Gönderen Konu: Fenerbahçe Beko Final Four'da!!!  (Okunma sayısı 10455 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İzmir
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
çok iyi galibiyet çokkkkkkk. tebrikler takım!!

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
Bu iş bu kadar tüm takıma tebrikler özellikle Sestinaya ayrı tebrik Dorsey iki kritik üçlük sokup döndürdü bizi maça ama yaptığı top kayıpları 4e1 potaya gitmesi falan delirtti bizi
Wilbekin iyidir umarım

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
Büyük iş. Tyler Dorsey'e rağmen kazanmak büyük başarı. Her şeyi yaptı maçı kaybettirmek için. Beceremedi ama beni de ruh hastası yapmayı başardı...

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Faul atislarina bak. Kazanırken bile kanser ettiler bizi. Neyse saha avantajını ele geçirdik. Uzatmada kazanamasak guduyu çok fena cinlatacaktim bugün.
Yalniz bu seri daha çok seye gebe.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
  • Yer: İstanbul
Son dakika içerisinde 1/6 serbest atış kullandık. Patır patır üçlük atıp serbest atışları kaçırmak çok saçma oldu ama avantajı aldık.

Calathes'in maç dönerken ve uzatmada yaptığı Mike James savunması müthişti. Sestina'nın 4/5 üçlükle 16 sayı ve 6 ribaundu ve koyduğu fiziksellikle maçın anahtarı olacağını kim tahmin edebilirdi?

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
Tyler Dorsey sadece ve sadece topu alıp şut atacak. Topla maximum oynama süresi 1 saniyeyi geçmemeli.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
Calathes ne değişik adamsın en kritik faulü at maçı uzat faul sokama üçlük soksun 😅
Monaco herkesin bildiği gibi bizi içerde 2 kere yenerse şaşırmam ben 2.maçıda alsak keşke

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
Faul atislarina bak. Kazanırken bile kanser ettiler bizi. Neyse saha avantajını ele geçirdik. Uzatmada kazanamasak guduyu çok fena cinlatacaktim bugün.
Yalniz bu seri daha çok seye gebe.
Geçen sene oly maçı erken kullandı diye iyi çınlatmıştın abi

Çevrimdışı BenFener46

• Üye
  • Yer: Kayseri
Şu oyuncu topluluguyla şu maçı kazaniyoruz inanilmaz bir olay direkt Saras'a yazarim bu galibiyeti. Saras yerinde olsam soyunma odasına gitmeden serbest atış calistiririm istenilen duruma gelene kadar da devam ettiririm.

Çevrimiçi agha

• Üye
Harika sonuç. 😉

Çevrimdışı BenFener46

• Üye
  • Yer: Kayseri
Tyler Dorsey sadece ve sadece topu alıp şut atacak. Topla maximum oynama süresi 1 saniyeyi geçmemeli.

Tyler topla gelirken kalp atislarimda ritimsizlik oluyor bir farkli atiyor ha kaptirdi ha kaptiracak. Anında elinden cikarmali elinde 3 snden fazla tutmamali hatta sozlesmeye de bu ilave edilmeli.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
Calathes orta sahadan atarsın, uzatmada top elinde patlar atarsın. Serbest atış nasıl atamıyorsun?

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
çok iyi galibiyet çokkkkkkk. tebrikler takım!!
Aynen bukadar aksiliğe rağmen, serbest atışlardaki başarısızlığa ragmen deplasmanda helal olsun. Motley yokken uzunlardan katkı alamamak ne kötü. Papagiannis bu maçlarda olamayacaksa gitsin abi ya. Saras istemedi bu kadroyu bir ara tabelaları tekmeliyordu, gudurice bağırması falan büyük adam vallaha. Önümüzdeki sezon nasıl kadro kurar merak ediyorum

Çevrimdışı Oğuz Han

• Üye
  • Yer: nottingham
iclerinden geccez iclerinden. Saras basta sahaya tassak koyan herkes sag olsun.
guduric 3luk cizgisinin 1 santim ilerisinde top almazsa, dorsey 3luk disinda bisey yapmazsa, papayannis vitaminsizine kulaklikla sen 220 cmsin azina sictimn evladi die kulaklikla direktif verilirse daha da raad edecegiz.