Gönderen Konu: Sarunas Jasikevicius  (Okunma sayısı 3666 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Sarunas Jasikevicius
« Yanıtla #30 : 13 Haziran 2024, 00:39:52 »
Skor taraftarlığına gerek yok.Asla Fenerbahçeyi çalıştıracak kapasitede koç değil.Kartını bırak istifanı ver.Saras Bey Eurocup koçu bile olmaz sizden.İstifa.

Büyük hata olur Saras ile başlamak yeni sezona.32-12 takım uçuyor 25 28 skorlara dayanacak sanki hazırlık maçı kement atıyor frenliyor takımı.

Sarasın adı Rotationmaniadır.Rotasyon manyağı.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #31 : 13 Haziran 2024, 00:46:04 »
Alt bölümde izleyen taraftar olsam maçtan atılmıştım.Çok sinirliyim Sarasa.Kötü şey demedik adrenalin yüzünden atılırdım.Ceketi sıyırmış bir şey oluyor hoplayıp zıplayıp zaten panik yaşayan oyuncuları dahada panikletiyor.

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Turkiye
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #32 : 13 Haziran 2024, 01:09:48 »
Alt bölümde izleyen taraftar olsam maçtan atılmıştım.Çok sinirliyim Sarasa.Kötü şey demedik adrenalin yüzünden atılırdım.Ceketi sıyırmış bir şey oluyor hoplayıp zıplayıp zaten panik yaşayan oyuncuları dahada panikletiyor.

Kadromuz vasat değil miydi Efes bizden iki kat daha iyi oyuncuya sahip değil miydi f4 yapmış iki kupa almış hocayı mi gönderelim?

Bazı noktalara katılıyorum bu rotasyon manyakligina gerek yok form tutmuş besi devam ettirmesi gerekiyor bazı oyunculara fazla.sabir ve tahammül ediyor ama hala gelişen bir koç

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #33 : 13 Haziran 2024, 01:18:46 »
Efes bizden net daha iyi takım allahtan 7 yabancı kuralı yoktu.Adamların kullanmadığı tonlaoyuncu Clyburn Pleiiss Thompson.Bu yıl bekleneni veremedi Jones.Ama 2-0 güzel gelmişin buralara gelmemeliydi.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #34 : 13 Haziran 2024, 01:22:49 »
Skor taraftarlığına gerek yok.Asla Fenerbahçeyi çalıştıracak kapasitede koç değil.Kartını bırak istifanı ver.Saras Bey Eurocup koçu bile olmaz sizden.İstifa.

Büyük hata olur Saras ile başlamak yeni sezona.32-12 takım uçuyor 25 28 skorlara dayanacak sanki hazırlık maçı kement atıyor frenliyor takımı.

Sarasın adı Rotationmaniadır.Rotasyon manyağı.

Ağbi Allah aşkına sezon ortasında gelen adam kendi kurmadığı bir kadro ile  F4 yapmış ve 2 kupa almış. Zaten öz eleştirisini de yaptı maçtan sonra. Yahu sahadaki oyuncular nasıl hata yapıyorsa, tribündeki seyirci nasıl hata yapıyorsa o da yapıyor zaman zaman. İlk iki maçı kimle aldın? İlk iki maçta Efes'in ağzına sıçan basketbolu kim oynattı?

Hadi ters açıdan bakalım. Ben de diyorum ki IQ'su kıt ve mentali yerlerde olan bir oyuncular grubu ile 2 kupa aldı ve F4 yaptı.

Sanki koç bolluğu var piyasada. Tamam yarın kovalım Saras'ı. Alternatif olarak gördüğün isimler kimler? Varsa eğer, kapımızda mı yatıyorlar?
« Son Düzenleme: 13 Haziran 2024, 01:23:32 Gönderen: Ertan Ürkmez »

Çevrimdışı myildirim

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #35 : 13 Haziran 2024, 01:33:41 »
Ağbi Allah aşkına sezon ortasında gelen adam kendi kurmadığı bir kadro ile  F4 yapmış ve 2 kupa almış. Zaten öz eleştirisini de yaptı maçtan sonra. Yahu sahadaki oyuncular nasıl hata yapıyorsa, tribündeki seyirci nasıl hata yapıyorsa o da yapıyor zaman zaman. İlk iki maçı kimle aldın? İlk iki maçta Efes'in ağzına sıçan basketbolu kim oynattı?

Hadi ters açıdan bakalım. Ben de diyorum ki IQ'su kıt ve mentali yerlerde olan bir oyuncular grubu ile 2 kupa aldı ve F4 yaptı.

Sanki koç bolluğu var piyasada. Tamam yarın kovalım Saras'ı. Alternatif olarak gördüğün isimler kimler? Varsa eğer, kapımızda mı yatıyorlar?

Üstat kaale alıp yorma kendini allasen, böyle kaotik, toplasan 1.5 tan 2 tane istikrarlı oyuncusu olan bi takıma hiç olmadık zamanda gelip, en azından mevcut beklentiler nazarında 9/10 luk iş çıkaran bir hocaya dünya üzerinde max Tom Hanks Bey istifa der zaten :D

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #36 : 13 Haziran 2024, 01:35:03 »
Kendi kurmadığı hikaye bir masaldır.Motleyi birden yok eden Madar gibi sezon içi iyi maçlara imza atan ismide ne hikmetse koç sildi..Ya 4lü finalde Motley olsa biz çıkmıştık finale.Lessort kim allah aşkına dökerdi onu.Oda koça kızıp transfer görüşmesi yapınca ipi çekildi.

