Gönderen Konu: Fenerbahçe | Turkish Airlines Euroleague (2023-24 Sezonu)  (Okunma sayısı 38624 defa)

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
Ynt: Fenerbahçe Beko-Olimpia Milano | EL 1. Hafta
« Yanıtla #60 : 06 Ekim 2023, 23:31:57 »
Bu herif hoca değil diye bir senedir dilimde tüy bitti. Kadro leş, coaching berbat. İzleyip de zulmetmeyin kendinize.

Ali Koç da geçen gün basketteki başarısını orta iyi olarak değerlendirmiş. 5 senede 2 kupa kazanmış, rakibi elinden 10 kupa almış, iyi diyor.

Vizyon bu.
Bu hoca değil, belamız. Yönetim buna neden bukadar güveniyor anlamadım. Bu kafayla giderse hayatı boyunca Obradovic 'in yedeği olmaya mahkum. Oyuncu tercihleri kötü, taktik yok, akıl yok, sistem, yok, kısaların isteği doğrultusunda bir oyun. Pas alış verişleri sıfır, topu alan potaya gidiyor.
Hayes kötü hazır değil hala ama onun kredisi var, peki hoca 0 katkı veren Hayes' i son ana kadar neden tuttu? 3 de 3 atan Pierre 'yi çıkardı, Sertac' ı ve Madar'ı kullanmadı.
Yanılmıyorsam İloturo bı takım Euroleaguede iilk 8 giremezmi demişti. Bende bu kadro yeterlimi kuşkuluyum ama Hocayla zor.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #61 : 06 Ekim 2023, 23:55:38 »
Bu hoca değil, belamız. Yönetim buna neden bukadar güveniyor anlamadım. Bu kafayla giderse hayatı boyunca Obradovic 'in yedeği olmaya mahkum. Oyuncu tercihleri kötü, taktik yok, akıl yok, sistem, yok, kısaların isteği doğrultusunda bir oyun. Pas alış verişleri sıfır, topu alan potaya gidiyor.
Hayes kötü hazır değil hala ama onun kredisi var, peki hoca 0 katkı veren Hayes' i son ana kadar neden tuttu? 3 de 3 atan Pierre 'yi çıkardı, Sertac' ı ve Madar'ı kullanmadı.
Yanılmıyorsam İloturo bı takım Euroleaguede iilk 8 giremezmi demişti. Bende bu kadro yeterlimi kuşkuluyum ama Hocayla zor.

Oligark-masa oyunları destekli CSKA başarıları gözünü boyadı milletin diye düşünüyorum. Mola alıyor. Dönüşte Wilbekin, Dorsey 16-18 saniye top ezip şut sallıyor. Bu koç talebi mi cidden merak ediyorum. Eğer değilse otorite sorunu ihtimali ortaya çıkıyor ki bu durumun daha da fecaat olduğuna alamet. Geçen yılki Maccabi deplasmanında yaşanan faul skandalında huylanmıştım zaten. Ne diyim, sabır diliyorum herkese...

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #62 : 06 Ekim 2023, 23:57:57 »
Valla kimin ne oynadığı, ne yaptığı beni hiç mi hiç ilgilendirmiyor. Beni ilgilendiren tek şey sezonun ilk maçını kazanmaktı ve kazandık çok şükür. Emeği geçen herkesin emeğine sağlık.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe Beko:85 Olimpia Milano:82 | EL 1. Hafta
« Yanıtla #63 : 07 Ekim 2023, 00:10:53 »
Euroleague'de Oly ve Real dışında biz bunları nasıl yeneriz diye kara kara düşünülecek takım yok. Düşe kalka ilerleriz bir şekilde. Kadro kalitesi olarak diğerlerinden aşağı bir takım değiliz.
« Son Düzenleme: 07 Ekim 2023, 00:16:25 Gönderen: Kubilay Can »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #64 : 07 Ekim 2023, 00:14:37 »
Dorsey hırslı olsun varsın sokak basketi oynasın.Gerçekten iyi takımı yendik allahtan Melli formsuz Pangosta bitmiş.Pangos eurocupta bile olmaz üzücü basketbol adına.Kısa çekerler bence.Lo sakattı.Voıgtmannşampiyon apoletli artık acaip oyuncuya evrildi.Miro belamız zaten kırılmada göreceğiz yine bize özel oynuyor herif.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #65 : 07 Ekim 2023, 00:23:12 »
Euroleague'de Oly ve Real dışında biz bunları nasıl yeneriz diye kara kara düşünülecek takım yok. Düşe kalka ilerleriz bir şekilde. Kadro kalitesi olarak diğerlerinden aşağı bir takım değiliz.
Olimpiakos nasıl yeneriz diye düşünülecek bir takim degil.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #66 : 07 Ekim 2023, 00:23:29 »
Milano top 8 takımı tam anlamıyla.Birde bizi evimizde 3 yıldır yeniyorlar onunda özgüveni vardı.
« Son Düzenleme: 07 Ekim 2023, 00:24:06 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #67 : 07 Ekim 2023, 00:27:31 »
Olimpiakos nasıl yeneriz diye düşünülecek bir takim degil.
Beğeniyorsunuz.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #68 : 07 Ekim 2023, 00:56:18 »
Metecan tam kendine geldiğinde kadroda olmalı.İlerleyen dönemde ihtiyaç olacak.Gerekirse Sestina kalır dışarda.Sonuçta en toy halka Madar ile Madar kritik yer.
« Son Düzenleme: 07 Ekim 2023, 01:06:04 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #69 : 07 Ekim 2023, 06:14:11 »
Valla kimin ne oynadığı, ne yaptığı beni hiç mi hiç ilgilendirmiyor. Beni ilgilendiren tek şey sezonun ilk maçını kazanmaktı ve kazandık çok şükür. Emeği geçen herkesin emeğine sağlık.

