Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1312288 defa)

0 Üye ve 84 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #3495 : 23 Temmuz 2019, 17:45:57 »
Timothee Kolodziejczak var hem stoper hem sol bek oynayan bonservisi elinde, 6 milyon euro piyasa değeri, 27 yaşında.Nasıl oyuncudur?Kolarov olmazsa düşünülebilir.
Baskete 3 Fransız aldık, yabancılık da çekmez hem:)

Çevrimdışı Ozancan.17

• Üye
  • Yer: Canakkale
« Yanıtla #3496 : 23 Temmuz 2019, 18:46:09 »
Tabiki cok iyi oyuncu ama kolarov a 4 milyon euro verilirse gelen para mantıklı harcanmamış olur.
      Bence de jailson iyi oyuncu ama ersun yanal sevmedi algısı var o yüzden satıp iyi bir oyuncu alirsak mantikli olabilir.
       Serkan Reçber Mert Çetin i de çok övdü izleyen varsa yorum yapabilir.Gelecege yatırım için alınabilir.
    Gelecek siperler audi cup a yetişemeyecek.Bunun dışında her sey şimdilik umut verici gidiyor.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #3497 : 24 Temmuz 2019, 00:12:35 »
Ertuğrul Umut Meraş Mert Çetin vs için harcanan 5 Dk bile zarardır başka oyunculara yönelsinler.. Bu oyuncular = Ahmet Çalık Tarık Çamdal falan. Genç oyuncu ise mevzu eğer gurbetçi alınsın Okan Turp Murat Sağlam gibi ya da altyapıdan parlatalım Cebrail gibi falan. Bize net sınıf atlatacak isimler lazım. Bu kadro ile geçiş oyunu ile vurmalıyız rakipleri.

Yapılması gereken kadro
Altay Harun Oytun (Altay benim için kapalı kutu)
Isla ya da Dirar Murat
Serdar Sadık (Hatta mümkünse Kjaer'i kiralasak ekstra)
Juan Jesus(Roma taraftarı olarak söylüyorum ilaç) Okan
Kolarov Cebrail (Hasan Ali satılsın varsa isteyeni ve Cebrail gelsin arkadan)
M'Vila(Taşşşş) Ozan Tolgay
Jailson Emre Tolga
Moses Deniz
Kruse Ekici Ferdi
Garry
Vedat ve kiralık bir Michy falan Allahyar

Bu kadroyu kur şampiyon ol. Maddi olarak tek tek açıklamıcam ama bonserviste + ile kapatarak bile kurulur bu takım.
Bizle adı geçen oyunculardan açık ara ilk tercihim olanlarla kurdum takımı.
Orta saha pas yapamaz demeyin Mvila çok iyi pasör ve Jailson box to box için gayet uygun geçiş oyununda. Zaten Mvila koy yanını doldurursun bi şekilde.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #3498 : 24 Temmuz 2019, 00:18:05 »
Yerlide şart.

Çevrimdışı shadowturk

• Üye
  • Yer: ankara
    • @cumhurturkfb
« Yanıtla #3499 : 24 Temmuz 2019, 00:35:47 »
- berke'nin belçika'ya trasnferine sevindim.umarım geliştirir kendini. hoca altay'ı oynatmak istiyor anlaşılan. altay başarırsa berke'nin işi yine zor. aynı anda ikisi birden  zor belki elmas gibi iyi bir paraya satarız bir kaç sezon sonra.volkan olayını da basında unutturup son dakika imza attırıp, hem ağabey hem üçüncü kaleci olarak tutacağız zannımca.

-murat sağlam fiziği biraz zayıf gibi ama sezgileri, mücadelesi, yetenekleri iyi bir kumaş olduğu ortada. sağ bekte Isla ve Dirar'dan sıra gelir mi bilmem. orta sahada şans bulma ihtimali daha fazla bence ve sanki orta sahada daha fazla fark ortaya koyar gibi duruyor.

-vedat muriç'e şimdiden  nazar değmesin diyelim. ancak sezon sadece onunla bitmez. elbette alternatif birileri alınmalı ama önüne mi, yedeğine mi iyi düşünülmeli. kaliniç yazılıyor, epey de para tutar ama yedek beklemeyi kabul ederse gelsin. ancak kesinki Frey ve Allahyar ile sezon riske edilmez.

-ben de ideal takımımda kjaer-jesus istemiştim. basında çıkan haberlere göre gelişmeler var. bence yıllar sonra kral defans hattımız olur. kolarov da gelirse bal kaymak. solbek ve stoper alternatifi olarak büyük sorunumuzu çözer. izlediğim kısa dakikalara göre fikir yürütülemez ama cebrail yetenekli ve cesur görünüyor.gerçekten para veren var ise hasan ali'ye teşekkür etmek hem onun için hemde takım için iyi olur.

