Gönderen Konu: Fenerbahçe | Turkish Airlines Euroleague (2023-24 Sezonu)  (Okunma sayısı 64969 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Fenerbahçe Beko Final Four'da!!!
« Yanıtla #1860 : 09 Mayıs 2024, 10:28:13 »
Oli o zayıf üretken olmayan kısalarla geçemez yada Real belirler maçı onların perfonmansı.Uşaklı Mckissiç getirdi turu.Tabi belli olmaz yinede.Bu arada ezeli rakip laf sokuyor.4lü finalin en zayıf ekibiymişiz hocaları fark atacakmış Panayı tutacaklarmış.Evet underdog geldiğimiz az doğru olsada Monakoyu kötülemeleri tam anlamıyla cahillik.Zaten biz eledik mi rkip kötü olur.

Tek maçlık yardımcı koç çıksın maça.Sarasa ters geliyor ismi lazım değil.Lan 3-1 kaybetmek üzereydi hocanız yine imdadına az serbestlikte verdiği Nunn ve son maçYunanlı oyuncu yetişti.
« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2024, 10:30:35 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1861 : 09 Mayıs 2024, 10:51:35 »
Goss-Walkup bunlar şutu güvenilir isimler değil.Canaan-Mckissiç nispeten iyi.Diğer ikisi iyi savunmacı.
« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2024, 10:52:57 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #1862 : 09 Mayıs 2024, 10:58:59 »
Açıkçası Baskonia bir kenara diğer 3 eşleşmenin en kötü maçları bizim maçlarda oynandı. Hani Fenerli olmasam ben de bu takımlar nasıl top 8 yapmış derdim. Diğer 2 seri çok daha kaliteli geçti. Benim görüşüm bu. Basketbolsever olarak düşünüyorum. Öte yandan gslileri dikkate almamak lazım. Efes feneri tebrik ediyormuş da Ergin'i tebrik etmiyormuş. AMK salakları Ergin'in takımı Yunan takımı. Pana'nın nesini tebrik edecek adamlar. Bu kadar beyinsizler işte. O da kalkıp da F4'te Fenerbahçeyi isterim diyemiyor aşağılık herif. Hakeden kazansın diyor. Sonra da Türk populizmi yapıyor.

Bu arada Reis Ergin'i tebrik etmiş ama bizi tebrik etmemiş diye duydum. Aslı astarı var mı bilmem ama öyleyse şaşırmam açıkçası.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • 1899
« Yanıtla #1863 : 09 Mayıs 2024, 11:24:24 »
Açıkçası Baskonia bir kenara diğer 3 eşleşmenin en kötü maçları bizim maçlarda oynandı. Hani Fenerli olmasam ben de bu takımlar nasıl top 8 yapmış derdim. Diğer 2 seri çok daha kaliteli geçti. Benim görüşüm bu. Basketbolsever olarak düşünüyorum. Öte yandan gslileri dikkate almamak lazım. Efes feneri tebrik ediyormuş da Ergin'i tebrik etmiyormuş. AMK salakları Ergin'in takımı Yunan takımı. Pana'nın nesini tebrik edecek adamlar. Bu kadar beyinsizler işte. O da kalkıp da F4'te Fenerbahçeyi isterim diyemiyor aşağılık herif. Hakeden kazansın diyor. Sonra da Türk populizmi yapıyor.

Bu arada Reis Ergin'i tebrik etmiş ama bizi tebrik etmemiş diye duydum. Aslı astarı var mı bilmem ama öyleyse şaşırmam açıkçası.
Fenerbahçe'yle uğraşmaya deam etsin bakalım nasıl olacak devamı...
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #1864 : 09 Mayıs 2024, 11:24:38 »
Bir tweet gördüm:

"Bu arada atlanmasın, Jasikevicius ezik bir insan evladı olmadığı için tüm Litvanyalıları desteğe davet ediyorum, onları gururlandırdım vesaire demedi"

şeklinde...

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #1865 : 09 Mayıs 2024, 11:27:32 »
pana obra sonrası 12 yıl bekledi f4 için. real neredeyse 20 şampiyon olamadı o paralara rağmen. badalona, benetton, partizana falan girmiyorum hiç. biz 5 yılla kurtardık :D
« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2024, 11:27:49 Gönderen: efeovic »

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #1866 : 09 Mayıs 2024, 11:43:58 »
Oli o zayıf üretken olmayan kısalarla geçemez yada Real belirler maçı onların perfonmansı.Uşaklı Mckissiç getirdi turu.Tabi belli olmaz yinede.Bu arada ezeli rakip laf sokuyor.4lü finalin en zayıf ekibiymişiz hocaları fark atacakmış Panayı tutacaklarmış.Evet underdog geldiğimiz az doğru olsada Monakoyu kötülemeleri tam anlamıyla cahillik.Zaten biz eledik mi rkip kötü olur.

Tek maçlık yardımcı koç çıksın maça.Sarasa ters geliyor ismi lazım değil.Lan 3-1 kaybetmek üzereydi hocanız yine imdadına az serbestlikte verdiği Nunn ve son maçYunanlı oyuncu yetişti.

