Futbol > Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu

Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası

<< < (3/1622) > >>

gurol1967:

--- Alıntı yapılan: Hakan Yaman - 04 Aralık 2013, 21:45:27 ---Kadlec ve Yobo devre arası bir yolu bulunup gönderilmeli...

Benim elimde olsa şu Fethiyespor maçının gecesinde Bekir İrtegün ve Holmen'i de yollardım ama elimde değil ne yazık ki.

--- Alıntı sonu ---

Yobo'yu Senin yanina gonderiyoruz abicim  :)
http://www.antalyasporum.com/haberlerim/item/1718-joseph-jobo,-mp-antalyaspor-yolunda.html

fb_balkay:

--- Alıntı yapılan: Chauncey Billups - 05 Aralık 2013, 03:47:39 ---
--- Alıntı yapılan: Umut - 04 Aralık 2013, 22:12:19 ---Hoca düşünüyordur muhakkak...

--- Alıntı sonu ---

Ersun Yanal o konuda transfer cinidir aslında uzun vadeli düşünülürse önemli yıldız adaylarını takıma kazandırabilir.

--- Alıntı sonu ---

bu ülkede genç oyuncu açısından en bilgili adam ersun hocadır.onun bilgisinden sonuna kadar yararlanmamız lazım en büyük avantajıda federasyonda altyapıda çalışması.

KaPaLı:
Aralık ayının nerdeyse ortasına geliyoruz 2 ocak itibariyle transfer dönemi açılıyor ve henüz transfer girişimi yok. Gidecek oyuncuları kafadan bilebiliyoruz ama kim gelecek nereye gelecek. Hİçbir söylentide yok.

Andrew Goudelock:

--- Alıntı yapılan: KaPaLı - 06 Aralık 2013, 11:06:11 ---Aralık ayının nerdeyse ortasına geliyoruz 2 ocak itibariyle transfer dönemi açılıyor ve henüz transfer girişimi yok. Gidecek oyuncuları kafadan bilebiliyoruz ama kim gelecek nereye gelecek. Hİçbir söylentide yok.

--- Alıntı sonu ---

Ersun Hoca transfer düşünmüyoruz dedi. Bence de şuan şu kadroya transfer gereği yok. Ancak birileri giderse yerine transfer olur. Atıyorum Meireles'ın yada Sow gibi. Bir de belki Genç yedek alırız ama onun dışında kadroya transfer ihtiyacı yok bence.

Bülent:
Ligde Muhammet Demir haricinde formayı giyip hakkını verebilecek yerli oyuncu yok.
Yabancı konusunda zaten eldekileri gönderemiyoruz.
Transfer yapılmaması bence mantıklı.
Hocanın 11 hatta yedekten oyuna dahil edeceği oyuncular üç aşağı beş yukarı belli.
Devre arasında yapılabilecek en iyi hamle, eldeki fazlalıkları gönderip alt yapıdan bir iki oyuncuyu a takımına çıkartmak olur.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git