Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1312249 defa)

0 Üye ve 90 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #1020 : 01 Haziran 2015, 16:15:21 »
Bilmiyorum ama sağda da oynayabiliyor diye düşündüm değerlendirilebileceğini. Kaleci olarak Neto da Romero da Muslera kalitesine yakın Fazlasıyla ve Neto bi kaleci için çok ta genç kesinlikle isterim..

konoplyanka solda oynuyor , en azindan benim izledigim 180 dakika boyunca sagda hic oynamadi.
muslera'ya yakinsa her turlu faydali olurlar, bu sezon muslera bizde volkan onlarda olsa biz sampiyonduk onlar 3cu.

Çevrimdışı yusufkaleli

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #1021 : 01 Haziran 2015, 16:42:43 »
Romero gelirse facia olur bence. Volkan'ın kötü bir kaleci olduğunu düşünüyorum ama Romero daha kötü kaleci.

Bu arada altyapıdan 3-4 genç geleceğine inanmıyorum. A takımda oynama ihtimali olan bakın oynayabilecek demiyorum oynama ihtimali olan tek oyuncu Hakan Çinemre. Diğerleri 2.Lig 3.lig topçusu.

Çevrimdışı Aaskın

• Üye
  • Yer: Bursa
  • Son sözümüz FENERBAHÇE
« Yanıtla #1022 : 01 Haziran 2015, 19:11:36 »
Romero gelirse facia olur bence. Volkan'ın kötü bir kaleci olduğunu düşünüyorum ama Romero daha kötü kaleci.

Bu arada altyapıdan 3-4 genç geleceğine inanmıyorum. A takımda oynama ihtimali olan bakın oynayabilecek demiyorum oynama ihtimali olan tek oyuncu Hakan Çinemre. Diğerleri 2.Lig 3.lig topçusu.
Romero'nun kötü olduğu kanısına nasıl vardınız ?

Çevrimdışı GoFBahceGo

• Üye
« Yanıtla #1023 : 01 Haziran 2015, 19:12:54 »
Bence VoLkan yine kalede oLur

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #1024 : 01 Haziran 2015, 19:41:30 »
galatasaraylılarla dalga geçiyordum trapattoni yada lippi gelir takımın başına diye ama bize gelecek bu gidişler italyan hoca. italyan herhangi bir hocanın türkiyede başarılı olma şansı çok çok az kesinlikle ülkemize uymuyorlar inşallah böyle birşey olmaz.

Çevrimdışı yusufkaleli

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #1025 : 01 Haziran 2015, 23:03:15 »
Romero'nun kötü olduğu kanısına nasıl vardınız ?

İyilik veya kötülük göreceli kavramlar olduğu için bunu size tam olarak aktarabilmem mümkün değil. Ben Gençlerbirliği'ne almam kendisini.

Olur da Allah korusun gelirse bol bol saç baş yolarız.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
« Yanıtla #1026 : 02 Haziran 2015, 02:42:51 »
                                              Neto(Mert,Ertuğrul)
Kadebarek(Gökhan)    Dragovic(Hakan)     Ranocchia(Egemen).  Caner(Hasan)

Topal(MBia) >Stoper de oynar

Diego(Levin Öztunalı ve Yunus Mallı). Sissoko(Salih)

Konoplyanka yada Hermann(genç bir Güney Amerikalı)                   Ayew(olmazsa Stoch) ve Alper

Sow(Gignac) ve Beykan(solda iyi oynuyor sağ için de eğitilmeli)

25 Kişilik on numara bir kadro sadece Kadebarek (kadlec+2m) Dragovic(8m) Levin Yunus ve Sissoko(15m)  olmak üzere sadece 25 milyon bonservis ile bu harika kadro kurulur bizi 3  5 yıl takviye gerekmekszizn BAŞARIDAN başarıya koşturur. Satılan oyunculardan en kötü 15 20 milyon zaten gelir o bu derken ve 10 milyon Euro'ya işi bitiririz Boşta olup aldığımız Oyuncuları ise Volkan Krasiç Emre Alves Meireles Kuyt gibi falan çıktığımız yüksek sözleşmelerden karşılarız rahatlıkla

