Gönderen Konu: Asvel Feminin:52 Fenerbahçe Alagöz:109 | Süper Kupa Şampiyonu Fenerbahçe!!!  (Okunma sayısı 3618 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Asvel Feminin - Fenerbahçe Alagöz | Süper Kupa
« Yanıtla #60 : 28 Eylül 2023, 23:10:51 »
Ayrı başlık açılıp sabitlense güzel olur.

Çevrimdışı Ero1907

• Üye
  • Yer: İstanbul
tom abi sen birak bu basketbol isini dizi felan izle cunku hic anlamiyosun

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
tom abi sen birak bu basketbol isini dizi felan izle cunku hic anlamiyosun
Bugün bu kadar değişken kadroyla bu farklı skor süpriz kimse beklemiyordu 60 fark.Ancak Collier gidip Stewart gelmezse güç kaybederiz.Cidden inanılmaz ilk maçta verdi sinyali.Bebeği yeni olmuş ama muazzam fiziği var özür Collier ve tebrik.
« Son Düzenleme: 28 Eylül 2023, 23:33:45 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
Ama Wnba organizasyonu ve kolej liglerinde saygınlığımız çok.Amerika milli takımının ilk 5 oyuncusunu çekebiliyoruz müthiş haz bu.

Çevrimdışı ertuğrul

• Üye
  • Yer: istanbul
Tebrikler kızlar.
Mesajları okurken de bayağı eğlendim.  ;D
Tom kardeş 60 fark kimse beklemiyordu demişsin ama aynı sen rakibi bir adım önde görüyorum demişdin.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
Dedim.Bambaşka bir takım kurulduğu için bazı oyuncular yeni dahil olduğu için dedim.Naphessa Miliç çoğu oyuncuyu tanımıyordur misal.

Vander-Sabally-Alina-Olcay-Stewart.Şampiyon takımın yarısı yok.Baya kabuk değişikliği demek.Sürekli sirkülasyon.Cidden müthiş olay bu.
« Son Düzenleme: 29 Eylül 2023, 01:06:31 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
Kadın basketbolu erkek basketbolu gibi değil. Takım kimyası tanımak falan hikaye iyi kadroyu kuran Yıldızı olan alıyor yürüyor işte bu kadar basit

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
Pek katılamıyorum bu görüşe.Tüm kurallar aynı pota yüksekliği dahil.Taktik disiplin setler nerde pozisyon alınacağı bile önemli.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
Tamamen önemsiz demiyorum ama Stewart performansı buna bir örnektir

Çevrimdışı MotorCade

• Üye
Pek katılamıyorum bu görüşe.Tüm kurallar aynı pota yüksekliği dahil.Taktik disiplin setler nerde pozisyon alınacağı bile önemli.
Aynen aynen. Stewart'ın ilk yarı performansı olmasa görürdün gününü finalde. Şaka gibisin cidden. Herkesin söylediğinin aksini söylemekten zevk alıyorsun sanırım.

Herkesi aşağılayarak yenmemiz lazım. Ekata'nın yaptığının bile daha beterini yapmak gerek. Kadın basketbolu Avrupa'da bitik durumda ve olabildiğince domine etmeye bakalım. Böyle skorlar hatta daha keyif veriyor.

Çevrimdışı _FB1907_

• Üye
Tüm takımı ve teknik ekibimizi kutluyorum. Bu şubeye yapılan yatırımlar bir gün karşılığını vermeye başlayacaktı. Önemli olan artık bu seviyelerden aşağı inmemek. Çünkü Fenerbahçe artık tüm Avrupa da ve Türkiye de zirvedeki hedef takım.

Bu arada bir oyuncuya parmak basmak ve kendi adıma yanıldığımı itiraf etmek isterim. Oyuncunun bence gelişimi çok iyi gidiyor. Hatta şu an bu kadar gelişim gösteren başka bir Türk kadın  oyuncu daha göremiyorum. İlk geldiğinde fizik dezavantajları yüzünden başarılı olamayacağını düşünüyordum. Hele bir GS derbisinde devamlı üzerinden hücum edilmesine dayanamayıp tv'yi kapatmıştım. Oyuncu zaman içinde yeteneklerini Allah vergisi hızını çok iyi kullanmaya başladı. Savunma gayreti ,doğru zamanda doğru pas ve şut seçimleri  ile oyuncu tırnakları ile kazıya kazıya yükselişe geçti. Oyuncu Alperi Onar. Kendi adıma beni yanılttığı için teşekkürlerimi belirmek istedim. Başarıları devam eder İnşallah.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
Alperi çok tatlı ve çalışkan kız ben öteden beri güveniyordum.

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
Alperi, Nevriye'den sonra formamızı giyen en iyi yerli oyuncu benim gözümde. Birsel ve Esmeral'den bile iyi. Potaya bu kadar net ve kararlı gidebilen ve bitiriciliği yüksek bir yerli hatırlamıyorum ben.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
Naphessanın muhteşem fiziği var çok kalın ama fit.Ki doğum yapmış nasıl iyi bakıyorlar kendilerine.Bizde hanımlar veremiyor doğum kilolarını kolay kolay. .Neslihan misal doğum yaptıktan sonra ki hali neydi öyle.
« Son Düzenleme: 29 Eylül 2023, 12:50:33 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
Naphessanın muhteşem fiziği var çok kalın ama fit.Ki doğum yapmış nasıl iyi bakıyorlar kendilerine.Bizde hanımlar veremiyor doğum kilolarını kolay kolay. .Neslihan misal doğum yaptıktan sonra ki hali neydi öyle.

Tatlı Cadı da güzel dizi değil miydi abi.