Gönderen Konu: Fenerbahçe | Turkish Airlines Euroleague (2024-25 Sezonu)  (Okunma sayısı 6519 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
Ynt: Anadolu Efes-Fenerbahçe Beko | Euroleague 2. Hafta
« Yanıtla #135 : 10 Ekim 2024, 22:45:10 »
Efesi mastürbasyon enstrümanı olarak kullanan GS'lilere ayrıca girsin şu galibiyet. Tribün buram buram GS kokuyordu...

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #136 : 10 Ekim 2024, 22:47:26 »
bu devon hall bu rolde oynayacaksa 1 sn süre almamalı. saras pierre’i bi ara sahaya atıp colson 5ledikten sonra maç sonunda kullanmak için hazır tutmalıydı. çok daha rahat kazanmalıydık şu maçı.
Daha iyi oynayan takımdı, daha sakin, daha akıllı, maç gitseydi çok üzülürdüm ama oyun sıkıştığı an neden Hall yerine Pierre yi kullanmadık, Braytın atılması iyi oldu, uzun olarak Oturu gibi biri olsaydı bizde daha erken koparırdık. Zagars taraftarı bir sarstı, bu yaşta güvenenleri utandırmadı, Bilbekini aratmadı,

Çevrimiçi bothersome man

• Üye
« Yanıtla #137 : 10 Ekim 2024, 22:49:06 »
Baldwin'e ekstra önlem alınmış belli. Muhtemelen 6 top kaybı filan yapmıştır bu maç. Sanırım yine 15 sayı civarını buldu ama genel performansının beklentinin altında kaldığı kesin. Oly maçındaki etkinliğinin yarısını ortaya koyamadı bugün.

Hall savunmasıyla hayatta kalmaya çalışıyor, hücumdaysa koca bir sıfır. Bir kısanın bu kadar hücum özürlüsü olması kabul edilebilir değil.

Hayes'in acilen "ben bu takımın Jordan'ıyım" kafasından çıkması ya da birileri tarafından çekilip çıkartılması gerekiyor. İlk geldiğinde görev adamıydı, savunmada kendini parçalardı ki biz o Hayes'i sevdik, benimsedik. Bu eline gelen topu umarsızca potaya fırlatan adam çok antipatik görünüyor.

Zagars bu maçın çok net X faktörü oldu. Onlarda genelde Bryant veya Beaubois'nın üstlendiği rolü bizde bugün Zagars oynadı şaşırtıcı şekilde. Hala acemilikleri var, hala fiziken zayıf kalıyor ama düzgün bir bileği ve fena olmayan bir saha görüşü olduğunu da gösterdi.

Bizim adımıza maçın en iyileri ilk yarı performansı ile Colson, savunmadaki gayreti ve kritik ribaundlarıyla Birch ve maçın X faktörü Zagars oldu. Guduric maç genelinde çok etkili görünmese de 1-2 kritik yerde devreye girdi. Tarık da sakatlıktan iyi döndü, eli ısınmaya başlayan Bryant'ı attırarak ayrıca dolaylı yoldan ekstra bir katkıda da bulunmuş oldu  :D

Acilen Wilbekin'in yerine kısa transferimizi yapalım ve yolumuza devam edelim. Keşke şu Loyd'u kaptırmasak ama dönmesi zor sanırım artık o işin bu noktadan.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #138 : 10 Ekim 2024, 22:51:51 »
zagarsın yeteneği gayet iyi seviyede zaten sorun fizik olarak zayıflığı ve tecrübesizliği. sakin kalması, skora böyle katkı yapması çok değerliydi ama kötü oynadığında yerin dibine sokmamak gerektiği gibi bugün de arşa çıkarmamak lazım. daha iyi takımlara karşı bu kadar süre alacağını sanmıyorum. 14/15 bogdanovicin 2 tık altı gibi düşünelim. arada kahraman olacağı maçlar olur ama esas hedef sonraki yıllar. gelir şimdi bogdanovicle kıyasladığı adama bak diyecekler :D :D

Çevrimiçi Murat

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #139 : 10 Ekim 2024, 22:56:53 »
Çok güzel galibiyet. Ellerine sağlık. Lakin bir hafta önceki maçta galibiyeti bu maçtaki galibiyete tercih ederdim.

