Gönderen Konu: Fenerbahçe | Şampiyonlar Ligi (2024-25 Sezonu)  (Okunma sayısı 4730 defa)

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı MotorCade

• Üye
Ynt: Fenerbahçe | Şampiyonlar Ligi (2024-25 Sezonu)
« Yanıtla #120 : 13 Ağustos 2024, 22:45:43 »
Ağustos ortasında sezona havlu attık bence. 10 kişi takımdan penaltı ile gol yiyen takım Beşiktaş ya da Galatasaray’ı geçemez.
Her sene aynı şeyi yaşıyoruz. Sıkıldım, bıktım usandım.
Psikolojik olarak rahatlamak için Fenerbahçe kulübünden uzak durmak lazım.

Çevrimdışı Murat

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #121 : 13 Ağustos 2024, 22:59:22 »
Uzgulmeyelim bizde gider Bilbao da final oynarız.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #122 : 13 Ağustos 2024, 23:19:12 »
Ağustos ortasında sezona havlu attık bence. 10 kişi takımdan penaltı ile gol yiyen takım Beşiktaş ya da Galatasaray’ı geçemez.
Her sene aynı şeyi yaşıyoruz. Sıkıldım, bıktım usandım.
Psikolojik olarak rahatlamak için Fenerbahçe kulübünden uzak durmak lazım.

Bugün takım fena değildi. İki orta saha takviyesi gerekiyor ilk 11'e. Ferdi'yi satacaklarsa satsınlar, iki net ve oyunu kontrol edip tempo yapabilen oyuncu alsınlar, domine ederiz her maçı.

Tabii şu Tadic'i sağa monte etme fetişini, Szymanski işini filan da bırakmak lazım.

Çevrimdışı myildirim

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #123 : 13 Ağustos 2024, 23:34:35 »
Takıma hocaya hatta senelerdir hiç beğenmediğim Kadıköy taraftarına falan bugünkü eldeki imkanlarla, 2 en kritik ve en değerli oyuncunun yokluğunda söylenebilecek hiçbir şey yok, oynadık denedik sonuna kadar zorladık, bir sürü fırsat bulduk hatta sittin sene görmediğimiz o şans golünü de bulduk ama her zamanki gibi yine en dramatik şekilde, absürt bir şekilde elendik…

Kimse boşuna saha içine laf söylemeye çalışıp şov kesmesin burada yani, oynayan çocuklara ve HOCAMIZA SAHİP ÇIKMALIYIZ BUGÜNKÜ BÜYÜK MÜCHADELEDEN DOLAYI…

Ha başkan olacak fiyaskoları bitmek bitmeyen arkadaşa ve branco denilen ne alametse sürekli forumlarda aşırı övülen, sözde 1000 sayfa rapor verip geçen sezonki herkesin burada bile ADETA ANIRDIĞI takımın en büyük eksikliğinin bile üzerinde durmayıp 7 oyuncu aldığı halde bizi şu kritik eşleşmede kruniclere mert hakanlara bartuğlara falan muhtaç bırakan arkadaşa da, oyumu a.koça değil branco planlamasına verdim ben yıaaa diyen ‘’muhtacım tayfaya’’ da buradan SELAM OLSUN (!) o ayrı…

SÖZÜN ÖZÜ; Eşleşmeli maçların piri, winnerın sözlük tanımı olan hocasına rağmen ölüm kalım maçında yine oldukça dramatik bir şekilde ÖLEN, umutlandırıp UTANDIRAN bir Fenerbahçe maalesef, bu kader asla değişmiyor…
« Son Düzenleme: 14 Ağustos 2024, 01:42:38 Gönderen: myildirim »

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #124 : 13 Ağustos 2024, 23:39:05 »
ben bu hocaya şu an sırf adından dolayı sahip çıkmam. 12 milyon euro verdiğin adamdan sadece lig şampiyonluğu bekleyemezsin. her şeyi geçtim sahadaki pasif ve reaktif oyun da ortada. kendisi başaracaklarıyla benim güvenimi kazansın. uefada gruptan çıkıp sonraki tur elendik, ligde şampiyon olduk diyelim. başarılı mı şimdi mourinho? ben buna evet diyecek ve “önce ligi kazanalım gerisine bakarız” kafasında biri
değilim.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #125 : 14 Ağustos 2024, 00:20:58 »
ben bu hocaya şu an sırf adından dolayı sahip çıkmam. 12 milyon euro verdiğin adamdan sadece lig şampiyonluğu bekleyemezsin. her şeyi geçtim sahadaki pasif ve reaktif oyun da ortada. kendisi başaracaklarıyla benim güvenimi kazansın. uefada gruptan çıkıp sonraki tur elendik, ligde şampiyon olduk diyelim. başarılı mı şimdi mourinho? ben buna evet diyecek ve “önce ligi kazanalım gerisine bakarız” kafasında biri
değilim.