Çevrimdışı samuraiX

• Üye
  • Yer: izmir
    • @oguzbsrdm
« Yanıtla #1027 : 02 Haziran 2015, 07:56:32 »
                                              Neto(Mert,Ertuğrul)
Kadebarek(Gökhan)    Dragovic(Hakan)     Ranocchia(Egemen).  Caner(Hasan)

Topal(MBia) >Stoper de oynar

Diego(Levin Öztunalı ve Yunus Mallı). Sissoko(Salih)

Konoplyanka yada Hermann(genç bir Güney Amerikalı)                   Ayew(olmazsa Stoch) ve Alper

Sow(Gignac) ve Beykan(solda iyi oynuyor sağ için de eğitilmeli)

25 Kişilik on numara bir kadro sadece Kadebarek (kadlec+2m) Dragovic(8m) Levin Yunus ve Sissoko(15m)  olmak üzere sadece 25 milyon bonservis ile bu harika kadro kurulur bizi 3  5 yıl takviye gerekmekszizn BAŞARIDAN başarıya koşturur. Satılan oyunculardan en kötü 15 20 milyon zaten gelir o bu derken ve 10 milyon Euro'ya işi bitiririz Boşta olup aldığımız Oyuncuları ise Volkan Krasiç Emre Alves Meireles Kuyt gibi falan çıktığımız yüksek sözleşmelerden karşılarız rahatlıkla

abi o aon yazdıgın adamlardan yarısı takımda kalacak zaten kontratlarından cıkamayacagız. bu arada yunus mallı kontrat yeniledi türkiyeye gelmeyecek. mbia trabzonla yakından görüsüyor ki zaten ofansif yanı cok kuvvetli bi adam degil; topal gibi bi oyuncu varken hic gerek yok öyle bir adama (bi ara topalın 5katı flan yazıldı yapmayın itin ...nede sokmayın adamı). bana sorarsan emreyi ne kadar sevmesem de onun işini yapacak ve bi zahmet daha kaliteli bir adama ihtiyacımız var (artı parantez meireles bize gelmeden önce öyle bir adamdı zaten ama yerinde  yeller esiyor)..

ve ben bu takımın bonservisten o kadar para kazandığına hayatımda sahit olmadım yine yapamıcaz.. emenike sow meireles hatta diego dahi satalım bizim kafa bu 4lüden max 20 m Euro kazanır(ki böyle bir paket 40tan asagı olmamalı bence) onu da komple ozan, sener, fernandaoya verir bakın görün...:@
goodbye jules we never forget U!!

Çevrimdışı myildirim

• Üye
« Yanıtla #1028 : 02 Haziran 2015, 11:33:06 »
Konoplyanka'yı alabiliyorsak başka fazla transfere gerek yok ya, adam muhteşem oyuncu. Bonservisi elinde ama bu yaşta asla burayı tercih edeceğini sanmam maalesef.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #1029 : 02 Haziran 2015, 11:45:49 »
Şu göz ardı edilirse büyük yanılgı olur: Bu takımın sıkıntısı şu veya bu oyuncuyu almakla giderilecek sıkıntılardan değil... Bu takımın sıkıntısı şu veya bu oyuncuyu göndermekle azalmaya başlayacak bir sıkıntı... Bizim asıl transferlerimiz gelenler değil, gidenler olacak. Bazı isimlere kapıyı göstermek bu takımı zayıflatmak yerine güçlendirecek. Eğer buna odaklanamaz isek yine hüsran olur. Takım otobüsünün arka dörtlüsü kızağa çekilmedikçe bu takımdan hayır gelmez.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #1030 : 02 Haziran 2015, 11:50:25 »
abi o aon yazdıgın adamlardan yarısı takımda kalacak zaten kontratlarından cıkamayacagız. bu arada yunus mallı kontrat yeniledi türkiyeye gelmeyecek. mbia trabzonla yakından görüsüyor ki zaten ofansif yanı cok kuvvetli bi adam degil; topal gibi bi oyuncu varken hic gerek yok öyle bir adama (bi ara topalın 5katı flan yazıldı yapmayın itin ...nede sokmayın adamı). bana sorarsan emreyi ne kadar sevmesem de onun işini yapacak ve bi zahmet daha kaliteli bir adama ihtiyacımız var (artı parantez meireles bize gelmeden önce öyle bir adamdı zaten ama yerinde  yeller esiyor)..

