Gönderen Konu: Fenerbahçe | ING Türkiye Kupası Şampiyonu FENERBAHÇE BEKO (2023-24 Sezonu)  (Okunma sayısı 3524 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
Ynt: Fenerbahçe Beko-Anadolu Efes | Türkiye Kupası Finali
« Yanıtla #60 : 18 Şubat 2024, 17:35:17 »
Erkek Basketbolunda müzemizin 8. Türkiye kupası hayırlı olsun.

Bu 8 kupanın 7 tanesini televizyon başında canlı izledim. Ama ilk kez kazanıyor gibi gözlerim dolu dolu lan. Salonun coşkusu bana da geçti.

Ağlattınız lan beni. Ne güzel tribündü o?

Teşekkürler Konya. Salonda bulunan bütün Fenerbahçeliler. Muhteşemdiniz. Zaferin yarısı sizin eserinizdir.

Keşke Konya'daki şu coşkunun yarısı Ataşehir'de de olsa. Dün Rize maçında aynısını futbol için düşündüm.

İç saha hem futbol, hem basketbolda kanayan yaramız...

Çevrimdışı Murat

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #61 : 18 Şubat 2024, 17:36:21 »
Niye sürçsün hayalini ümidini dile getirdi. Zor mu zor ama istemek ve çalışmakla bir çok hayal gerçek olur

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
ligde bize rakip olacağını düşünen 2 takımı da sürklase ederek şampiyon olduk. tebrikler takıma ve hocaya, kaldı 2.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
calathes 10 sayı 11 ribaund 8 asistle mvp oldu.

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
Takım 3 maçı da gerçekten oynayarak, hak ederek kazandı. Beşiktaş maçının aşırı kolay geçmesi beni biraz tedirgin etmedi değil. Zira öyle maçlar sonrasında oynanan maçları kestirmek her zaman zordur. Bir de rakip Efes ise her türlü sonuca açıktır. Ama başta Saras ve Calathes olmak üzere herkes bu maçı almayı kafaya öyle koymuş ki Efes ne yapsa olmadı. Şu mis gibi havada içeride oturup bir günü heba etmiş olmak ancak böyle telafi edilmiş olurdu. Helal olsun hepsine.

Son olarak; Son haftalarda bendeki Calathes hayranlığı bugün daha da artmış oldu. Bravo MVP. Calathes kırmızı çizgimizdir!
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Beklenmedik derecede rahat kazandik. Macin basindan sonuna çok agir bastık. Hiç bir anında kazanacaklarına inandırmadik. Keşke eskiden peynir ekmek gibi dağıttığımiz kupalar olmasaydı ama bu sene basket takımlarında işini ciddiye alan, kupanın önemine varan, mucadele eden kim varsa hepsini kutluyorum. Darısı voleybol takımlarının başına..

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Defolara rağmen 1-2 maç hariç iyi kötü savaşçı takımız.Avrupada iyi başlayıp bitirememizin ana nedeni bazı yetersiz pozisyonlar.Artık bu kadro tamamlayacak organizasyonları.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
EL'de yabancıların dahil olduğu rotasyona göre şu kupada oynayan rotasyon çok daha dengeli ve etkili. Esasında kenarda otruan yabancılar doğru seçilmiş olsaydı ne tatlı takım olurduk, onu da anlamış olduk. Beşiktaş maçı şans değilmiş, aynı tarifenin benzerini burada, lokomotife de uyguladık. Melih hariç ki o da idare ediyor, hiçbir kısa savunmada sırıtmıyor ve bu başarı oradan başlıyor.

Yemin ediyorum bir ara "Dorsey yerine Emre mi olsa acaba EL rotasyonunda?" diye düşünmedim değil. En azından savunmada eksik bırakmaz. :D Şaka bir yana, rotasyonu daraltmak lazım. Şurada oynayan takıma gerekli durumda Madar ve Noua dahil edilip geri kalanlar, ancak çok gerekirse parkeye atılmalı.

Madar-Calathes
Gudura-Wilbekin
Tarık-Pierre
Hayes-Noua
Sertaç-Motley

ana rotasyonuyla oynamak lazım.

Tebrikler takıma!
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
  • Yer: İstanbul
Calathes ve Motley Türkiye ligi seviyesi için altın değerinde iki oyuncu. Hele Efes bu seviyedeyken daha da değerliler. Takıma ve hocaya tebrikler çok mutlu ettiler bizi. Allah razı olsun.

Yerli oyunculara Eurolig'de daha fazla süre vermenin takım kimyası adına daha çok işimize yarayacağını düşünüyorum.
« Son Düzenleme: 18 Şubat 2024, 22:16:06 Gönderen: Kubilay Can »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
Evet zaten uzun vadede Avrupada en fazla playoff yapacağız.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
Evet zaten uzun vadede Avrupada en fazla playoff yapacağız.
Bunu kürene bakıp mı gördün?

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
Bunu kürene bakıp mı gördün?
Saha avantajı artık mucize.Tek Bologna ve Monakoyla eşleşirsek umutlu olurum.Birazda Pana.Bizden iyi falan değiller.Geçen yıla göre iyiler.Bologna orda duramayacak gibi.

Çevrimdışı eu_kobe

• Üye
  • Yer: antalya
« Yanıtla #72 : 19 Şubat 2024, 00:55:02 »
Clyburne 2 top verin.Sağolun eğer Oturu ve o Alman oyuncuları hatta jones olsaydı gitmişti maç.Sağol Byrant Clyburn çetesi.Mecazi bu.Canın adamlarınıda yedi.Thompsonu Erkanı mecburen oynattılar.
Efesin hocası bizi ciddiye almadığı küçümsediği için de şampiyon olmuş olabiliriz.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
Hocam benim yaa. Kazanmayı çok seviyor. Oyunculuğunda da böyleydi. Başarıya doymazdı. 2011 finalinde Galatasaray'ı deplasmanda yenip şampiyon olduktan sonraki görüntüsünü hatırlıyor musunuz? Yarılmış bir kaşla, yabancı madde yağmuru altında salondan çıkışını. Hiç değişmeyecek. 😊

https://twitter.com/trtsporyildiz/status/1759228689751896561?t=qNs2iCKK90_liXkU__DLqQ&s=19

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
Hocam benim yaa. Kazanmayı çok seviyor. Oyunculuğunda da böyleydi. Başarıya doymazdı. 2011 finalinde Galatasaray'ı deplasmanda yenip şampiyon olduktan sonraki görüntüsünü hatırlıyor musunuz? Yarılmış bir kaşla, yabancı madde yağmuru altında salondan çıkışını. Hiç değişmeyecek. 😊

https://twitter.com/trtsporyildiz/status/1759228689751896561?t=qNs2iCKK90_liXkU__DLqQ&s=19
Seneye ne yapıp edip istediği kadroyu teslim etmek lazım.