Voleybol > Fenerbahçe Kadın Voleybolu

Fenerbahçe / Kadın Voleybol Genel Haberler

(1/10) > >>

iloturo:
14-18 Aralıkta Antalya'da düzenlenecek kadınlar dünya klüpler şampiyonasına katılan takımlar şu şekilde:

Turkey Eczacıbaşı Dynavit (CEV)   Hosts
Brazil Dentil Praia Clube (CSV)   2022 South American runners-up
Brazil Gerdau Minas (CSV)   2022 South American Champions
Italy Imoco Volley Conegliano (CEV)   2022 European runners-up
Kazakhstan Kuanysh (AVC)   2022 Asian Champions
Turkey VakıfBank İstanbul (CEV) 2022 European Champions

Bu Host kısmında biz dururken geçen sene nal toplayan Eczacı nasıl davet edilmiş hayret bir şey.

Semazen:

--- Alıntı yapılan: iloturo - 01 Kasım 2022, 17:04:00 ---14-18 Aralıkta Antalya'da düzenlenecek kadınlar dünya klüpler şampiyonasına katılan takımlar şu şekilde:

Turkey Eczacıbaşı Dynavit (CEV)   Hosts
Brazil Dentil Praia Clube (CSV)   2022 South American runners-up
Brazil Gerdau Minas (CSV)   2022 South American Champions
Italy Imoco Volley Conegliano (CEV)   2022 European runners-up
Kazakhstan Kuanysh (AVC)   2022 Asian Champions
Turkey VakıfBank İstanbul (CEV) 2022 European Champions

Bu Host kısmında biz dururken geçen sene nal toplayan Eczacı nasıl davet edilmiş hayret bir şey.

--- Alıntı sonu ---

Muhtemelen Boskoviç yüzünden davet almıştır.

Bu arada konudan bağımsız, daha önce uluslararası dilde "Turkey" olan Türkiye'nin adı Haziran  itibari ile "Türkiye" olarak değiştirildi.

İsim değişikliği ile ilgili Türkiye'nin başvurusunu değerlendiren Birleşmiş milletler, Türkiye'nin talebini kabul ederek isminin “Turkey” yerine “Türkiye” olarak kullanılmasını onayladı. Birleşmiş Milletler (BM), Türkiye'nin talebinin ardından yabancı dillerde “Turkey” olarak kullanılan ülke adını "Türkiye" olarak değiştirdi.

Tom Hanks:
Eczacıbaşı çalışanları geçen sene facia sonucu hayatlarini kaybetti.Ondan jest yapıldı bence.Feci.Şu helikopterlere güvenemedim gitti bir türlü.

Samet_GFB:
Terzic'in maçta Ana ve Buse'ye yaptığı hareketleri herkes görmüştür muhtemelen baya da linç ediliyor şu bahaneyle kovsak keşke

iloturo:
Bugün Eczacıbaşı maçı var. Şöyle bir baktım da kuralara çıkan sonuç aşağıdaki gibi

Cev Şampiyonlar ligi kurası
Sırayla Conegliano,Vakıfbank,Eczacıbaşı

Kadınlar Türkiye kupası kurası
Sırayla Eczacıbaşı, THY, Vakıfbank

Yetmedi basketbol Türkiye kupasına bakayım dedim
Kadınlar Türkiye kupası
Sırayla Botaş, Gs, Mersin

Erkekler Türkiye Kupası
Sırayla Bursa, Efes, Telekom

Açık ve net her kulvarda en güçlü 3 takımı sırayla yenmemiz gerekiyor kupa için.

Böyle kurayı sikeyim demek geliyor içimden ama geçmiş yılları da düşününce hiç şaşırmıyorum. Klübün genlerinde inanılmaz bir cenabetlik var.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git