Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1315386 defa)

0 Üye ve 98 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yusufkaleli

• Üye
  • Yer: istanbul
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #1245 : 20 Haziran 2015, 21:42:41 »
Maddi güç nereden geliyor bilmiyorum ama izlediğimiz transfer politikasından son derece memnunum. Bu transferlerin yapılmasında geçen sene hiç para harcamamış olmamızı da göz önüne almamız lazım. Eğer Aziz Yıldırım gerçekten planını bu sene için yapıp geçen seneyi bilerek boş geçtiyse kendisine çok büyük saygı duyarım. Şu an konuşulan isimleri alırsak Türkiye Ligi'nde en az 3 sene şampiyonluğa ambargo koyarız ve Avrupa'dan gelecek paralar, tribün gelirleri, forma satışları derken harcadığımız para kendisini kat kat amorti eder.

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #1246 : 20 Haziran 2015, 22:10:08 »
volkan, gökhan, lugano, mangala, santos, lassana, emre, alex, stoch, aubemeyang, niang mı
ospina, gökhan, kjaer, maicon, caner, topal, guarin, diego, stoch, nani, luiz adriano mu
hangisi daha iyi sizce ?
bence 1. kadro biraz daha iyi.

1. Kadro cidden çok iyiydi formda bir emenike de vardı şampiyonlar liginde birbirine alışmış kadro çok iyi iş yapardı

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #1247 : 20 Haziran 2015, 23:47:36 »
Ben herkes gibi meseleye iyimser bakamiyorum.  Sayin Yildirim maalesef 17 senelik baskanlik kariyerinde Fenerbahce'ye tarihinin en kotu donemlerinden birini yasatti.  Bu 17 senede yapamadigi bir seyi simdi mi yapacak?  Sanmiyorum.  Yapsa bile buna sevinmeden once, gectigimiz senelerde bizi icine soktugu duruma uzulurum.  Kaybedilen basarilara uzulurum...  Eger supheci yaklasiyorsam, bunun icin gayet iyi sebeplerim var. 

Çevrimdışı GoFBahceGo

• Üye
« Yanıtla #1248 : 21 Haziran 2015, 04:32:49 »
ParaLarin nerden geldiği konusunda akLima su geliyor

Juventus hakLiLigi ispatLaninca Federasyondan tonla tazminat aLmis yada alacak

Bizde mi buna benzer bir durumdayiz.

OLabiLirmi sizce arkadasLar.

Maddi durumdan iflas gs erkek voleybolda kuculmuyor
Ama biz küçülmeye gidiyoruz
Buda içimi acitiyor
Küme dusersek içim cok acir
Ozur konu voleybola kaydi

Çevrimdışı nsmert

• Üye
  • Yer: izmir
« Yanıtla #1249 : 21 Haziran 2015, 06:45:39 »
ParaLarin nerden geldiği konusunda akLima su geliyor

Juventus hakLiLigi ispatLaninca Federasyondan tonla tazminat aLmis yada alacak

Bizde mi buna benzer bir durumdayiz.

OLabiLirmi sizce arkadasLar.

Maddi durumdan iflas gs erkek voleybolda kuculmuyor
Ama biz küçülmeye gidiyoruz
Buda içimi acitiyor
Küme dusersek içim cok acir
Ozur konu voleybola kaydi

sanırım Nihat Özdemir ve Ferit Şahenk 60 milyon euroluk sponsor olmus

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #1250 : 21 Haziran 2015, 10:59:02 »
daha birkaç ay önce kulüp hisse satıyordu. sponsor olmak başka birşey cebinden para vermek başka birşey şahenk ve özdemir cebinden para verebilirler ama 60 m euro çok büyük rakam inandırıcı değil hiç. stada isim sponsoru forma reklamı filan da ortada olmadığına göre başkan kongrede sarf ettiğini yapmış kulübü 50 m euro daha borç altına sokmuştur eğer konuşulan isimlerle transfer devam edecekse.

Çevrimdışı GoFBahceGo

• Üye
« Yanıtla #1251 : 21 Haziran 2015, 11:45:40 »
Bu kadroyu başkan Ligtv de yayinLatir mi?

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #1252 : 21 Haziran 2015, 18:56:23 »
bu ismi gecen oyuncular arasinda benim en cok istedigim oyuncu porto'daki stoper Maicon.
sag ayakli ama Vitor Pereira onu solda oynatiyordu , tas gibi stoper kemik gibi.. anasini aglatir forvetlerin.
krali gelsin adami ikili mucadelelerde yikamaz , egemen'in uzunboylusu ve genci.  2 mac izledim cok begendim.
ama porto onu 15'den asagiya birakmaz , hadi oyuncu gitmek istiyordum diye diretse en kotu 10'a birakir ama daha ucuza olmaz.
ali koc hediye etse keske adami 10 milyon verip..kjaer-maicon tandemi ile 8 sene stoper sikintisi cekmeyiz.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #1253 : 21 Haziran 2015, 19:01:34 »
ospina-gokhan-kjaer-maicon-topal-guarin-diego-sow-nani-luiz adriano. 

iki sene once  su "volkan-gokhan-yobo-egemen-hasan-topal-raul-cristian-sow-kuyt-webo" kadronun EL'de yari final yaptigini dusunursek
ilk yazdigim kadro kupayi kazanir..tabi bunlar kagit uzerinde , fazla ucmamak lazim.