-ve orta sahadan birleri kesin gitmeli çok kalabalık.tolga ciğerci sanki düşünülenden fazla katkı verecek. hoca jailson'u stoper bek felan oynatıyor. bilemedim örtülü mobing mi yapıyor gitsin diye..kalırsa banko oynamalı, yok para veren var ise de hayır demem ben açıkçası...

-elif elmas dan gelecek para bakalım nasıl harcanacak. deniz türüç açık artırmaya çıkarıldı kayseri tarafından. iyi bir oyuncu ve bence katkı verir ama ilk 11 garantisi istiyor sanki...kendisi geseli imajı vermiyor değil bana. geseye psikolojik üstünlük amacı ile alınmasını isterim. konoplianka'nın da adı çok geçiyor hepsini birden ne yapacağız bilemedim. vardır bir bildiği hocanın.

-irfan can ve mahmut için istene para çok bakalım hoca ne karar verecek. göbeğe bir yabancı, m'villa, ndiaye,fejsa gazeteler fal açıyor, bekleyeli ne olacak. Günün sonunda birilerinin de ayrılması gerekiyor.

fantezi kadrom şu şekilde idi;

harun-volkan-kameni
transfer(ankersen)-kjaer(sadık)-jesus(serdar)-kolarav(yasir)
moses-mahmut(emre)-ndiaye(mehmet ekici)-rodrigues
kruse(guilherme)
transfer(jansen)

gerçekleşen transfer ve haberlere göre kendi fantezi kadromu ve anladığım kadarıyla hocanın da kadrosunu şöyle güncelledim:

altay-harun-volkan
Dirar(Isla)-kjaer(sadık-okan turp)-jesus(serdar-mert çetin)-kolarav(cebrail)
moses(deniz türüç)-transfer(tolgay-emre)-ozan(tolga ciğerci-alper)-konolianka(rodrigues)
kruse(mehmet ekici)
Vedat Muriç(Kaliniç-Allahyar)

mevcutta olup da, yazılı olmayanları da satıldı, kiralandı varsayıyorum.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #3500 : 24 Temmuz 2019, 00:52:26 »

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #3501 : 24 Temmuz 2019, 00:55:35 »
- berke'nin belçika'ya trasnferine sevindim.umarım geliştirir kendini. hoca altay'ı oynatmak istiyor anlaşılan. altay başarırsa berke'nin işi yine zor. aynı anda ikisi birden  zor belki elmas gibi iyi bir paraya satarız bir kaç sezon sonra.volkan olayını da basında unutturup son dakika imza attırıp, hem ağabey hem üçüncü kaleci olarak tutacağız zannımca.

-murat sağlam fiziği biraz zayıf gibi ama sezgileri, mücadelesi, yetenekleri iyi bir kumaş olduğu ortada. sağ bekte Isla ve Dirar'dan sıra gelir mi bilmem. orta sahada şans bulma ihtimali daha fazla bence ve sanki orta sahada daha fazla fark ortaya koyar gibi duruyor.

-vedat muriç'e şimdiden  nazar değmesin diyelim. ancak sezon sadece onunla bitmez. elbette alternatif birileri alınmalı ama önüne mi, yedeğine mi iyi düşünülmeli. kaliniç yazılıyor, epey de para tutar ama yedek beklemeyi kabul ederse gelsin. ancak kesinki Frey ve Allahyar ile sezon riske edilmez.

-ben de ideal takımımda kjaer-jesus istemiştim. basında çıkan haberlere göre gelişmeler var. bence yıllar sonra kral defans hattımız olur. kolarov da gelirse bal kaymak. solbek ve stoper alternatifi olarak büyük sorunumuzu çözer. izlediğim kısa dakikalara göre fikir yürütülemez ama cebrail yetenekli ve cesur görünüyor.gerçekten para veren var ise hasan ali'ye teşekkür etmek hem onun için hemde takım için iyi olur.

-ve orta sahadan birleri kesin gitmeli çok kalabalık.tolga ciğerci sanki düşünülenden fazla katkı verecek. hoca jailson'u stoper bek felan oynatıyor. bilemedim örtülü mobing mi yapıyor gitsin diye..kalırsa banko oynamalı, yok para veren var ise de hayır demem ben açıkçası...

-elif elmas dan gelecek para bakalım nasıl harcanacak. deniz türüç açık artırmaya çıkarıldı kayseri tarafından. iyi bir oyuncu ve bence katkı verir ama ilk 11 garantisi istiyor sanki...kendisi geseli imajı vermiyor değil bana. geseye psikolojik üstünlük amacı ile alınmasını isterim. konoplianka'nın da adı çok geçiyor hepsini birden ne yapacağız bilemedim. vardır bir bildiği hocanın.

