Gönderen Konu: Masa Tenisi  (Okunma sayısı 38986 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fırat80

• Üye
  • Yer: osmaniye
  • TEK BÜYÜK FENERBAHÇE
Ynt: Masa Tenisi
« Yanıtla #75 : 01 Aralık 2014, 16:03:09 »
Tahmin ettiğim gibi tek Rus oyuncumuz maç kaybetmiş,çok kötü oyuncu zaten,onun dışında dünya 4 numarası Wu Yang 2 maçını da kazanmış,İvencan İrene'de maçını kazanmış.3. maçları Rus oyuncu yerine Pavlovich  veya Jia Wen ile oynamaya başladığımız an bu takım namağlup şampiyonluğa gidebilir.Tabi Froschberg takımının durumuna göre,o takım da baya iyi gibi.Tebrikler takıma.

Yalnız diğer grup oldukça karışıktı,bu haftadan sonra biraz sıralamalar belirginleşmiş gibi.İlk 2 çıkacak takımlar belli gibi ama ilk sıra belli değil,  Froschberg-Berlin maçını kazanan 1. olacak.Berlin geçen sene finalde yenildiğimiz takımdı.Bu sefer de yarı finalde eşleşme ihtimalimiz çok yüksek,1. olma ihtimalleri 2. olma ihtimallerinden daha az bence.
2 çinli oyuncuyla oynama şansımız yok diye biliyorum iki oyuncuyla tek oyuncu gibi anlaşma yapıldı galiba biri yoksa milli takımdaysa turnavası varsa digeri gelecek
(   FENERBAHÇE  )

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #76 : 01 Aralık 2014, 22:17:35 »
Pavlovic neden oynamıyor acaba. Haksız rekabet olur diye mi?
Bildiğim kadarıyla Pavlovic dünya sıralamasındaki ilk 20deki tek avrupalı oyuncu

fbkolik

• Ziyaretçi
« Yanıtla #77 : 01 Aralık 2014, 22:26:35 »
Pavlovic neden oynamıyor acaba. Haksız rekabet olur diye mi?
Bildiğim kadarıyla Pavlovic dünya sıralamasındaki ilk 20deki tek avrupalı oyuncu
Ben de onu çok merak ediyorum abi,eğer bu sene şampiyon olamazsak bence 3. oyuncularımız yüzünden olamayız,Samara ve Rus oyuncu çok kötü oyuncular ama 3. oyuncumuz Pavlovich olsa namağlup şampiyon bile olabiliriz.Tek mantıklı açıklaması sakat olduğudur heralde,başka birşey aklıma gelmiyor,çünkü Rus oyuncu ve Samara'yı toplasan Pavlovich'in çeyreği etmezler.

fbkolik

• Ziyaretçi
« Yanıtla #78 : 01 Aralık 2014, 22:32:48 »
Bir de Pavlovih artık ilk 20'de değil,hatta sıralamada Samara  daha önde Pavlovich'ten,gerçekten tek açıklaması sakatlık gibi duruyor,bilmiyorum.Ama diğer takımları falan da izlediğim kadarıyla hepsinin 3. oyuncuları oldukça kötü oyuncular,3. oyuncusu iyi olan bir takım görmedim ben.Bizim bilmediğimiz bir kuralı da olabilir.

fbkolik

• Ziyaretçi
« Yanıtla #79 : 01 Aralık 2014, 22:40:30 »
Yalnız Grup maçlarının en az yarısında oynamayan sporcular yarı final ve final maçlarında görev alamayacakmış bu sene.Böyle bir kural getirmişler.Hani Pavlovich'i yaşından dolayı dinlendirdiklerini ve yarı finalden itibaren oynatacaklarını düşünsek o da olmayacak,ya sakat ya da bizim bilmediğimiz sıkıntılar oldu.Başka bir açıklaması kalmadı.Yani 3. maçlarımızı ya Rus oyuncu ya da Samara ile oynayacağız.

