Futbol > Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu

Fenerbahçe | Türkiye Süper Ligi (2022-23 Sezonu)

(1/194) > >>

kenz:
*10 kişi kalıp ŞL'den elendik.

*Trabzon Süper Kupa'yı ve ilk maçını kazandı.

*Kayseri 10 kişi kaldı ve Beşiktaş son dakika golüyle kazandı.

*Antalya penaltı kaçırdı ve G.Saray son dakika golü ile kazandı.

Olabilecek en moral bozucu başlangıç.

Enver Tarcan:
GS’nin sahada gördüğüm yeni transferlerinin hiç biri bizimkilerden iyi değil. Son anda aldıklarını görmeden bir şey diyemem.

Seferoviç sadece bir kez topla dripling yaptı. İki kez de topa temas etti. Tüm yaptığı buydu maçta.

Yunus ve Kerem’e vermiş takımın yükünü Okan. Onlar da her şeyi yapmaya çalışıyorlar. İç sahada seyircinin gazıyla galibiyetler alır GS. Deplasmanlarda zor işleri.

Son anda galibiyet almaları sinir bozucu tabii. Böyle alınan 2 puanlar ligin sonunda çok daha önemli hale geliyor.

Ben BJK’nin oyununu hem GS’den hem TS’den daha çok gelişime açık buldum.

Kubilay Can:
Türkiye'de lig Eylül'deki milli maç arasından sonra başlar Ağustos'ta oynanan maçları ölçü almamak lazım.

ETIRYAK:

--- Alıntı yapılan: Enver Tarcan - 08 Ağustos 2022, 09:56:31 ---GS’nin sahada gördüğüm yeni transferlerinin hiç biri bizimkilerden iyi değil. Son anda aldıklarını görmeden bir şey diyemem.

Seferoviç sadece bir kez topla dripling yaptı. İki kez de topa temas etti. Tüm yaptığı buydu maçta.

Yunus ve Kerem’e vermiş takımın yükünü Okan. Onlar da her şeyi yapmaya çalışıyorlar. İç sahada seyircinin gazıyla galibiyetler alır GS. Deplasmanlarda zor işleri.

Son anda galibiyet almaları sinir bozucu tabii. Böyle alınan 2 puanlar ligin sonunda çok daha önemli hale geliyor.

Ben BJK’nin oyununu hem GS’den hem TS’den daha çok gelişime açık buldum.

--- Alıntı sonu ---

GS o defansla .... bir halt yiyemez. Bize buyuk iyilik yapmislar Abdulkerim'i alarak.  Iki mac kotu giderse yonetim de birbirine girmeye hazir... vs vs
Besiktas daha ne oynadigi belli degil. Kadrosu da eksik... Ama toparlarsa sasirmam.
Trabzon yine buyuk favori, cunki belli bir standartlari ve duzenleri var.

Ama hepsi bir yere, biz eger kadroyu bosaltmazsak ve herkese sure bulmak icin cirpinirsak gecen senenin ayni bosvermisligine burunur bazi oyuncular. Kendi kendimize rezil ederiz takimi.

Kubilay Can:
Bjk hafife alınıyor ama son şampiyonluklarını iyi hatırlamak lazım. Lige felaket başlamışlardı ancak son hafta yaptıkları 4 transfer de nokta atışı olmuştu. Kadroları eksik ama eminim onlar da iyi transferler yapıp kadroyu tamamlayacaklardır. Gedson deli dehşet basıyor acayip bir oyuncu.

Gs'yi ilk kez izledim. Sefer böyle oynayacaksa formayı Gomis'e kaptırır. Ömer ve Kudry gibi iki tane ağır vasıta adam tarafından ezildi, adım atamadı. Oliveira hiç beğenmedim sıfır tempo, diğer adam iyi ama Mitşö mü ne. Top kendilerindeyken iyiler ama rakipteyken de bir o kadar kötülerdi.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git