Kalacak çekeğiz Sarası mecbur.Skor taraftarıyız çünkü.Oyuncu Saras için her insanla tartışırım çok büyük oyunculardandı.
« Son Düzenleme: 13 Haziran 2024, 01:36:09 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
« Yanıtla #37 : 13 Haziran 2024, 01:41:22 »
Üstat kaale alıp yorma kendini allasen, böyle kaotik, toplasan 1.5 tan 2 tane istikrarlı oyuncusu olan bi takıma hiç olmadık zamanda gelip, en azından mevcut beklentiler nazarında 9/10 luk iş çıkaran bir hocaya dünya üzerinde max Tom Hanks Bey istifa der zaten :D

Haklısın da, Fenerbahçe'nin kendi taraftarının kendi başarılarını ve değerlerini -hadi diyelim başarı için ter döken karakterlerini- itibarsızlaştırması diğer anti-Fenerbahçe güruhunun yediği haltlardan daha fazla zoruma gidiyor... Dayanamıyorum işte. Belki de troll, yazıpı yazıp eğleniyor bizle, bilemiyorum. Bugüne kadar ihtimal vermiyordum da şu gün şunları yazdığını gördükten sonra, ne bileyim artık...

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #38 : 13 Haziran 2024, 01:54:35 »
Ben trol değilim.Yani bugün herşey iyi gitti diye hatalı şeyleri yazmazsak sonrası acı oluyor.Skor taraftarlığı gerek yok.
« Son Düzenleme: 13 Haziran 2024, 01:54:59 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
« Yanıtla #39 : 13 Haziran 2024, 02:02:02 »
Ben trol değilim.Yani bugün herşey iyi gitti diye hatalı şeyleri yazmazsak sonrası acı oluyor.Skor taraftarlığı gerek yok.

Eyvallah, amenna değilsin, anladım ve kabul ettim. Özür dilerim. Ben mi skor taraftarıyım bu arada? Milletten yemediğim laf kalmadı bu forumda, skorlardan bağımsız yazdığım için.

Öte yandan bugün çoğu şey iyi gitmedi, ona rağmen kazandık.

Ben sorularıma da cevap alamadım. Alternatif isimler kimlerdir? Eğer varsa, kapımızda mı yatıyorlar. Yoksa voleybol muhabbetinde olduğu gibi "Saras'ın yardımcısı takımın başına geçsin" gibi bir cümle mi yazacaksın?

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #40 : 13 Haziran 2024, 02:05:56 »
Eyvallah, amenna değilsin, anladım ve kabul ettim. Özür dilerim. Ben mi skor taraftarıyım bu arada? Milletten yemediğim laf kalmadı bu forumda, skorlardan bağımsız yazdığım için.

Öte yandan bugün çoğu şey iyi gitmedi, ona rağmen kazandık.

Ben sorularıma da cevap alamadım. Alternatif isimler kimlerdir? Eğer varsa, kapımızda mı yatıyorlar. Yoksa voleybol muhabbetinde olduğu gibi "Saras'ın yardımcısı takımın başına geçsin" gibi bir cümle mi yazacaksın?

Ben size demiyorum bunu genel.Saras olmayacak bir yerde kalıyor.Xavi Pascual olabilir misal.Laso denenebilir yine.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #41 : 13 Haziran 2024, 05:11:15 »
İnanılmaz seviyede boş konuşuyorsun ya, hem Efes'in kadrosu daha iyi diyorsun, hem 4 maçın ikisinda muhteşem basketbol oynamış 30 fark atmış, diğer ikisinde de denk maç oynatmış adama gitsin diyorsun. Ne skor taraftarlığı. Hak eden biz değil miydik totalde oyun olarak?
Sonra mesajlarımı silmeyin diyorsun.
Hani gitmişti şampiyonluk?
Derhal tebrik et ve özür dile takımdan.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • 1899
« Yanıtla #42 : 13 Haziran 2024, 07:52:03 »
Tom abi bence senin kafan güzel. O rotasyonlar olmasaydı sonuna kadar diri kalmazdı takım, bi de buradan bak madem.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #43 : 13 Haziran 2024, 08:33:08 »
Kendi kurmadığı hikaye bir masaldır.Motleyi birden yok eden Madar gibi sezon içi iyi maçlara imza atan ismide ne hikmetse koç sildi..Ya 4lü finalde Motley olsa biz çıkmıştık finale.Lessort kim allah aşkına dökerdi onu.Oda koça kızıp transfer görüşmesi yapınca ipi çekildi.

Kalacak çekeğiz Sarası mecbur.Skor taraftarıyız çünkü.Oyuncu Saras için her insanla tartışırım çok büyük oyunculardandı.

Motley o zekayla bırak lessortu denize dökmeyi, yemeğe tuz dök desen gider biber döker :)
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #44 : 13 Haziran 2024, 08:37:24 »
Tamamen bala kurtardıl kaçmakta olan şampiyonluğu.