Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1304002 defa)

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #2610 : 22 Ağustos 2017, 12:49:08 »
Son bir kaç yılda almak isteyip de almadığımız, alamadığımız, bizi reddeden oyuncular. Daha da vardır da aklıma gelmedi.

Maicon, Ziyech, Mirallas, Belhanda, Lima, Ben Arfa, Bacca, M'baye Niang, Batshuayi, Etoo, Paletta, Feghouli, Ospina, Clichy, Lucas Perez, Gabriel Barbosa, Emre Mor.

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2611 : 22 Ağustos 2017, 13:15:51 »
Bunların hepsiyle ilgilenmismiyiz? Belhanda basın 1 aydır TV de FB de oynamak istiyordu Belhanda,haber gonderdi deyip duruyor.Etoo ya net ilgileniyoruz desek coktan almıstık Antalya'dan, Ospina maliyeti tuzlu geldi, Ben Arfa denen sahsiyet TR de oynamam diyor vs

Çevrimdışı franz392

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #2612 : 22 Ağustos 2017, 16:39:57 »
Bu isimler arasında birkaç tanesi hariç hepsiyle ilgilendi bizimkiler. Ya maddi olarak olmadı ya da beceremedi çapsızlar. Skrtel'e 6 milyon gömüp Ziyech'i bıraktı vizyonsuz herifler. Bunun dışında Eto'o gelmek üzereydi ama Antalya Belediye Başkanı (koyu Beşiktaşlı) olacak tip işi bozdu. Güya Emre Mor da geliyordu ama o işi de Yıldırım Demirören bozmuş diyorlar. Ne idüğü belirsiz Beşiktaşlı tiplerin maskarası olduk aziz yüzünden.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #2613 : 26 Ağustos 2017, 22:05:29 »
kulüp transferler ile ilgili ayrıntıları açıklamıyor, kajer için ödenen bonservis bedeli iyi bir rakam ama ücretinin bir bölümünü bizim karşılayacağımız söyleniyor. wiel içinse durum daha vahim ücretinin yüzde yetmişini biz karşılayacakmışız. bu nasıl bir gerizekalılıktır. bugün kulübün 300 m euro borcu var. rvp transferi tek başına minimum 30 m euro. bu sene 30 yaş üstü isimlerle imzalanan 3 yıllık sözleşmeler ödenen bonservisler. tanımıyorum ve hiçkimse tanımıyordur ama brezilya milli takımında olması yaşı ve istatistikleri ile giuliano harici bütün transferler yanlış, mehmet ekici ve elif elması hep beraber göreceğiz. çok övülen isla ve dirar ı gördük. ama doğru ama yanlış roman için 8 m euro teklif edildiği yazılmıştı şimdi de josef için 10 m euro deniyor. kulübün yaptıklarına akıl sır ermiyor. valbuena da dahil.

Çevrimdışı hatai

• Üye
« Yanıtla #2614 : 27 Ağustos 2017, 14:08:40 »
Trabzonspor Ersun Yanal birlikteliği bir türlü tutmadı. İki sene oldu istenilen futbolu ortaya koyamadılar. Daha önceki Trabzonspor geçmişinde de başarılı olamamıştı. Demek ki hocayla takımın ya da şehrin kimyası birbirine uymuyor -Bu benim umurumda değil tabi ki-. Trabzonspor taraftarı Ersun Yanal'ı istemiyor, bir an önce gitse de kurtulsak diyor. Böyle devam ederse Ersun hoca ayrılır.

Ersun Yanal'ı biz çok istiyoruz ama yönetim istemiyor. Hoş bizimkiler söyledikleri lafı az yutmadı. Böyle giderse Aykut Hoca sezon sonunu göremez -içinde gram  Fenerbahçe sevgisi varsa, ağır bir söz söylemek istemiyorum -.

