Gönderen Konu: Jose 'The Special One' Mourinho  (Okunma sayısı 2266 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • 1899
Ynt: Jose 'The Special One' Mourinho
« Yanıtla #15 : 04 Haziran 2024, 05:49:23 »
Benim düşüncem hep aynı: Birçok ciddi hizmeti olmuştur kulübe ve Ali Koç'un da birçok hatası var, kabul. Fakat üslubundan, tavrından, olaylara yaklaşımından hiç hoşlanmıyorum Aziz Yıldırım'ın. Ali Koç ise bence elinden gelenin en iyisini yapıyor ve kulübü bir düzgün yola soktu. Oyna, devam...
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı agha

• Üye
« Yanıtla #16 : 04 Haziran 2024, 17:29:35 »

Kolpa haber demiştim ama geldi!
Futbol artık izlenir. 8)

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #17 : 05 Haziran 2024, 11:53:42 »
"Sabırlı olması gerekenler, sakin olması gerekenler başkan, yöneticiler, hoca. Taraftarlar çılgın ve talepkar olmalı, üstümüzde baskı yaratmalı. Baskıyı kaldıramayan oyuncu, Fenerbahçe'de oynayamaz. Ben bu tutkuyu isterim"

Adam tam benim kafada yemin ediyorum. Ertan Ürkmez'e pek uymaz gerçi bu düşünce tarzı :)

Yine almışım nasibime düşeni. Mutluysan sıkıntı yok ağbi, göm lafı. Zira ben de en az senin kadar mutluyum. Sadece şunu eklemek isterim, Dünyada bu tip meydan okuyan, baskıdan mutlu olan ve bu baskıyı kaldırabilecek kaç hoca var ve kaçını getirebilirsin? Yeryüzünde 100.000 hoca varsa Mourinho'yu diğer 99.997'den ayıran, ayrı kılan özellik bu. Bu tip adamlarla çalışamadığın müddetçe, yani çoğunluğa muhtaç kaldığın müddetçe yukarıda eleştirdiğin görüşümün yine arkasındayım, arkasında da olurum. Müstesna bir karakterden bahsediyoruz... Gördük 99 gol atıp 99 puan alan hocanın baskı altında ne hale geldiğini, psikolojisinin kaldıramadığını, saçma sapan demeçler verdiğini. Ki hepimiz de adımız gibi biliyoruz, adil bir lig olsa, saha dışı olaylar olmasa İsmail kartal Fenerbahçe'sinin en az 10-12 puan önde Nisan ayında şampiyonluk ilan etmiş olacağını. Sanırım bu son yazdığım cümle bağlamında ihtilafa düşmeyiz. Zira geride bıraktığımız sezon boyunca hakemlere, mhk'ya, malum camiaya (HAKLI OLARAK) en çok sövenlerden biriydin bu forumda.   İnsanlar kaloriferci demese, destek olsa çok mu kötü olurdu! Burada İsmail Kartal mı, Mourinho'mu gibi saçma sapan bir tartışmaya girmeyeceğim. Getirebiliyorsan tabi ki Mourinho! Peki getiremediğin zaman?

Herif "This shirt is my skin" cümlesiyle kulüp tarihine, hatta futbol tarihine geçecek bit motto yarattı. Elimize geçen şansın değerini bilelim, tadını çıkaralım.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #18 : 05 Haziran 2024, 12:20:08 »
Yine almışım nasibime düşeni. Mutluysan sıkıntı yok ağbi, göm lafı. Zira ben de en az senin kadar mutluyum. Sadece şunu eklemek isterim, Dünyada bu tip meydan okuyan, baskıdan mutlu olan ve bu baskıyı kaldırabilecek kaç hoca var ve kaçını getirebilirsin? Yeryüzünde 100.000 hoca varsa Mourinho'yu diğer 99.997'den ayıran, ayrı kılan özellik bu. Bu tip adamlarla çalışamadığın müddetçe, yani çoğunluğa muhtaç kaldığın müddetçe yukarıda eleştirdiğin görüşümün yine arkasındayım, arkasında da olurum. Müstesna bir karakterden bahsediyoruz... Gördük 99 gol atıp 99 puan alan hocanın baskı altında ne hale geldiğini, psikolojisinin kaldıramadığını, saçma sapan demeçler verdiğini. Ki hepimiz de adımız gibi biliyoruz, adil bir lig olsa, saha dışı olaylar olmasa İsmail kartal Fenerbahçe'sinin en az 10-12 puan önde Nisan ayında şampiyonluk ilan etmiş olacağını. Sanırım bu son yazdığım cümle bağlamında ihtilafa düşmeyiz. Zira geride bıraktığımız sezon boyunca hakemlere, mhk'ya, malum camiaya (HAKLI OLARAK) en çok sövenlerden biriydin bu forumda.   İnsanlar kaloriferci demese, destek olsa çok mu kötü olurdu! Burada İsmail Kartal mı, Mourinho'mu gibi saçma sapan bir tartışmaya girmeyeceğim. Getirebiliyorsan tabi ki Mourinho! Peki getiremediğin zaman?

Herif "This shirt is my skin" cümlesiyle kulüp tarihine, hatta futbol tarihine geçecek bit motto yarattı. Elimize geçen şansın değerini bilelim, tadını çıkaralım.
Yok takıldım sana :)
Maurinho gibi adamların hatta obradovic (bak site girişindeki cümlesi hala duruyor) kafa yapısı ile benimki aynı. Zaten hirsli olmazsan, arabesk kafadan kurtulmazsan, sürekli uzun vadeli başarı peşinde koşarsan bir maurinho yada obradovic olamazsın. Fenerbehce gibi dünyanın en büyük spor klubuyuz diye ovundugumuz klubun başarılı olmak mecburiyetidir. Böyle kluplerde de baskı her daim olacaktır.
Bahsettiğin diğer konularda zaten değişen bir şey yok. Bu düzeni yıkmadan city gelsin şampiyon olamaz bu ülkede. Adamlar 19'da 18 yaptı. O biri de bizim mac. Ne konuşuyoruz biz..
« Son Düzenleme: 05 Haziran 2024, 12:20:40 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #19 : 20 Haziran 2024, 12:33:10 »
Efsane koç gelmiş.Trend topikte 1 numara.Öyle hava var ki sanki  oynayakoçcak.1 bavul laptopuyla gelmiş.Çekmeköyde villa tutulmuş.Belediye başkanı hoşgeldin töreni düzenleyecekmiş.Uydu ilçede gelenek olmuş.Kongre üyesiymiş mevcut başkan.
« Son Düzenleme: 20 Haziran 2024, 12:34:40 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #20 : 24 Temmuz 2024, 17:32:42 »
Gollerdeki sevinçleri, futbolcularla olan iletişimi falan göze hoş geldi ilk resmi maçta.