Çevrimdışı samuraiX

• Üye
    • @oguzbsrdm
« Yanıtla #1254 : 21 Haziran 2015, 19:12:37 »
Ya @besim tabiki sonuna kadar haklısın ümitlenmemek için ama yine de bbu sene yapılan hareketler iyi gibi gözüküyor. Bence bi miktar umut alabilirsin sana burdan bi nil desperandum gönderiyorum:)

Haricinde aynen bu paranın suyu nerden geliyor ? Ama sanırım bu sene stadyum ve forma için güclü sponsor alacagız... Ki alamazsak büyük fiyasko olur. Gecen seneki duygu sömürüsü bu sene yemez acıkcası....

Kişisel elleri cebe atmaktansa markasal sponsor olsunlar daha makbule gecer acıkcası... Koc ya da özdemirin saglam reklam markaları varken takım sponsor bulamazsa bunu da düşünmek şart!!!

Edit: maiconun o kadar etcegini zannetmiyorum acıkcası bi stopere 10m€ vermek su günün kuruyla hic mantıklı degil isterse 10yılımızı kurtarsın. Daha o kadar maddi acıdan saglam bi klup degiliz stopere17.5m harcamak bize uygun degill
« Son Düzenleme: 21 Haziran 2015, 19:14:44 Gönderen: samuraiX »
goodbye jules we never forget U!!

Çevrimdışı Emreisking

• Üye
« Yanıtla #1255 : 21 Haziran 2015, 19:16:20 »

iki sene once  su "volkan-gokhan-yobo-egemen-hasan-topal-raul-cristian-sow-kuyt-webo" kadronun EL'de yari final yaptigini dusunursek
ilk yazdigim kadro kupayi kazanir..tabi bunlar kagit uzerinde , fazla ucmamak lazim.
Harika kadro cidden ama sow yerine stoch daha iyi olur Diego da varken savunmada sıkıntı yaşarız bir de Caner'i unutmuşsun galiba

Çevrimdışı samuraiX

• Üye
    • @oguzbsrdm
« Yanıtla #1256 : 21 Haziran 2015, 19:21:34 »

Sowu solda cürüttük yeminle forvette oynamıcaksa satalım!! adama da yazık bize de yazıkk... Bu adam ordan bize ne katkı verdigini gördünüz allah askına!!!!

Ama bu kadro elbet ii bi kadro. cok da basarı yapar oturursa iskeleti.... 3 yıl içinde avrupada sürekli ceyrek yapan takım oluruz ki bu bizim asıl hedefimiz olmalııı!

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #1257 : 21 Haziran 2015, 19:35:25 »
Sowu solda cürüttük yeminle forvette oynamıcaksa satalım!! adama da yazık bize de yazıkk... Bu adam ordan bize ne katkı verdigini gördünüz allah askına!!!!

Ama bu kadro elbet ii bi kadro. cok da basarı yapar oturursa iskeleti.... 3 yıl içinde avrupada sürekli ceyrek yapan takım oluruz ki bu bizim asıl hedefimiz olmalııı!

sow son 3 yildir hep sol forvet oynayarak ortalama 15 gol atti , 5-7 arasi da asisti var. 
yani adam sol forvet oynayarak ortalama 20-22 gol'e katki yapiyor.
bende adam gibi kanat isterim oraya ama alacagimizi dusunmuyorum, sow'la stoch arasinda kaldim sow'u secdim.

Çevrimdışı samuraiX

• Üye
    • @oguzbsrdm
« Yanıtla #1258 : 21 Haziran 2015, 19:58:49 »
sow son 3 yildir hep sol forvet oynayarak ortalama 15 gol atti , 5-7 arasi da asisti var. 
yani adam sol forvet oynayarak ortalama 20-22 gol'e katki yapiyor.
bende adam gibi kanat isterim oraya ama alacagimizi dusunmuyorum, sow'la stoch arasinda kaldim sow'u secdim.

Bu konuda sana katılmıyorum acıkcası attıgı gollerin cogu sol forvetten degil ortadayken kaleciden seken  veya altı pasa düşen toplar ya da kanattan ortalara merkezden dribbling üzerine tek dokunusları. İki sene önceki 3 rövasatayı da düşünürsen gollerini soldan degil ortadan buldugunu görürsün:) acıkcası sen de yazmıssın orda kanat olsun isterim diye. Ondan cok tartısmaya gerek yok acıkcasıı ;D ;D  Acıkcası nani gelir krasic stoch da form tutarsa sol sag zaten inanılmaz olur. Asist sayısı da sow gibi 5lerde kalacagına sezonluk 10lara cıkar. Sow da forvette cok basarılı olur fernandao ile o zaman luis adrianoya da cok ihtiyacımız kalmaz acıkcası... ama yine de almak lazım orası ayrıı:)

Çevrimdışı Emreisking

• Üye
« Yanıtla #1259 : 21 Haziran 2015, 20:53:24 »
Aykut kocamanın niangla başlattığı forvetten bozma kanatlardan gına geldi artık.Sowu forvette oynatalım yada satalım.