Futbol > Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu

Fenerbahçe | Türkiye Süper Ligi (2022-23 Sezonu)

<< < (146/194) > >>

Bogdan Bogdanovic:

--- Alıntı yapılan: iloturo - 01 Nisan 2023, 17:47:32 ---Ali Koç geldiginden beri kaç tane derbi kazandık? O kadar az ki ben sayısını bilmiyorum. Trabzon da dahil bu dediğime.

--- Alıntı sonu ---

Valla abi benim de hatırladığım geçen sene kazanılan 2 GS maçı var, o kadar. Cidden bende hatırlamıyorum :D Eskiden kaç derbi kaybettik sorusuna hatırlamıyoruz, en son 15-20 sene önce falan derdik.

Maldonado:

--- Alıntı yapılan: iloturo - 01 Nisan 2023, 17:47:32 ---Ali Koç geldiginden beri kaç tane derbi kazandık? O kadar az ki ben sayısını bilmiyorum. Trabzon da dahil bu dediğime.

--- Alıntı sonu ---

5 sanırım. Bakmadım ama. Erol dönemi 2 TS, Ersun dönemi 1 BJK, geçen sene de iki GS. Daha da hatırlamıyorum

efeovic:
zor maç. maçın öneminin çok büyük olması, derbilerdeki kötü performansımız, milli ara vs. derken rahat şekilde kazanırız demek mümkün değil. bugünkü gs-ads maçının sonucu da direkt etkileyecektir. dönüm noktası bu hafta olabilir.

iloturo:
Allah topunuzun binlerce kez belasını versin.

iloturo:
Biz 10 kişi kalınca Giresun bile eze eze yeniyor bizim. Bizimkiler de 10 kişiden 2 tane yiyor.

Basketbolu falan kapatalım diyenler oluyor da asıl bu şubenin kapatılması gerek. İnsan sağlığına zararlı bunlar.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git