fbkolik

• Ziyaretçi
« Yanıtla #80 : 01 Aralık 2014, 23:30:12 »
2 çinli oyuncuyla oynama şansımız yok diye biliyorum iki oyuncuyla tek oyuncu gibi anlaşma yapıldı galiba biri yoksa milli takımdaysa turnavası varsa digeri gelecek
Evet abi öyleymiş,Wu Yang bizim oyuncumuz ama dünya 4 numarası olduğu için Çin milli takımına gittiğinde onun yerine Jia Wen'i gönderiyormuş galiba Çin Federasyonu.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #81 : 02 Aralık 2014, 00:56:40 »
Ben de onu çok merak ediyorum abi,eğer bu sene şampiyon olamazsak bence 3. oyuncularımız yüzünden olamayız,Samara ve Rus oyuncu çok kötü oyuncular ama 3. oyuncumuz Pavlovich olsa namağlup şampiyon bile olabiliriz.Tek mantıklı açıklaması sakat olduğudur heralde,başka birşey aklıma gelmiyor,çünkü Rus oyuncu ve Samara'yı toplasan Pavlovich'in çeyreği etmezler.

Belirli sıralamalardaki oyuncu sayısı kısıtlı olabilir. İlk 10'dan bir oyuncu, ikinci 10dan 1 oyuncu gibi. Yoksa dünya sıralamasındaki ilk 10'dan 3 çinli alıp kupayı oynanmadan müzene götürebilirsin. Ben de tam emin değilim kuraldan. Pavlovic'in de samaranın altına düştüğünü bilmiyordum. Belki de altına düşsün diye oynatılmıyordur. Böylece sıralama dışına çıkar ve finallerde oynatabiliriz diye. Tabi hepsi varsayım bunların.

fbkolik

• Ziyaretçi
« Yanıtla #82 : 02 Aralık 2014, 01:30:47 »
Belki de altına düşsün diye oynatılmıyordur. Böylece sıralama dışına çıkar ve finallerde oynatabiliriz diye. Tabi hepsi varsayım bunların.
Bunun aynısını ben de düşündüm abi ama bu seneki kurallara göre grup maçlarının en az yarısında oynamayan sporcular yarı final ve final maçlarında görev alamayacakmış,yani Pavlovich'i hiçbir şartta kullanamayacağız bundan sonra.

İkinci olarak da her maç 1 tane avrupalı 25 yaş altı oynatma zorunluluğu  koymuş olabilirler diye düşündüm.Geçen sene de Melek Hu,o olmadığında da Samara her maç oynuyordu,bu 2 oyuncu da 25 yaş altıydı,bu sene de ya 20 yaşındaki Rus oynuyor ya da  25 yaşındaki Samara oynuyor,tabi ne olabilir diye düşünüp sınırları zorladım burada,böyle birşey olacağını sanmıyorum.Bence ya Pavlovich sakat ya da kulüp ile arasında bir sorun oluştu,Gürhan Yaldız'ı maç sonlarında dinlediğim kadarıyla Pavlovich sakat olsaydı kesin söylerdi,hiç öyle birşey dediğini duymadım,hatta Pavlovich'in adını ağzına bile almadı hiç.Bana kulüp ile arasında sorun oluştu gibi geliyor,gönderilmiş bile olabilir.

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #83 : 02 Aralık 2014, 18:25:10 »

Masa Tenisi Bayanlar Şampiyonlar Ligi

Şampiyonlar Ligi'nde Fenerbahçe Bayan Masa Tenisi Takımının A grubunun son maçında rakibi Macaristan takımı Szekszard AC.

Fenerbahçe grupta oynadığı 5 maçı da kazanarak grubu 1. sırada bitirmeyi garantileyerek yarı finale yükseldi.

5 Aralık Cuma

18.00 SZEKSZARD AC - FENERBAHÇE
FENERBAHÇE

Çevrimdışı furkan

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #84 : 05 Aralık 2014, 20:42:11 »
Bugün de 3-0 kazandık ve namağlup yarı finalist olduk.