Benim bir hayalim var : Fazla zaman geçmeden Aykut Hoca'nın gidip Ersun Yanal'ın gelmesi. Tabii bunu yüzdeye vurabilir miyiz onu da bilmiyorum.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #2615 : 27 Ağustos 2017, 14:47:37 »
3.hata bitti, nerede bu 4 transfer Aziz başkan

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #2616 : 28 Ağustos 2017, 09:01:25 »
Joseph için gelen 11 milyon euroluk teklifi reddettiğimiz konuşuluyor. İnanılır gibi değil. Fenerbahçe tarihinin en büyük piyangosu bu teklif. Böyle bir adama 11 milyon eurulouk teklif ve reddedilmiş (eğer doğruysa). Resmen artık takımı sabote etme ve taraftarla dalga geçmenin had safhasına ulaşıldı.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #2617 : 28 Ağustos 2017, 16:42:31 »
Joseph için gelen 11 milyon euroluk teklifi reddettiğimiz konuşuluyor. İnanılır gibi değil. Fenerbahçe tarihinin en büyük piyangosu bu teklif. Böyle bir adama 11 milyon eurulouk teklif ve reddedilmiş (eğer doğruysa). Resmen artık takımı sabote etme ve taraftarla dalga geçmenin had safhasına ulaşıldı.
Tek kelimeyle rezalet ve tamamen soğumamı sağladılar bu kararla. Emeği geçen herkese teşekkürler

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #2618 : 28 Ağustos 2017, 17:30:13 »
Son bir kaç yılda almak isteyip de almadığımız, alamadığımız, bizi reddeden oyuncular. Daha da vardır da aklıma gelmedi.

Maicon, Ziyech, Mirallas, Belhanda, Lima, Ben Arfa, Bacca, M'baye Niang, Batshuayi, Etoo, Paletta, Feghouli, Ospina, Clichy, Lucas Perez, Gabriel Barbosa, Emre Mor.

Gomez'i de ekleyelim buraya.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #2619 : 28 Ağustos 2017, 23:12:27 »
Gustavo Gomez'in gelmesini hiç ama hiç istemedim ancak Luis Neto'nun alındığını gördüm ya keşke Gomez gelseydi diyorum

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #2620 : 29 Ağustos 2017, 07:01:43 »
ne kadar para verdiler acaba?

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #2621 : 29 Ağustos 2017, 15:20:35 »
300. kez Ben Arfa Fenerbahçede.
Ben Arfa-Fred-Insaldi gelirse direk şampiyonluk adayı oluruz ama üçünü de almayı beceremez bizim mallar.

--Kovalardan biri--
Isla(Şener) Skrtel(Yiğit) Neto(Neustander) Insaldi(HAK)
Topal(Ozan) Fred(Ekici)
Ben Arfa(Dirar) Brezilyalı Yen'i çoçuk(şeşu) Valbuena(şeşu)
Soldado(Yen'i transfer) gayet iyi kadro olur
FENERBAHÇE

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #2622 : 31 Ağustos 2017, 13:57:51 »
Nani de gitmiş. Bizimki gibi örümcek kafalı zihniyetlere Dirarlar yakışır zaten.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #2623 : 31 Ağustos 2017, 14:24:06 »
Biz olası senaryoları yazıyoruz ama bir şeyi unutmamamız lazım: Beklentiye girmemeliyiz. Güzel bir hamle olursa sürpriz olarak değerlendirip seviniriz ama yok işte, olmuyor.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #2624 : 31 Ağustos 2017, 20:25:46 »
Yok hocam ben şahsen sevinmem. Bu takımın 1 hamle ile falan düzelecek durumu yok. Omurga komple sakat. Neresini düzelteceksin.

Topal, Joseph, Ozan gibi üç tane çağ dışı orta oyuncumuz var ki her maç ikisi ilk 11'de oynuyor.

Defans yok, Sol bek yok, kaleci yok, orta saha yok. 13 maçta gol atamamış bir forvet var, dahası forvet yok. Sağ ve sol açık desen onlar da yok.

Millet çatır çatır kadrosunu kuruyor. Bizim çobanlar daha 4 hafta önce verdikleri 4 transfer sözünü tutamıyor.

Alacak adam bulamıyorlar, herkes ya reddediyor yada alamıyorlar. Bula bula vasat adamları toplayıp duruyorlar takıma.

Ben hayatımda böyle bir Fenerbahçe takımı görmedim. Futbollarını izlerken futboldan soğuyorum. Nefret ediyorum futboldan.