Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1306538 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Afiliadam

• Üye
  • Yer: İstanbul - Adana
  • https://twitter.com/Afiliadam
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #1875 : 04 Haziran 2016, 22:38:22 »
Sözleşmesinin bitip bilmediğini bilmiyorum o yüzden yazmadım fakat bitiyorsa cok faydalı bi transfer olabilir.
Görsellerde Atıf'ın süper lig performansi ve bizim takımın performansı var.

#IngaOrekhova

Çevrimdışı ELM

• Üye
  • Yer: Adana-Antalya
« Yanıtla #1876 : 05 Haziran 2016, 00:09:38 »
Atıf kondisyonu iyi, adam eksilten çizgiyi iyi kullanan ve en önemlisi dikine gidebilen bir oyuncu bende gelmesini isterim. Şu ruhsuz ve yetenek fakiri takıma azda olsa heyecan katar kesinlikle. Yalnız topa çok kötü vuruyor bence. Takimda da düzgün şut çeken adam yok. Yaşı da 29 mus. Ben 26-27 diye düşünüyordum.
~ Zeljko's Soldiers ~

Çevrimdışı franz392

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #1877 : 05 Haziran 2016, 00:41:52 »
Atıf'ın bonservisi elinde değil mi. Sözleşmesi bitti diye biliyorum Sivasla.

Konyaspor'un başkanı 'Atıf'ın bonservisi için 4 milyon euro istediler diye vazgeçtik' demişti. Demek ki sözleşmesi var.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #1878 : 05 Haziran 2016, 00:54:09 »
Konyaspor'un başkanı 'Atıf'ın bonservisi için 4 milyon euro istediler diye vazgeçtik' demişti. Demek ki sözleşmesi var.
Var ya 2017de bitiyor ama şu da var kulübü ikinci lige düştü oyuncu ben Fenebahçe istiyorum diye diretsin yeter 1-2 milyona bile mecburen evet der Sivas

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #1879 : 05 Haziran 2016, 01:19:41 »
Var ya 2017de bitiyor ama şu da var kulübü ikinci lige düştü oyuncu ben Fenebahçe istiyorum diye diretsin yeter 1-2 milyona bile mecburen evet der Sivas

Ona rağmen 4 milyon euro istemelerine şaştım zaten. Ama tam azizlik transfer olur, Türkiye'den 29 yaşında adama para dökmek...

Çevrimdışı mrkene

• Üye
« Yanıtla #1880 : 06 Haziran 2016, 22:37:32 »
Aatif ile anlaşma sağlanmış, ben arfaya teklif yapmışız haber bekliyormuşuz,  agger e de yıllık 2 verip anlaşmışız.

Çevrimdışı hatai

• Üye
« Yanıtla #1881 : 07 Haziran 2016, 00:46:59 »
Haberlere bakılırsa 10 milyon euro transfer bütçemiz varmış. Geçen seneyle arada uçurum var. Terraneo'yu başımıza önce bela eden sonra kovan Aziz sağ olsun. Bu menajer bozuntusu, Vitor denen adamı başımıza bela etti.Antrenöre de oyunculara da nasıl sözleşme imzalattı ki gönderemiyoruz.kulübü iyice borca soktuğu Aziz'in konuşmalarından anlaşılıyor. Eee sağdan soldan önüne geleni alırsan olacağı bu.   UEFA kotayı koymuş demek ki. Eldekiler de gidiyor, yerlerini nasıl dolduracağız acaba o da belli değil?

Arkadaş siz nasıl yöneticisiniz? bu sözleşmeler yapılırken ne yapıyordunuz?
« Son Düzenleme: 07 Haziran 2016, 03:23:03 Gönderen: hatai »

Çevrimdışı Murat

• Üye
« Yanıtla #1882 : 07 Haziran 2016, 07:20:37 »
Haberlere bakılırsa 10 milyon euro transfer bütçemiz varmış. Geçen seneyle arada uçurum var. Terraneo'yu başımıza önce bela eden sonra kovan Aziz sağ olsun. Bu menajer bozuntusu, Vitor denen adamı başımıza bela etti.Antrenöre de oyunculara da nasıl sözleşme imzalattı ki gönderemiyoruz.kulübü iyice borca soktuğu Aziz'in konuşmalarından anlaşılıyor. Eee sağdan soldan önüne geleni alırsan olacağı bu.   UEFA kotayı koymuş demek ki. Eldekiler de gidiyor, yerlerini nasıl dolduracağız acaba o da belli değil?

Bu yöneticilik falan değil idarecilik. Bu kadar tecrübeden sonra sen hala doğru bir mekanizma oluşturamamışsan, gelene gidene atar yaparsan, gelenlerin şanı seni geçtiği durumlarda gerekçeler üreterek yollarsan ve hala Fenerbahçeyi en çok ben düşünüyorum diyorsan burda hastalıklı bir durum var demektir. Maalesef Aziz başkan gerçekten sevgisinde samimidir ama artık o sevgi dediği şey zarar vermektedir. Bundan sonra da menfaat vermez. Allah sonumuzu hayretsin.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #1883 : 07 Haziran 2016, 08:24:04 »

Burada bence en son suçlanacak kişi terraneo. sözleşmeleri imzalatan da yönetim (yani aziz) dir. herkes çok iyi biliyor ki aziz in istemediği birşey yapılamaz.

Çevrimdışı hatai

• Üye
« Yanıtla #1884 : 07 Haziran 2016, 09:15:52 »
Burada bence en son suçlanacak kişi terraneo. sözleşmeleri imzalatan da yönetim (yani aziz) dir. herkes çok iyi biliyor ki aziz in istemediği birşey yapılamaz.

İşte ben de bunu diyorum. Bu adamlar niye kazık yememize sebep oldu? Hangi akla hizmet böyle bir politika izledi? Bu kadar para harcanmasına karşın bir tane kupa alamadın. Ondan sonra "şampiyon olsak ne olur, olmasak ne olur?" diyorsun.  Şampiyon olmasan ne olacağı belli: batarsın (Allah korusun.).

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #1885 : 07 Haziran 2016, 09:46:02 »
Yanlış anlama olmasın, senin mesajın altını çizmek için alıntıladım.

Çevrimdışı hatai

• Üye
« Yanıtla #1886 : 07 Haziran 2016, 10:01:51 »
Yanlış anlama olmasın, senin mesajın altını çizmek için alıntıladım.

Yok abi estağfurullah.

Çevrimdışı Joker1907

• Üye
  • Yer: Marmaris
« Yanıtla #1887 : 08 Haziran 2016, 15:39:01 »
Bütçemizin 10 milyon olduğuna inanmayın. 

Kadlec Alves Ba Fabliano Markovic Serdar Caner Gökhan gitti 

Artı Nani ve Persie de gidebilir.

Bunların gitmesi demek klübü artı para demek. Yük kalkması gerek.

Ben Arfa-Salih - Bir iyi kaleci - Stoch - Bir kanat - Bir sol bek - Bir sağ bek - Bir forvet gerek

Yani en az 30 40 m harcayacagiz yine. Aziz in öyle dediğine bakmayın. 

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #1888 : 08 Haziran 2016, 16:03:05 »
Mehmet Topal'a GS'a gidebilirmis.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #1889 : 08 Haziran 2016, 16:08:33 »
Gökhan ın da Beşiktaş transferi oldu galiba...