Futbol > Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu

Fenerbahçe | Türkiye Süper Ligi (2023-24 Sezonu)

(1/144) > >>

Bogdan Bogdanovic:
13 Ağustos Pazar günü 21:45'te evimizde oynayacağımız Gaziantep maçıyla sezonu açıyoruz.

Ligin 11. haftasında Fenerbahçe-Trabzonspor, 15. haftasında Beşiktaş-Fenerbahçe, 18. haftasında ise Fenerbahçe-Galatasaray derbileri oynanacak.

efeovic:
iyiydi böyle be

Bogdan Bogdanovic:

--- Alıntı yapılan: efeovic - 03 Ağustos 2023, 23:26:33 ---iyiydi böyle be

--- Alıntı sonu ---

Uzun yıllar sonra ilk defa bein paketi aldım Efe, daha önce malum ortamlarda idare ediyordum. Ama görüntünün geç gelmesine, kalitenin düşmesine bu sezon tahammülüm yok. Uzun lafın kısası son yıllarda ilk defa bu kadar heyecanla bekliyorum.

Semazen:

--- Alıntı yapılan: Bogdan Bogdanovic - 03 Ağustos 2023, 23:45:06 ---Uzun yıllar sonra ilk defa bein paketi aldım Efe, daha önce malum ortamlarda idare ediyordum. Ama görüntünün geç gelmesine, kalitenin düşmesine bu sezon tahammülüm yok. Uzun lafın kısası son yıllarda ilk defa bu kadar heyecanla bekliyorum.

--- Alıntı sonu ---

Hayırlı olsun.

Yaklaşık 15 yıldır kullanmama rağmen bende geçen yıl paketi iptal ettirmiştim. Zira benim için öncelik Basketbol Euroleague idi. Birkaç hafta geçsin bakalım ona göre alıp almamaya karar vereceğim.

efeovic:

--- Alıntı yapılan: Bogdan Bogdanovic - 03 Ağustos 2023, 23:45:06 ---Uzun yıllar sonra ilk defa bein paketi aldım Efe, daha önce malum ortamlarda idare ediyordum. Ama görüntünün geç gelmesine, kalitenin düşmesine bu sezon tahammülüm yok. Uzun lafın kısası son yıllarda ilk defa bu kadar heyecanla bekliyorum.

--- Alıntı sonu ---
abi ben şu 2-3 yıldır futbola dair hiçbir şey hissedemiyorum valla. birileri geliyor birileri gidiyor her sene farklı hoca 9 yıldır şampiyonluk yok vs hepsini geçtim bana fenerbahçe’nin 10-15 maç üst üste sonuçlardan bağımsız gerçekten iyi top oynadığı bir dönemi söyleyebilir misin mesela? jesus’un ilk 10 maçı, ismail’in son 10 maçı, ersun’un ilk 5 maçı, aykut’un 17-18 son 10 maçı, advocaat’ın avrupa+derbi kombinasyonu, vitor’un 5-10 maçı…… say say gidiyor böyle. biz şampiyon olmayı hedefliyoruz tamam da daha iyi futbol oynamayı bile tam beceremiyoruz ki. o yüzden transferlerle, hoca değişimiyle falan gerçekten bir heyecan duyamıyorum. ha taraftar olarak naçizane benim hedefim konferans ligi. zaten orda iyi oynamaya da ihtiyaç yok, tam bizlik işte..

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git