ve ben bu takımın bonservisten o kadar para kazandığına hayatımda sahit olmadım yine yapamıcaz.. emenike sow meireles hatta diego dahi satalım bizim kafa bu 4lüden max 20 m Euro kazanır(ki böyle bir paket 40tan asagı olmamalı bence) onu da komple ozan, sener, fernandaoya verir bakın görün...:@
Keşke kalmasalar ama haklısın galiba Yunus'u bilmiyordum tesekkürler MBia haberlerini duydum ben de TS ile orta saha çok ofansif olduğu için Yazdığım alternatif ön liberoyu defansif tercih ettim

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #1031 : 02 Haziran 2015, 11:51:00 »
Şu göz ardı edilirse büyük yanılgı olur: Bu takımın sıkıntısı şu veya bu oyuncuyu almakla giderilecek sıkıntılardan değil... Bu takımın sıkıntısı şu veya bu oyuncuyu göndermekle azalmaya başlayacak bir sıkıntı... Bizim asıl transferlerimiz gelenler değil, gidenler olacak. Bazı isimlere kapıyı göstermek bu takımı zayıflatmak yerine güçlendirecek. Eğer buna odaklanamaz isek yine hüsran olur. Takım otobüsünün arka dörtlüsü kızağa çekilmedikçe bu takımdan hayır gelmez.
Abim çok doğru söyledin

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #1032 : 02 Haziran 2015, 13:19:33 »
Bu arada TS gitmiş MBia ile anlaşmış al işte ya bizimkiler de ağızlarını açıp baksınlar Atiba Tarzı ama ondan on kat kaliteli bedava Adamı kaçırdık bakın görün Selçuk ta devam eder Bekir de Volkan da Emre de

hocam nerede bu haber ?

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #1033 : 02 Haziran 2015, 13:27:46 »

Kısmen katılıyorum, ama bence ondan öncelikli olan sorun yönetimdir. Başkan elini sahadan, soyunma odasında çekerse ve işin başına doğru birisini getirip, "parayı ben veriyorum, herşeye karışırım" şımarıklığını yapmaz, gelen hocanın kararlarını desteklerse (hoca mesela x oyuncuya ceza verdiğinde oyuncunun değil hocanın yannda yer alırsa) bu bile takımın performansını 3 e 4 e katlar.

Geçen seneki takımla bu seneki takım arasındaki fark nedir ? Geçen sene takım geri düştüğünde hangimiz umutsuzluğa kapılıyorduk ? Bu sene dökülen Emenike geçen sene nasıldı, Antalya maçının 90+. dakikasındaki deparı atan, omuz omuza mücadelede ayakta kalıp asisti yapan Emenike nerede bu sene ? Onun yerine viski kadehiyle poz veren adam vardı takımda..
Geçen sene kötü sonuşlardan sonra biz şampiyon olacağız, diğer takımlar sıralamayı belirlesin diyen hoca nerede, haddimizi bilerek oynadık, şampiyonluk yolunda 1 puan kazandık diyen hoca nerede..

Oyuncuları bu kadar şımartanda, takımın başına yönetemeyeceği birinin yerine kendisine kukla olacak birisini getirende anı kişi ve o bu haliyle devam ettiği sürece gelen/giden farketmeyecektir.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #1034 : 02 Haziran 2015, 14:03:30 »
hocam nerede bu haber ?
Aklına gelebilecek her yerde yazıyor abi