Mourinho ligde şampiyon olsun, imparatorluğunu ilan eder. Bu kulübü şampiyon yapmak için en azından veli olmak lazım. Ciddi söylüyorum, şampiyon olacaksak 12 değil 25 milyon alsın.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #126 : 14 Ağustos 2024, 03:43:08 »
değilim.

Efe hic oyle oldugunu sanmiyorum ama Obra gibi duzen hocasi aldin... Saldir Saldir, yuru ya kulum hocasi degil.
Her mac daha iyiye gidiyor takim. Sitem oturdukca, takim duzeni gelistikce kendini gosterecek.
Eger sampiyonlar ligi, basari vs gibi beklentilerin varsa once 1 sene bekleyip sistemin oturdugunu gormen lazim.

GS li yorumcular bosuna saldirmiyor adama. Her mac daha oturuyor takim. Bunu da hic gaza gelip soylemiyorum. Oyun gosteriyor kendini.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #127 : 14 Ağustos 2024, 09:15:07 »
Efe hic oyle oldugunu sanmiyorum ama Obra gibi duzen hocasi aldin... Saldir Saldir, yuru ya kulum hocasi degil.
Her mac daha iyiye gidiyor takim. Sitem oturdukca, takim duzeni gelistikce kendini gosterecek.
Eger sampiyonlar ligi, basari vs gibi beklentilerin varsa once 1 sene bekleyip sistemin oturdugunu gormen lazim.

GS li yorumcular bosuna saldirmiyor adama. Her mac daha oturuyor takim. Bunu da hic gaza gelip soylemiyorum. Oyun gosteriyor kendini.
taraftarın %80-90’ı memnun gördüğüm kadarıyla. ben sahada umut vadeden bi oyun göremiyorum. oynamaya çalıştığımız oyunu sevmiyorum, dün de o oyunu iyi oynadığımızı da düşünmüyorum. ama bu kadar insan iyi olduğumuz söylüyosa heralde ben anlamıyorum bu işten. saygı duyuyorum ne yapalım.

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #128 : 14 Ağustos 2024, 09:38:59 »
Mourinho ligde şampiyon olsun, imparatorluğunu ilan eder. Bu kulübü şampiyon yapmak için en azından veli olmak lazım. Ciddi söylüyorum, şampiyon olacaksak 12 değil 25 milyon alsın.
o zaman vay halimize, ne diyim abi.

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #129 : 14 Ağustos 2024, 12:15:25 »
Bir taraftara takım ile ilgili beklentisi sorulduğunda "Formanın hakkını versin, sonuna kadar mücadele etsin, yeter" der.

Dün akşam izlediğimiz Fenerbahçe'de formanın hakkını vermeyen, sonuna kadar mücadele etmeyen futbolcu var mıydı? Bana göre yoktu. Herkes canını dişine takarak mücadele etti. Elinden ne geliyorsa fazlasını yapmaya çalıştı. Mourinho da alması gereken tüm riskleri aldı. Eksik olan tek şey futbol şansıydı. Şimdi böyle bir durumda ben nasıl takımı veya teknik yönetimi eleştireyim?

Ha sezon başı söylemler ve demeçleri düşünürsek o ayrı. Taraftarın beklentisi çok yukarı çekildi ama bugüne baktığımızda hepsinin boş olduğu görüldü. Eleştirilecekse bu eleştirilir.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #130 : 15 Ağustos 2024, 05:29:31 »
taraftarın %80-90’ı memnun gördüğüm kadarıyla. ben sahada umut vadeden bi oyun göremiyorum. oynamaya çalıştığımız oyunu sevmiyorum, dün de o oyunu iyi oynadığımızı da düşünmüyorum. ama bu kadar insan iyi olduğumuz söylüyosa heralde ben anlamıyorum bu işten. saygı duyuyorum ne yapalım.

efe memnuniyet cok farkli bir konu. Ben yillardir memnun degilim.
Ama hayatin ogrettigi birsey varsa sistem kurmak zaman alir ve aci verir. Eger gidip bu kalibrede bir hoca getirdiysen ve adam yatmaya gelmediyse... Zamani vermek gerek.