Şaşırılacak şeyler mi bunlar? He deyip geçicen. Artık ezeli rakip falan yok ortada. 2011'den önceydi o işler varsa bile. Rakip dediğin spor kulübü olur. Örgütlü bir yapılanma bunlar... Şöyle yazayım, itibarsızlaştırma çabaları ne denli  fazla ise götlerine giren kazık o derecede büyüktür.

Çevrimdışı akıllıdeli

• Üye
  • Yer: ankara
Ynt: Fenerbahçe | Turkish Airlines Euroleague (2023-24 Sezonu)
« Yanıtla #1867 : 09 Mayıs 2024, 11:53:18 »
Değildi. Sınavdan sonra sorular açıklanınca koly gelir, bu da biraz o tarz olmuş. Dorsey peşinde koşmayı anlamadığımı da belirtmem lazım tabii.
Lesort ve nunn i transferi olmadan yazdım, papa dan da bir halt olmayacağı, dorseye de lanet ettiğimi de yazdım.. ama bu bilmişlik değil bile bile lades ona kızıyorum.
Dorsey in Kızılyıldız maçı olmasa geçen yılda final fourda idik, bu sene başında gitmek istedi yine takımda tuttular, dorsey pana haberlerinden sonra nunn market e düştü, dün kaç dakika süre aldı kaç sayı yedin, kontratı nunn dan az mi şimdi bu oyuncunun...
« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2024, 11:54:10 Gönderen: akıllıdeli »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1868 : 09 Mayıs 2024, 11:54:32 »
Oli Barca çok mu iyiydi.Son 2 maç maç kemik sesleri geldi.Çok iyi savunma yaptık onlarda öyle.Sasha baya iyi koç.Bu kadar negatif bakmayın.Serilerde inişler çıkışlar olur.Neden iyi koç teması sevmeyen adamlara savunma yaptırdı.Son 2 maç tam Eurolagaue maçı
« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2024, 11:56:14 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #1869 : 09 Mayıs 2024, 11:59:24 »
Anketteki Monaco 2-3 Fenerbahçe seçeneğini işaretleyen 3 kişiden biriyim  8)  :D

Totem olsun diye serinin hiçbir maçını izlemedim, hepsinin bir sonraki gün özetlerine baktım. Dünkü maçın özetinden net söyleyebileceğim tek şey, bizi maçta tutan adam Tarık Biberovic olmuş. Rakibin farkı 7-8-9 sayılara çıkardığı anlarda el yakan üçlükleri sokmasa şu an sevinen Fransızlar olacakmış. Helal olsun koçum sana.

Tüm takıma ve Saras'a ayrıca tebrikler. Itoudis izleyip biraz basketbol dersi alabilir bence Litvanyalıdan. Gerçekten alabileceğinin maksimumunu alıyor her bir oyuncudan, kötüde de ısrar etmemesi (Dorsey gibi) en iyi yanlarından biri koçun.
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1870 : 09 Mayıs 2024, 12:05:35 »
Seride ilk 2 maç hücumlar belirledi.Savunmalar paramparça oldu.2-1 öne geçtiğimiz maç yine yakın geçti son anlarda kopardık.Son 2 maç savunnmalar konuştu.Sachhanın koçluğu eleştirilsede yıldızlarla dolu pahalı kadroya egolu heriflere savunma yaptırması beni çok şaşırttı.
« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2024, 12:07:54 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • 1899
Ynt: Fenerbahçe | Turkish Airlines Euroleague (2023-24 Sezonu)
« Yanıtla #1871 : 09 Mayıs 2024, 13:11:35 »
Lesort ve nunn i transferi olmadan yazdım, papa dan da bir halt olmayacağı, dorseye de lanet ettiğimi de yazdım.. ama bu bilmişlik değil bile bile lades ona kızıyorum.
Dorsey in Kızılyıldız maçı olmasa geçen yılda final fourda idik, bu sene başında gitmek istedi yine takımda tuttular, dorsey pana haberlerinden sonra nunn market e düştü, dün kaç dakika süre aldı kaç sayı yedin, kontratı nunn dan az mi şimdi bu oyuncunun...
Lesort zaten belliydi, kimse deben istemem demezdi, ona tamam. Nunn ise Ergin sıçtığını anlayınca sene başı apar topar getirildi. Hatta bize farklı yenildikleri maç sonrası bile olabilir, tam htırlamıyorum.

Dorsey konusunda ise yüzde yüz haklısınız. Ne peşinde koşulacak bi oyuncu ne de o paraları edecek. Demek istediğim Nunn piyasadaydı ve biz Dorsey'e gitmedik ikisini kıyaslayıp.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #1872 : 09 Mayıs 2024, 15:24:13 »
Şampiyonluk oranları:
Real:2.20
Pana:3.50
Biz:5.50
Oly:6.50

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #1873 : 09 Mayıs 2024, 15:40:18 »
Şampiyonluk oranları:
Real:2.20
Pana:3.50
Biz:5.50
Oly:6.50
Makul bence. Nunn faktörü olmasa realden sonra gelebilirdik

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1874 : 09 Mayıs 2024, 15:45:06 »
Oly Panadan daha kompakt takım.Bence biz sondayız.Barcayı geçemezdik bence.