Gönderen Konu: Fenerbahçe | Türkiye Süper Ligi (2022-23 Sezonu)  (Okunma sayısı 46846 defa)

0 Üye ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
Ynt: Süper Lig 18. Hafta | Fenerbahçe-Galatasaray
« Yanıtla #615 : 08 Ocak 2023, 21:57:32 »
İzlemedim. Şöyle bir özete baktım. Denilecek, yazılacak çizilecek çok da fazla bir şey yok zaten. Kim yönetiyorsa artık yöneticilerden tek ricam daha önce GS, BJK ya da TS forması giymiş, 61 sırt numarası kullanmış oyuncuları -özellikle de yerli- şu kulüpten içeri sokmamaları. Tek maçlık ya da tek sezonluk olmayan çok uzun boylu bir mevzu bu ama ben sadece bu kadarını yazayım.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #616 : 08 Ocak 2023, 22:02:34 »
İlk defa telefonu komple kapattım. Twitter vs vs hiçbir yere bakmıyorum, sadece laptop'tan fouma girdim o kadar. Cidden söylenecek çok şey var ama foruma ayıp olacak. İçimden geçen küfürlerin milyonda birini yazmak istemiyorum. Bizi bu hale düşürenlerin allah bin türlü belasını versin.
« Son Düzenleme: 08 Ocak 2023, 22:02:46 Gönderen: Bogdan Bogdanovic »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #617 : 08 Ocak 2023, 22:22:04 »
İzlemedim. Şöyle bir özete baktım. Denilecek, yazılacak çizilecek çok da fazla bir şey yok zaten. Kim yönetiyorsa artık yöneticilerden tek ricam daha önce GS, BJK ya da TS forması giymiş, 61 sırt numarası kullanmış oyuncuları -özellikle de yerli- şu kulüpten içeri sokmamaları. Tek maçlık ya da tek sezonluk olmayan çok uzun boylu bir mevzu bu ama ben sadece bu kadarını yazayım.
Bende paket olmasına rağmen aylık bakmadım havada kirli bityagmur yağsa.Sezon bitti.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #618 : 09 Ocak 2023, 00:02:39 »
Onlarda bize son yıllarda üstünlük evlerinde kuramıyorlar ancak bugün öyle derbi kaybettik ki havlu artık.Ah Ali Şen olsa Jesusa istifasını sundurtmuştu.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #619 : 09 Ocak 2023, 00:04:56 »
Tüm branşların rezil olduğu bir sene. Yok cumhuriyetin yüzüncü yılı, bunun şununcu dönümü filan... Bu kadar önemsiyorsan düzgün işler yapsaydın. Kulüp öyle hale geldi ki her yeri ayrı dökülüyor.

Çevrimiçi Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #620 : 09 Ocak 2023, 00:17:55 »
Onlarda bize son yıllarda üstünlük evlerinde kuramıyorlar ancak bugün öyle derbi kaybettik ki havlu artık.Ah Ali Şen olsa Jesusa istifasını sundurtmuştu.

Takıma güvendiğim falan yok da 19 hafta var daha. Taraftarın havlu attığı yerde saha içi haydi haydi atar. Bu kafayla olacağı varsa da olamaz. Sizin nezdinizde bu kafada olan taraftar profiline yazıyorum -ki artık çoğunluk onlarda- yazın bakalım her yerde twitter da orda burda böyle... Nereye kadar! Kendi kuyruğunu yutan ejdere döndük. Bu psikolojiden, yani bizden bir bok olmaz, dünya-evren-kainat-astroloji bizi istemiyor kafasından çıkılmadıktan sonra çok zor...

