Gönderen Konu: Üst üste 2. kez Euroleague Şampiyonu Fenerbahçe !!!  (Okunma sayısı 2630 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
Ynt: Üst üste 2. kez Euroleague Şampiyonu Fenerbahçe !!!
« Yanıtla #120 : 14 Nisan 2024, 22:06:15 »
bu arada ben sezon genelinden ziyade euroleague playoff ve sonrasında maçların tamamını izledim bu sezon o yüzden yanılıyo olabilirim ama garnier son 2 koça kıyasla sahada baya fark yarattı gibi geldi. emma’nın pasörlüğünden, collier’in bitiriciliğinden, kayla’nın şutörlüğünden bi koç ne kadar iyi faydalanabilirse o kadar iyi faydalandı. topsuz koşular, setler vs bireysel yeteneğe ek olarak yarı sahada da baya keyif veren bi takım vardı sahada.
Aynen katılıyorum, Collier-Meesseman-Mc Bride neysede Milic ve Badiane 'den yeterince katkı aldı, en önemlisi ne biliyor musun dar kadroyu  takım yaptı Yani önemli olan oyuncuları komplike bir takım yaptı, örneğin Milic 4 ledi sonra Meesseman ve Collier in faul problemi olunca bir sıkıntı yaşadıkmı? herkes birbiri için sevinmesi, hoca tam oyuncuları alırken ne yaptı oyuncular, Herkes teker teker hocaya gitti Hoca da onları kucakladı, bu çok önemli bir şey, demek ki hocayıda benimsemişler, inanmışlar, birde Lagupova'nın yaşadıklarına bakalım

Çevrimdışı Oğuz Han

• Üye
  • Yer: nottingham
« Yanıtla #121 : 14 Nisan 2024, 22:15:10 »
bjk ile oynayacagiz super kupayi, lions kapandi.
Garnier asenamiz liderliginde enfes bir sezon gecirdik, hafta ici de taclandiracagiz Fenerbahce karsitlarina karsi.
Emegi gecen herkes cok sag olsun.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #122 : 14 Nisan 2024, 22:52:09 »
Meesseman , taurasi, torrens ve vieru'dan sonra 6 kez eurolague şampiyonu olan 4.kadin oldu. Seneye rekoru kıracak inşallah. Geçen sene onu isteyen lyon da bütçe kucultecekken o risk de ortadan kalktı.

Çevrimdışı Oğuz Han

• Üye
  • Yer: nottingham
« Yanıtla #123 : 14 Nisan 2024, 22:56:43 »
Merve Aydin basketbolu birakmis, uzuldum ama mutlu basarili bir hayata adim atar umarim.
Seneye kadro korunup laksa atilip yakubu geri alalim yeterli.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #124 : 14 Nisan 2024, 23:07:21 »
Merve Aydin basketbolu birakmis, uzuldum ama mutlu basarili bir hayata adim atar umarim.
Seneye kadro korunup laksa atilip yakubu geri alalim yeterli.
Merve'nin basketbolu bıraktığı açıklandımıki? Bugün kutlamalarda vardı.
Yakubu kim merak ettim 2014 dekimi?

Çevrimiçi Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #125 : 14 Nisan 2024, 23:10:15 »
Forumda Meesseman başlığı yok mu, yoksa ben mi bulamadım? Hak etmiyor mu bu kadın?
« Son Düzenleme: 14 Nisan 2024, 23:10:39 Gönderen: Ertan Ürkmez »

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #126 : 14 Nisan 2024, 23:12:15 »
Aynen katılıyorum, Collier-Meesseman-Mc Bride neysede Milic ve Badiane 'den yeterince katkı aldı, en önemlisi ne biliyor musun dar kadroyu  takım yaptı Yani önemli olan oyuncuları komplike bir takım yaptı, örneğin Milic 4 ledi sonra Meesseman ve Collier in faul problemi olunca bir sıkıntı yaşadıkmı? herkes birbiri için sevinmesi, hoca tam oyuncuları alırken ne yaptı oyuncular, Herkes teker teker hocaya gitti Hoca da onları kucakladı, bu çok önemli bir şey, demek ki hocayıda benimsemişler, inanmışlar, birde Lagupova'nın yaşadıklarına bakalım

Garnier'i pek beğenen yok da Fırat Okul'un kovulup Yakın Doğu'ya karşı sene ortasında gelip o abuk subuk kadroyla aldığı şampiyonluk, GS'yi kaç sayı geriden gelip yarı finalde eleyişi filan... O günden beri benim için bu spordaki en elit koçlardan biri.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #127 : 14 Nisan 2024, 23:13:05 »
Merve'nin basketbolu bıraktığı açıklandımıki? Bugün kutlamalarda vardı.
Yakubu kim merak ettim 2014 dekimi?

