Ben artık bilerek yaptigini düşünmeye başladım bu adamin. Çıkarabilecegi en kabız 5'i çıkarıp fark yiyince keyif alıyor sanki. Motley ve carsen ile basla maça da bir bak bakalım neler olacak. Macin anasını belledi. Simdi otursun keyfine baksın amk evladı.

Artniyetli olmasi için en büyük yunan milliyetçisi olmasi lazim bence bu adam yetersiz. Cska'yla basarili oldu yillarca ama adamlarda o kadar iyi isimler vardi ki oyuncularin parkeye çıkmasi yeterliydi. İlk maçlarda takimlar oturmamışti o heyecanla ilerledik. Sene sonunu göremez bu adam artik takinti haline gelmeye başladı. Fenerin gonlunden uzaklasan ağzıyla kuş tutsa fayda etmiyor.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #1463 : 31 Ocak 2023, 21:27:35 »
Artniyetli olmasi için en büyük yunan milliyetçisi olmasi lazim bence bu adam yetersiz. Cska'yla basarili oldu yillarca ama adamlarda o kadar iyi isimler vardi ki oyuncularin parkeye çıkmasi yeterliydi. İlk maçlarda takimlar oturmamışti o heyecanla ilerledik. Sene sonunu göremez bu adam artik takinti haline gelmeye başladı. Fenerin gonlunden uzaklasan ağzıyla kuş tutsa fayda etmiyor.
Sevgili kardesim o cskadan bir tane bile adam getirmedi buraya. Yedeklerden bile getirmedi.
O kadar kotu 5lerle başlıyor ki maçlara rakibi bir anda coşturuyor. Değiştirdiği oyuncular, molalar, taktikler, setler hic bir şey olumlu etki etmiyor takima. Bu takim sahasinda oliden ne zaman fark yemiş. Ilk.yarida 30 fark oldu. Su mac bile bunu siktiretmek için yeterli. Tarihi bir rezillik.

Çevrimdışı BenFener46

• Üye
« Yanıtla #1464 : 31 Ocak 2023, 21:30:14 »
Sevgili kardesim o cskadan bir tane bile adam getirmedi buraya. Yedeklerden bile getirmedi.
O kadar kotu 5lerle başlıyor ki maçlara rakibi bir anda coşturuyor. Değiştirdiği oyuncular, molalar, taktikler, setler hic bir şey olumlu etki etmiyor takima. Bu takim sahasinda oliden ne zaman fark yemiş. Ilk.yarida 30 fark oldu. Su mac bile bunu siktiretmek için yeterli. Tarihi bir rezillik.

Sezon sonunu göremeyecek zaten net.

Çevrimdışı BenFener46

• Üye
« Yanıtla #1465 : 31 Ocak 2023, 21:41:53 »
Salon cayir cayır yaniyor taraftar bu gece bir başka. İkinci yarı şu taraftar için bu maçı almazsanız karakterinize laf söylerim takım.

Çevrimdışı Av.Asım

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #1466 : 31 Ocak 2023, 22:05:47 »
Olympiakos hücumlarını nasıl savunuruz diye bir allahın kulu 2 dk kafa yormamış

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #1467 : 31 Ocak 2023, 22:12:10 »

Yetenekli mi değil mi bilmiyorum ama CSKA ile Fenerbahçe koçluğu çok başka şeyler. Başında Obradovic olmasına rağmen iki euroleague şampiyonluğu gasp edildi bu şubenin. Ki birisi göz göre göre elimizden alınıp Itiudis'in koç olduğu CSKA'ya hediye edildi. Kısıtlı teknik bilgimle yazıyorum bu takımın en büyük problemi yanlış kadro kimyası. F 8 büyük başarı olur ya o konuda bile umudum yok. Tek beklentim Türkiye ligi şampiyonluğu.

Çevrimdışı BenFener46

• Üye
« Yanıtla #1468 : 31 Ocak 2023, 22:19:37 »
Aksamimizi zehir eden, bu hale gelmesinde kimin emeği varsa... Yönetiminden, kocundan oyunculara...

Çevrimdışı BenFener46

• Üye
« Yanıtla #1469 : 31 Ocak 2023, 22:23:52 »
Yetenekli mi değil mi bilmiyorum ama CSKA ile Fenerbahçe koçluğu çok başka şeyler. Başında Obradovic olmasına rağmen iki euroleague şampiyonluğu gasp edildi bu şubenin. Ki birisi göz göre göre elimizden alınıp Itiudis'in koç olduğu CSKA'ya hediye edildi. Kısıtlı teknik bilgimle yazıyorum bu takımın en büyük problemi yanlış kadro kimyası. F 8 büyük başarı olur ya o konuda bile umudum yok. Tek beklentim Türkiye ligi şampiyonluğu.

Şu maçtan sonra kopma yaşarız. Bu rezillikten sonra dikiş tutturabilecegimizi zannetmiyorum mental olarak toparlayamayiz. Belki Bjelica kuvvetli döner onun önderliğinde belki bir şeyler...