Futbol > Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu

Fenerbahçe | Türkiye Süper Ligi (2022-23 Sezonu)

<< < (2/194) > >>

ETIRYAK:

--- Alıntı yapılan: Kubilay Can - 08 Ağustos 2022, 10:51:12 ---Bjk hafife alınıyor ama son şampiyonluklarını iyi hatırlamak lazım. Lige felaket başlamışlardı ancak son hafta yaptıkları 4 transfer de nokta atışı olmuştu. Kadroları eksik ama eminim onlar da iyi transferler yapıp kadroyu tamamlayacaklardır. Gedson deli dehşet basıyor acayip bir oyuncu.

Gs'yi ilk kez izledim. Sefer böyle oynayacaksa formayı Gomis'e kaptırır. Ömer ve Kudry gibi iki tane ağır vasıta adam tarafından ezildi, adım atamadı. Oliveira hiç beğenmedim sıfır tempo, diğer adam iyi ama Mitşö mü ne. Top kendilerindeyken iyiler ama rakipteyken de bir o kadar kötülerdi.

--- Alıntı sonu ---

Onlarin ne oldugundan cok bizim ne olacagimiz onemli... Butun takimlar sikintili. Trabzonunda kadro derinligi sikintisi var.... Bizim se kadro gereksiz sisisk ve forvet sikintimiz var...

Kim sorunlarini cozer ve takim oyunu oynarsa ligi alir. Su anda TS, hatta Basaksehir bir adim onde.

Enver Tarcan:

--- Alıntı yapılan: ETIRYAK - 08 Ağustos 2022, 10:30:42 ---Ama hepsi bir yere, biz eger kadroyu bosaltmazsak ve herkese sure bulmak icin cirpinirsak gecen senenin ayni bosvermisligine burunur bazi oyuncular. Kendi kendimize rezil ederiz takimi.

--- Alıntı sonu ---
Buna karşı kadro derinliği, forma rekabetinin kızışması gibi bir takım argümanlar da ortaya konabilir.

Bu kadro şişkinliği (eğer varsa) sorunundan en çok etkilenecekler Arda ve JJ olabilir. Tribün bir futbolcuyu ya oynatır ya onun üzerinden hem futbolcunun kendisini hem de TD’yi yıpratır.

ETIRYAK:

--- Alıntı yapılan: Enver Tarcan - 08 Ağustos 2022, 11:23:35 ---Buna karşı kadro derinliği, forma rekabetinin kızışması gibi bir takım argümanlar da ortaya konabilir.


--- Alıntı sonu ---

Abi 37 kisi su anda kadro (altyapi dan gelen oyuncular disinda) bir zahmet 20 li sayilara dussun once. Ama ondan once bu argumanlar hikaye...

Enver Tarcan:

--- Alıntı yapılan: ETIRYAK - 08 Ağustos 2022, 11:58:00 ---Abi 37 kisi su anda kadro (altyapi dan gelen oyuncular disinda) bir zahmet 20 li sayilara dussun once. Ama ondan once bu argumanlar hikaye...

--- Alıntı sonu ---
Ohannes! Samatta falan dahildir ona. Berisha keza… Adamlar zaten yok hükmünde.

Kadro şişkin diye Crespo’yu falan göndermesinler de… Zacj keza.

Dün GS taraftarının yere göğe koyamadığı Oliveira’yı izleyince bu çocukların elimizde olması bizim için büyük avantaj. Kadro boşaltacağız diye yanlış işler yapmayalım.

ETIRYAK:

--- Alıntı yapılan: Enver Tarcan - 08 Ağustos 2022, 12:08:35 ---Ohannes! Samatta falan dahildir ona. Berisha keza… Adamlar zaten yok hükmünde.

Kadro şişkin diye Crespo’yu falan göndermesinler de… Zacj keza.

Dün GS taraftarının yere göğe koyamadığı Oliveira’yı izleyince bu çocukların elimizde olması bizim için büyük avantaj. Kadro boşaltacağız diye yanlış işler yapmayalım.

--- Alıntı sonu ---

Samatta Berisha Lemos meyer ve Caulker i cikar 32 olsun senin guzel hatrina :D hatta sakatligi nedeniyle Nazim i da sayma 31 ... tiago cukur u sayma 30 ....

Hani derler ya 22-23 as ve 5-6 altyapi oyuncusu hesaplanir kadro kurulurken. Ama nasil 22-23 olacak?? birilerinin de gitmesi lazim..

O yuzden Arda disinda orta sahadan kim giderse gitsin ... ama gitsin napalim? baska sans mi var? (ki Zajc ve Crespo nun piyasasi oldugundan bana gider gibi geliyor transfer sezonunun sonuna dogru)

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git