Bu tip hocalar geldiginin ikinci ayinda sana birsey veremez. Artik eski haberlere ve programlara ugrasmak cok kolay. Obra varken GS medyasi agirlikta hep ayni basliklar vardi. "Kotu oyun" "Obra bu mu?" .... vs vs vs

Ozur dilerim ama cabuk manuple olabilen bir taraftar kitlemiz var. E malum kalemsorler de var, dusse de iki vursak reyting/para kazansak diyen...

Ama Lille macinda ben takimin eksiklere ragmen;
-Saha dizilimi, disiplini, organizasyonu
-Savunma sertligi
vs ... Artmaya basladigini gordum. Takim savunmasinin ve mucadele gucunun her gecen gun daha oturdugunu dusunuyorum.

Seneye bunu soylemem ama hocanin 2. ayinda ve sistemi oturmamisken; onceki maci ile kiyaslarim sadece. Bu anlamda da her mac yukselen bir takim performansi var. Bu grafik bozulmadan yukselmeye devam etmesi onemli. ligin 3.-4. haftasindan sonra takim tamamen oturacaktir.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #131 : 15 Ağustos 2024, 10:06:40 »
efe memnuniyet cok farkli bir konu. Ben yillardir memnun degilim.
Ama hayatin ogrettigi birsey varsa sistem kurmak zaman alir ve aci verir. Eger gidip bu kalibrede bir hoca getirdiysen ve adam yatmaya gelmediyse... Zamani vermek gerek.

Bu tip hocalar geldiginin ikinci ayinda sana birsey veremez. Artik eski haberlere ve programlara ugrasmak cok kolay. Obra varken GS medyasi agirlikta hep ayni basliklar vardi. "Kotu oyun" "Obra bu mu?" .... vs vs vs

Ozur dilerim ama cabuk manuple olabilen bir taraftar kitlemiz var. E malum kalemsorler de var, dusse de iki vursak reyting/para kazansak diyen...

Ama Lille macinda ben takimin eksiklere ragmen;
-Saha dizilimi, disiplini, organizasyonu
-Savunma sertligi
vs ... Artmaya basladigini gordum. Takim savunmasinin ve mucadele gucunun her gecen gun daha oturdugunu dusunuyorum.