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #621 : 09 Ocak 2023, 00:21:08 »
Salon sporlarında playoff olduğundan umut daha taze burda iş bitti.Hocanin açıklamaları facia.Sirf kovulma nedeni Evet derbi kazanmadanda şampiyon olunur konum gereği en başından yenilme.Bunun için çok savaş onlar oynadı biz izledik.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #622 : 09 Ocak 2023, 00:27:10 »
Takıma güvendiğim falan yok da 19 hafta var daha. Taraftarın havlu attığı yerde saha içi haydi haydi atar. Bu kafayla olacağı varsa da olamaz. Sizin nezdinizde bu kafada olan taraftar profiline yazıyorum -ki artık çoğunluk onlarda- yazın bakalım her yerde twitter da orda burda böyle... Nereye kadar! Kendi kuyruğunu yutan ejdere döndük. Bu psikolojiden, yani bizden bir bok olmaz, dünya-evren-kainat-astroloji bizi istemiyor kafasından çıkılmadıktan sonra çok zor...
Galatasaray önde hele puan farkıyla önde olduğu ligi koklatmaz.9 puandan biz verdik onlar vermez.Katlanir fark.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #623 : 09 Ocak 2023, 00:33:46 »
Eksik olmasın Ali Koç Fenerbahçe'nin, Tom abi de forumun ırzına geçmeye devam ediyor.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #624 : 09 Ocak 2023, 00:45:31 »
Bir mit vardır başkan soyunma odasına inmez koça karışmaz bu mit.Gerekirse hoca az dikkat şu taktiği gözden gecir 3lü defans uymuyor diyecek ofsayt taktiği geçmişte kaldı retromu yapıyoruz diyecek.Karışmazsan böyle devam eder Sn Jesus bizede hüzünlenmesi kalır.
« Son Düzenleme: 09 Ocak 2023, 00:47:46 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #625 : 09 Ocak 2023, 01:44:51 »
Bu 3 0lık mağlubiyet yıllar sonra en ağır aldığımız yenilgi olarak kayıtlara geçti.1 4 vardı 90larda eski Fenerbahçe stadındaydı yağmurlu gündü.
« Son Düzenleme: 09 Ocak 2023, 01:46:37 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
« Yanıtla #626 : 09 Ocak 2023, 02:06:14 »
Bana bundan çok değil, 5 yıl önce Deselerdi ki Fenerbahçe sahasında Galatasaray’a 5 yıl sonra 0-3 kaybedecek, derdim ki hayırdır Fenerbahçe maça mı çıkmadı.. düşünün yani o denli boyutta olmayacakları oldurdu bu Ali Koç denen adam! 10-15 yıl önceye falan hiç gitmiyorum zaten o dönemlerde Fenerbahçe Galatasaray ile Kadıköy’de maç yapıyorsa eğer o maç tek farkla kazanılmazdı

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #627 : 09 Ocak 2023, 02:11:12 »
kaptanı altay bayındır olan bir takımdan bazen çok şey mi istiyoruz acaba ya.. yediği 2. goldeki rezilliği söylemeye gerek yok ama ilk golden 5 dakika sonra aynısını kurtarmış bir rakip kaleci var ortada. bir büyük maçta daha fenerbahçe kalecisinin yapması gerekeni yapamadı. buna rağmen hala bu herifi savunup, kaptanlığını içine sindiren varsa bravo.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
« Yanıtla #628 : 09 Ocak 2023, 02:16:55 »
kaptanı altay bayındır olan bir takımdan bazen çok şey mi istiyoruz acaba ya.. yediği 2. goldeki rezilliği söylemeye gerek yok ama ilk golden 5 dakika sonra aynısını kurtarmış bir rakip kaleci var ortada. bir büyük maçta daha fenerbahçe kalecisinin yapması gerekeni yapamadı. buna rağmen hala bu herifi savunup, kaptanlığını içine sindiren varsa bravo.
Sindirecek ne bıraktılar ki.. harika bir kaleci olsa dahi karakteri uygun değil kaptanlığa. Ki harika kaleci falan da değil. Düşündükçe takımı içimi fenalık basıyor gam keder kaplıyor.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
Ynt: Fenerbahçe | Türkiye Süper Ligi (2022-23 Sezonu)
« Yanıtla #629 : 09 Ocak 2023, 08:03:32 »
Her tarafta iyi jenerasyon  yakaladığımız söyleniyor sağda solda sat bu oyuncuların Ferdi hariç Arda hariç hepsini kov oynasın çocuklar küçülelim.Artik Kabul edelim.Butuk kulüp değiliz futbolda.Almanyanın Mönchengladbachıyız Galatasaray Bayerni Beşiktaş Dortdmund.Ertan Ürkmez arkadaşımız haklı.Arti o vıcık başının hali ne sevmiştir sevgi pıtırcığı başkanımız.Yok ele bele çıksınlar bilmemne.Kaplanin gözü gibi olacaksın.
« Son Düzenleme: 09 Ocak 2023, 08:13:21 Gönderen: Tom Hanks »