Yarı finaldeki rakibimiz bu akşam belli oluyor.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #85 : 06 Aralık 2014, 08:38:39 »
Yarı finalde rakip geçen yıl finalde kaybettiğimiz Berlin oldu.

Çevrimdışı furkan

• Üye
« Yanıtla #86 : 06 Aralık 2014, 09:34:10 »
Yarı final maçlarının gün ve saatleri henüz netleşmemiş, ancak ilk maç 16-18 Ocak haftasında deplasmanda, ikinci maç ise 23-25 Ocak haftasında İstanbul'da oynanacak. Finale kalmamız halinde maçlar Mart ayında.

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #87 : 06 Aralık 2014, 10:23:02 »

A grubu 6. maç

SZEKSZARD AC 0-3 FENERBAHÇE

*LOVAS Petra 2:3 IVANCAN Irene
(11:9, 4:11, 5:11, 11:3, 3:11)

*TOTH Kata 0:3 YANG Wu
(6:11, 3:11, 3:11)

*SZVITACS Alexa 1:3 NASKOVA Yana
(11:9, 9:11, 5:11, 6:11)

Fenerbahçe Masa Tenisi Bayan Takımımız Şampiyonlar Ligi’nde namağlup yarı finale yükseldi. Geçtiğimiz sezon Şampiyonlar Ligi’nde final oynayan ekibimiz, bu sezon da A Grubu’nda oynadığı 6 maçı da kazandı ve grubunu namağlup lider tamamladı.

Grubunun son maçında deplasmanda Macar ekibi Szekszard ile karşılaşan Masa Tenisi Bayan Takımımız, rakibini 3-0’la geçti.

İlk sette Irene Ivancan rakibi PetraLovas’ı 3-2’yle geçerken, ikinci karşılaşmada Wu Yang, Kata Toth’e set vermedi ve maçta durum 2-0 Fenerbahçe lehine geldi. Üçüncü sette Yana Naskova’da Alexa Szvıtacs’ı 3-1 yenince ekibimiz maçtan 3-0 galip ayrıldı.

Bu sonuçla A Grubu’nda oynadığı 6 maçın 6’sından da galip ayrılan  Fenerbahçe Masa Tenisi Bayan Takımımız, Şampiyonlar Ligi’nde adını namağlup yarı finale yazdırdı.

Ekibimiz yarı finalde ise B Grubu’nu ikinci sırada tamamlayan Alman ekibi  Berlin Eastside ile eşleşti. Yarı final ilk maçı 16-17-18 Ocak tarihlerinin birinde Almanya’da, rövanş maçı ise 23-24-25 Şubat tarihleri arasında İstanbul’da oynanacak.  Takımımız geçtiğimiz sezon Şampiyonlar Ligi finalinde karşılaştığı Alman ekibine mağlup olmuştu.

FENERBAHÇE

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #88 : 06 Aralık 2014, 10:37:49 »

Puan Durumu

A grubu

Fenerbahçe.............................................12
Svno Ströck (Avusturya)...........................8 (Setler 11:14)
KTS Spar Zamek Tarnobrzeg (Polonya).......8 (Setler 11:15)
Szekszard AC (Macaristan)........................8 (Setler 8:16)

B grubu

Linz AG Froschberg (Avusturya)...............10 (Setler 16:9)
TTC Berlin Eastside (Almanya).................10 (Setler 16:10)
Metz TT (Fransa).....................................10 (Setler 13:11)
Postas Sport Egyesulet (Macaristan)...........6

Yarı Final Eşleşmeleri;

*Fenerbahçe - TTC Berlin Eastside (Almanya)

*Linz AG Froschberg (Avusturya) - Svno Ströck (Avusturya)

FENERBAHÇE

Çevrimdışı furkan

• Üye
« Yanıtla #89 : 07 Ocak 2015, 18:17:13 »
Yarı final maçlarının tarihleri belli oldu.

İlk maç 17 Ocak Cumartesi, Tsi 20.00'da Berlin'de, rövanş 25 Ocak Pazar saat 16.00'da İstanbul'da.