Seneye bunu soylemem ama hocanin 2. ayinda ve sistemi oturmamisken; onceki maci ile kiyaslarim sadece. Bu anlamda da her mac yukselen bir takim performansi var. Bu grafik bozulmadan yukselmeye devam etmesi onemli. ligin 3.-4. haftasindan sonra takim tamamen oturacaktir.
Sorun yönetimin bir milyonuncu kez en önemli maçlara transferleri yetiştiremeyip bir kez daha 30-40 milyon euro gelirden bizi mahrum edip havlu atmamıza göz yumması. El Nessry denen adamın aylarca kapısında yattık. 20 milyon bayıldık. Şampiyonlar liginden elendik, gelmese de zaten yine elenirdik en kötü, ne işe yaradı gelmesi. Batu kadar katkı verecek mi bakalım sezon sonu göreceğiz hep beraber. Orta saha halen yok. Yılan hikayesi oldu. Bir kez olsun tam takım sezona giremiyoruz. En son ne zaman şampiyonlar liginde oynadık. Ben internete bakmadan bilemem. Bileni de tebrik ederim.
Beşiktaş'ın transferlerine uçak kaldırıyoruz, klüplerine sponsor oluyoruz. Adamlar baya baya iyi takım kurdu. Bu sene de onlar başımıza bela olacak, hep beraber görürüz.
Federasyon başkanı azılı Trabzonlu biri seçildi. Kılımızı kıpırdatamadık. Seçimlerde afili konuşmalarla bol bol alkış aldık. Ali koç'un dediği düzen yıkılacakmış, az kalmış ya. Gördük federasyon seçimlerinde ne kadar az kalmış yıkılmasına. Gs yine ilk hafta biri tuhaf bir penaltı, diğer ofsayttan gol atıyor. Kimsenin sesi çıkmıyor. Ne değişmiş geçen seneye göre hakikaten anlamıyorum. Son derece trajik gelişmeler. Ben artık 3-4 insan ömrüne sığmayacak travmaları bu klüp sayesinde yaşadım ve bir kez daha yaşamışım 1-2 gün kızıp normale dönüyorum da bu saydıklarımda gr gelişme yok. Elenmişim elenmemişim geçtim bunları.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #132 : 15 Ağustos 2024, 11:01:10 »
Sorun yönetimin bir milyonuncu kez en önemli maçlara transferleri yetiştiremeyip bir kez daha 30-40 milyon euro gelirden bizi mahrum edip havlu atmamıza göz yumması. El Nessry denen adamın aylarca kapısında yattık. 20 milyon bayıldık. Şampiyonlar liginden elendik, gelmese de zaten yine elenirdik en kötü, ne işe yaradı gelmesi. Batu kadar katkı verecek mi bakalım sezon sonu göreceğiz hep beraber. Orta saha halen yok. Yılan hikayesi oldu. Bir kez olsun tam takım sezona giremiyoruz. En son ne zaman şampiyonlar liginde oynadık. Ben internete bakmadan bilemem. Bileni de tebrik ederim.
Beşiktaş'ın transferlerine uçak kaldırıyoruz, klüplerine sponsor oluyoruz. Adamlar baya baya iyi takım kurdu. Bu sene de onlar başımıza bela olacak, hep beraber görürüz.
Federasyon başkanı azılı Trabzonlu biri seçildi. Kılımızı kıpırdatamadık. Seçimlerde afili konuşmalarla bol bol alkış aldık. Ali koç'un dediği düzen yıkılacakmış, az kalmış ya. Gördük federasyon seçimlerinde ne kadar az kalmış yıkılmasına. Gs yine ilk hafta biri tuhaf bir penaltı, diğer ofsayttan gol atıyor. Kimsenin sesi çıkmıyor. Ne değişmiş geçen seneye göre hakikaten anlamıyorum. Son derece trajik gelişmeler. Ben artık 3-4 insan ömrüne sığmayacak travmaları bu klüp sayesinde yaşadım ve bir kez daha yaşamışım 1-2 gün kızıp normale dönüyorum da bu saydıklarımda gr gelişme yok. Elenmişim elenmemişim geçtim bunları.

Son ŞL maçında ben Lise 1'deydim. Son şampiyonlukta da üniversite hazırlıkta. Yaşım aha orada yazıyor, korkunç bir şey.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #133 : 15 Ağustos 2024, 11:16:28 »

Kesinlikle katiliyorum. Yonetim dogru durust hamlesi yok. Yanlislarini saymakla bitmez ki basta levent mercan... caulker ... her sene ayni rezalet. Bir gram sempatim kalmadi hicbirine.

Ama konu takim ve hoca ozelinde ise, soylediklerimin arkasindayim. Lugano macindan bu gune, her macta takimda gelisimi gorebiliyorum. Hatta sunu soyluyorum, eger hocanin istedigi son eklemeler yapilirsa, bu sene cok gol atan bir takim izleyemeyiz ama kolay kolay golde yemeyen bir takim izleriz. Ha bunu da cok elestirecekler... yok goze hos gelmiyor... yok cagdisi ... simdiden duyabiliyorum...

Besiktas ciddi rakip olacaktir. Trabzondan hic korkum yok onlar bir iki haftaya dagilir, iceriden karisikliklarla. Hocayi yiyecekler belli. En azindan 8. yada 10. haftaya kadar gorevinde kalsa yeter bize.

Bu sene sampiyonlugu alirsak, ve hoca bunca maymuna ragmen ben burada devam edeyim derse.... Makus talihimiz donebilir.

Ama hic umudum yok. Benim dusuncem, senaryo belli;
"rakipler aptal degil, hocayi ve takimi yipratmak icin ellerinden geleni yapacaklar.... Bunu medya yolu ile yapacaklar...Ve her sene oldugu gibi sezon ortasinda dagiliriz pisikolojik olarak gibi geliyor"