Iagupova'dan bahsediyor.

Nogic gelecekse gelmesin. Dengesizin teki. Kafasını verdiğinde ise Avrupa'nın en iyi forveti. Bilmiyorum.
« Son Düzenleme: 14 Nisan 2024, 23:13:25 Gönderen: Maldonado »

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #128 : 14 Nisan 2024, 23:15:59 »
Maç sonu Kayla, Elizabet Williams ve Zahui arasında yaşananlar muazzam.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #129 : 14 Nisan 2024, 23:18:19 »
Çok şükür bütün sezonun verilen emeğin karşılığını aldı takım. Ritim kaçmadan devam seneye three peat var.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #130 : 14 Nisan 2024, 23:29:59 »
Maç sonu Kayla, Elizabet Williams ve Zahui arasında yaşananlar muazzam.
Onu görmedim.Ne oldu.?

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #131 : 14 Nisan 2024, 23:32:07 »
Iagupova'dan bahsediyor.

Nogic gelecekse gelmesin. Dengesizin teki. Kafasını verdiğinde ise Avrupa'nın en iyi forveti. Bilmiyorum.
Lagupova'dan  bahsediyor gibi geldi bana da ama bu saatten sonra yönetim filan da istemeyebilir çünkü başka şeyler de olmuş galiba Onun haricinde de gitmesini bende istememiştim,
laksa benim için çok büyük bir hayal kırıklığı oldu benim umudum çok fazlaydı onda ama bize geldikten sonra 90 derece değişti, Bu saatten sonra kim gelirse gelsin Laksa'dan daha kötü olabileceğini de tahmin etmiyorum,
hocaya gelirse sıkıntı beğenmeyen beğenmesin bu takımı bu duruma getirdiyse Ben memnunum yani o zaman kalması gerekiyor bence senin bahsettiğin Fırat okul için Fenerbahçe'ye gelsinmi diyorsun onu da bilmiyorum, yani hocamıza başarısız diyemeyiz kimsede diyemez bence.
Mc Bride nin dediği gibi bu dar ve geçen sezona göre düşük bütçeli kadronun başarısı birazda hocanın katkısı yokmu?
Ligde namağlup bu duruma gelmek o kadar kolay mı yani

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #132 : 14 Nisan 2024, 23:36:23 »
Lagupova'dan  bahsediyor gibi geldi bana da ama bu saatten sonra yönetim filan da istemeyebilir çünkü başka şeyler de olmuş galiba Onun haricinde de gitmesini bende istememiştim,
laksa benim için çok büyük bir hayal kırıklığı oldu benim umudum çok fazlaydı onda ama bize geldikten sonra 90 derece değişti, Bu saatten sonra kim gelirse gelsin Laksa'dan daha kötü olabileceğini de tahmin etmiyorum,
hocaya gelirse sıkıntı beğenmeyen beğenmesin bu takımı bu duruma getirdiyse Ben memnunum yani o zaman kalması gerekiyor bence senin bahsettiğin Fırat okul için Fenerbahçe'ye gelsinmi diyorsun onu da bilmiyorum, yani hocamıza başarısız diyemeyiz kimsede diyemez bence.
Mc Bride nin dediği gibi bu dar ve geçen sezona göre düşük bütçeli kadronun başarısı birazda hocanın katkısı yokmu?
Ligde namağlup bu duruma gelmek o kadar kolay mı yani

Elit hoca olan Garnier. Fırat Okul'un çorba ettiği takımla Vandersloot, Lavender ve McBride'lı YDU'ya koyup kapattırmıştı. Ondan bahsettim.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #134 : 14 Nisan 2024, 23:47:43 »
https://x.com/CoachRookie/status/1779591536151245290
Teşekkürler komik değil müthiş.Yılın spor karesi olmaya aday.Amanda Zahuinin yarı final serisi unutulmazdı kötü oyuncu değil sakatlıklar geri götürmüştü.Elizabathede helal olsun.