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #140 : 10 Ekim 2024, 22:59:48 »
Çok güzel galibiyet. Ellerine sağlık. Lakin bir hafta önceki maçta galibiyeti bu maçtaki galibiyete tercih ederdim.
Kesinlikle öyle abi, gitti gül gibi kupa.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #141 : 10 Ekim 2024, 23:04:57 »

Ucunda kupa olsa biraz daha zorlar bu maçı da verirlerdi.
« Son Düzenleme: 10 Ekim 2024, 23:05:22 Gönderen: Maldonado »

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #142 : 10 Ekim 2024, 23:13:22 »
Hocam bizim genlerimizde var bu. Tek maçlık verdiğimiz finallerin haddi hesabı yok. Zamanında vakifa yenilip tarihin ilk sampiyonlar ligi şampiyonluğunu kaybettiğimiz mac sonrasi lig finallerinde 3 macta da yenip supurduk vakifi. Tam tersi olsa o maci alir, bu maçı verirdik.

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #143 : 10 Ekim 2024, 23:24:32 »
sıralamanın, ev sahibi avantajının, hatta final-four yapan takımların 1 galibiyet değil, averajla belirlendiği euroleague’deki galibiyet bence kupadan daha önemli.

4. bitirmek ile 5. bitirmek arasındaki fark olabilir o 1 galibiyet.

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #144 : 10 Ekim 2024, 23:34:21 »
sıralamanın, ev sahibi avantajının, hatta final-four yapan takımların 1 galibiyet değil, averajla belirlendiği euroleague’deki galibiyet bence kupadan daha önemli.

4. bitirmek ile 5. bitirmek arasındaki fark olabilir o 1 galibiyet.
Hiçbir normal sezon EL galibiyeti kupadan değerli değildir, heleki daha 2.haftadaki bir galibiyetse

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Turkiye
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #145 : 10 Ekim 2024, 23:35:53 »
atış kararları doğruydu. hakemlik bir şey yok.

Evet Bryant her maç kendi sahasından üçlük atmakla meşhurdur zaten

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #146 : 10 Ekim 2024, 23:42:52 »
Hiçbir normal sezon EL galibiyeti kupadan değerli değildir, heleki daha 2.haftadaki bir galibiyetse
Tabiki tartışılmaz, kişisel heyecan olarak belki sıcağı sıcağına düşünülebilir ama gerçekçi bakarsan bir kupa tarih demek, bu galibiyet müzeye girmez ama her kupayı tarih yazar,

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #147 : 10 Ekim 2024, 23:47:40 »
atış kararları doğruydu. hakemlik bir şey yok.
bende hakemlerin uydurması gibi gördüm, faulu alan bu hareketi sonradan yapar hepsine atış verildi mi? Evet dersen biraz açki anlıyalım, sadece buda değil, genelde yanlışları çoktu,

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #148 : 10 Ekim 2024, 23:51:56 »
bende hakemlerin uydurması gibi gördüm, faulu alan bu hareketi sonradan yapar hepsine atış verildi mi? Evet dersen biraz açki anlıyalım, sadece buda değil, genelde yanlışları çoktu,
abi bence adımlamaya başladıktan sonra temas var. evet temastan sonra şut gösteriyor ama adımlamaya başlamıştı herif. larkinin pozisyonu da ha keza öyleydi. kural böyle ne yapalım, adamlar adıma bakıyor. ikinci yarıda nworanın bi basket faulü var mesela o direkt yanlış, adımlamadan önce faul yapıldı. hakemler bence de iyi değildi ama ilk yarıda atış verilen pozisyonlar doğruydu.

Çevrimdışı MotorCade

• Üye
« Yanıtla #149 : 11 Ekim 2024, 00:02:22 »
Ek olarak bence yorum ve spikerlere de dikkati çekmek gerek. Büyükçekmece maçından sonra bu maçı da izleme şansım oldu. Her iki maçta da rakip takımın sayılarına daha fazla reaksiyon veren spiker ve yorumcuları görmek beni çok irrite ediyor. Tabii gidip İngilizce bir yayın bulup izlerim ama özellikle küçük yaştaki basketbol severleri bile etkiler bu tarz taraflı yayıncılık. Zaten ülkede Fenerbahçe nefreti en üst seviyede ama bunu da böyle ufak tefek şeylerle iyice yoğunlaştırmanın hiç bir anlamı yok. Belki tek bana öyle gelmiştir ama beni rahatsız etti açıkçası. Burada bir arkadaş sürekli İbo gelsin falan diyor ama Doğuş hakkında söylediği cümlelerden sonra buraya gelmesin. Doğuş adlı kişiyi öven herhangi bir yönetici bizden uzak dursun.

Efes'e koymak ama en önemlisi GS'ye koymak çok keyifliydi. Şimdi GS'liler bir diğer Efes-Fenerbahçe, PAO-Fenerbahçe ya da GS-Fenerbahçe maçına kadar basketbolu seyretmeyebilirler.