-irfan can ve mahmut için istene para çok bakalım hoca ne karar verecek. göbeğe bir yabancı, m'villa, ndiaye,fejsa gazeteler fal açıyor, bekleyeli ne olacak. Günün sonunda birilerinin de ayrılması gerekiyor.

harun-volkan-kameni
kruse(guilherme)
transfer(jansen)

gerçekleşen transfer ve haberlere göre kendi fantezi kadromu ve anladığım kadarıyla hocanın da kadrosunu şöyle güncelledim:

altay-harun-volkan
moses(deniz türüç)-transfer(tolgay-emre)-ozan(tolga ciğerci-alper)-konolianka(rodrigues)
kruse(mehmet ekici)

Alttaki kadro daha iyi abi :)

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #3502 : 24 Temmuz 2019, 01:02:16 »
Bu arada hocanın Kolarov'u çok istemesinin ve bek pozisyonuna istemesinin nedeni top taşıma oyun kurma işinin büyük yükünü beklere vereceği için(2013-2014 olduğu gibi) Kruse Alex gibi değil alsın dağıtsın falan. Kruse bitiren ve yay etrafında bitirten oyuncu. Ona ve forvetimize yüksek sayıda top gelmeli ve bu konuda bekler çok önemli

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #3503 : 24 Temmuz 2019, 05:20:26 »

harun-volkan-kameni
kruse(guilherme)
transfer(jansen)

altay-harun-volkan
kruse(mehmet ekici)

Ozan Tufan'ın 11 oynadığı bir kadronun şampiyon olabileceğini pek düşünmüyorum.Keşke ona da teklif gelse.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #3504 : 24 Temmuz 2019, 08:24:57 »
Ozan iyi oyuncu ... ama kafasi sikintili.

Cok iyi basladi yine, zaten baslangiclarinda hic sikinti yok... Mesele 2. aydan sonra sapitmasi ...

Umarim bu sefer hikaye farkli biter ama tarih tekerrurden ibarettir ne yazik ki....
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Murat

• Üye
« Yanıtla #3505 : 24 Temmuz 2019, 09:17:45 »
Ozan iyi oyuncu ... ama kafasi sikintili.

Cok iyi basladi yine, zaten baslangiclarinda hic sikinti yok... Mesele 2. aydan sonra sapitmasi ...

Umarim bu sefer hikaye farkli biter ama tarih tekerrurden ibarettir ne yazik ki....

" Ders alınsaydı tarih tekerrür edermiydi hiç" diyor ya İstiklal şairimiz. Dünkü basınla görüşmesinde sorulara verdiği cevapta bir miktar ders çıkardığı hissini aldım ben. Umarım yanılmam ve bir futbolcuyu daha kaybetmeyiz. Kendisi karar vercek aynı alanda oynadığı Emre abisi gibi fubolda kalıcı mı olacak yoksa çağdaşı Salih gibi gezgin mi?(Bu arada Salihte Alanyaya transfer olmuş, umalım oda bir Alanya etkisiyle kendine gelsin)

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #3506 : 24 Temmuz 2019, 09:43:53 »
u sene ciddi bir çöpten kurtulma operasyonu oldu. Önümüzdeki sene de orta saha için benzer operasyon gerekecek sanırım. Ama bu sene bu bolluktan bir nitelik yakalamak lazım. Emre oynamayınca bal yapmaz arı modunda olmaları ilk göze çarpan detay hazırlık maçlarında. Bu kabul edilebilir bir durum değil. Özellikle Zajc tam olarak ne oynuyor, ne yapmaya çalışıyor algılayamıyorum ben. Bari 8 numara oynasa diyorum, çok güçsüz ve defansif açıdan umursamaz görünüyor. Bunu 6-7, kaça okutabiliyorlarsa bu sene satmalılar bence. Öteki türlü elde kalacak.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #3507 : 24 Temmuz 2019, 10:00:16 »
Zajc'a 6-7 veren varsa en ufak pazarlığa girmemek lazım. Bize herhangi bir katkısı olacağını düşünmüyorum. Bence max 5 falan teklif gelmiştir o bile çok iyi rakam bence.

Çevrimdışı Murat

• Üye
« Yanıtla #3508 : 24 Temmuz 2019, 10:36:34 »
Hala ilk 11 için 2 stoper,  1 tane 6 numara ortasaha (L Gustavo vb) ,  1 alternatif Kanat(belki Deniz Türüç) ve 1 alternatif santrafor şart gözüküyor. Yani 5 transferden bahsediyoruz. Şu ana kadar iyi yönettiler.  Yalnız stoper ikilisinin uyumu açısından onlar öncelikli olmalı. Hayırlısı bakalım.
« Son Düzenleme: 24 Temmuz 2019, 10:36:53 Gönderen: Murat »

Çevrimdışı donmezsefa

• Üye
  • Yer: Bursa
« Yanıtla #3509 : 24 Temmuz 2019, 12:41:18 »
Kolarov artı bi stoper alırız.
Kolarov'un yanına hem kjaer hem juan beklemeyin bence hayal kırıklığına uğrarsınız.
Serdar veya sadık oynar yada kolarov stoper olur hasan ali ilk 11.