Açıkçası biraz klasik olacak ama ilk 4-5 maçlık periyot için benzer düşünüyorum. Şu an takımın oyun sistemi, karakteri ve gidişatı hakkında konuşmak için çok erken.

Sezon öncesi Raul Neto'nun gelişi ve Nick Calathes'in olası gidişi üzerine planlama yapılırken, yaşanan sakatlık sonrası tablo yine değişti. Calathes'in de nasıl kaldığı ortada, adama açık açık planlamada yoksun denildi, Neto'nun sakatlığı sonrası 'profesyonel dünyada böyle şeyler olur, kontratlı oyuncumuzsun' diyerek devam edildi. Öyle bir dünya olmuyor tabii, Calathes'in iyi niyetinden şüphem yok ama kırılınca tamir olması zor.

Johnathan Motley sanki biraz kaşınıyor gibi, George Papagiannis ve Yam Madar'ın performansları umut verici, özellikle Papagiannis beklediğimden daha iyi başladı. Sertaç'ı da daha verimli kullanmamız lazım. Nigel Hayes sanırım sakatlık döneminin etkisinde, en azından öyle umuyorum, geldiğinden beri en kötü performansını gösterdi.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #70 : 07 Ekim 2023, 09:37:42 »
Dün tekrarına sakin kafayl baktım.İlk 4 dakika hariç gayet etkili güzel oynadık.3üncü periyotta gayet iyiydik.4 ise hemen başında Sestinanın şutu girse fark 11 olacak maç yarılanacaktı.Milanonun hakkını vwrelim güzel oynadılar onlarda geri adamda atmadılar başka oyuncu çıkmadı neyse.Daha iyi olmalıyız net.Psikolojik olarakta üstünlerdi.3 yıldır yenemiyorduk.Hayes toparlar müthiş karkter sakattı toparıar el rahatlar.
« Son Düzenleme: 07 Ekim 2023, 09:38:21 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #71 : 07 Ekim 2023, 09:49:45 »
Hatalar iki taraftada vardı.Güzel maç oldu bence.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #72 : 07 Ekim 2023, 10:38:49 »
Dün tekrarına sakin kafayl baktım.İlk 4 dakika hariç gayet etkili güzel oynadık.3üncü periyotta gayet iyiydik.4 ise hemen başında Sestinanın şutu girse fark 11 olacak maç yarılanacaktı.Milanonun hakkını vwrelim güzel oynadılar onlarda geri adamda atmadılar başka oyuncu çıkmadı neyse.Daha iyi olmalıyız net.Psikolojik olarakta üstünlerdi.3 yıldır yenemiyorduk.Hayes toparlar müthiş karkter sakattı toparıar el rahatlar.
Ne psikolojik üstünlüğü yahu, bu maçla birlikte son 4 maçın 3'ünü biz kazandık.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #73 : 07 Ekim 2023, 11:00:51 »
Ne psikolojik üstünlüğü yahu, bu maçla birlikte son 4 maçın 3'ünü biz kazandık.
Evimizde yenemiyorduk.

Çevrimdışı Murat

• Üye
« Yanıtla #74 : 07 Ekim 2023, 11:14:08 »
Bana öyle geliyorki, şu ana kadarki performansı itibariyle kendisinden beklentileri karşılama nispeti en düşük iki hocadan birisi itouidis ( son 15-20 yıl boyunca görev alanlar arasında). Diğeri de Simone Pianigiani idi zaten.