Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1314499 defa)

0 Üye ve 95 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #360 : 18 Mayıs 2014, 17:51:55 »
bazıları burayı GFB forumu sanmaya başladı, burası GFB forumu değil, olmadı, olmayacak ..
Fenerbahçe'nin başkanına belaltı vurulmasına izin verilmeyeceği gibi, sözde şike imalarına da izin verilmeyecekir, son uyarıdır.
« Son Düzenleme: 18 Mayıs 2014, 17:59:32 Gönderen: Chauncey Billups »

Çevrimdışı onee

• Üye
  • Yer: İzmit-Denizli
    • orhanyet
« Yanıtla #361 : 18 Mayıs 2014, 18:21:55 »
"Dün sürpriz bir şekilde Beşiktaş'ın imza aşamasına getirdiği Diego Ribas'ı kap'a bildiren sarı-lacivertliler, transferde daha bir çok hamle yapacak gibi görünüyor. Kiğılı yaptığı açıklamada; '10 numara transferimizi bitirdik, diğer transferlerimiz de 48 saat içinde bitmiş olacak.' dedi. Bu sene transferde hızlı olduklarına dikkat çeken sarı-lacivertlilerin Başkanvekili, Türk Telekom'un sponsorluktan çekilmesi konusunda ise; 'Gerekirse göğüs reklamımızı Fenerium yaparız, hatta stad ismimizde de sponsor olarak Fenerium'u kullanabiliriz.' dedi. Kiğılı'nın bu demeçleri taraftarları heyecanlandırırken, Fenerbahçe'nin olası transferleri ve sponsor durumu önümüzdeki günlerde daha da çok konuşulacak gibi gözüküyor. "Şampiy10

Çevrimdışı GoFBahceGo

• Üye
« Yanıtla #362 : 18 Mayıs 2014, 18:24:09 »
1 sene boyunca bu takıma yetenekli alex tarzı amiyane tabirle inceci oyuncu lazım denildi birçok taraftarca bende dahil, şimdi o bölgeye diego gibi bir adam alındı (üsteik bonservis ödenmeden) neden alındı deniyor bizim taraftara oyuncu beğendirmek zor.

aha buraya yazıyorum bu seneye damgasını vuracak.

4. yıldızda en büyük pay diegonun olacak kalıbımı basarım.

Insallah ben yanilirim.
Yuzume yuzeme vurursun :)

Imza parasi cikti birde o odenecek
3 yil icin 17,5 Milyon buluyor yas 29

Daha genc Kampl, Erikson varken
Ustelik oyun sistemine uygun

Umarim yanilirim

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı haktan87

• Üye
  • Yer: ERZURUM
« Yanıtla #363 : 18 Mayıs 2014, 18:24:29 »
"Dün sürpriz bir şekilde Beşiktaş'ın imza aşamasına getirdiği Diego Ribas'ı kap'a bildiren sarı-lacivertliler, transferde daha bir çok hamle yapacak gibi görünüyor. Kiğılı yaptığı açıklamada; '10 numara transferimizi bitirdik, diğer transferlerimiz de 48 saat içinde bitmiş olacak.' dedi. Bu sene transferde hızlı olduklarına dikkat çeken sarı-lacivertlilerin Başkanvekili, Türk Telekom'un sponsorluktan çekilmesi konusunda ise; 'Gerekirse göğüs reklamımızı Fenerium yaparız, hatta stad ismimizde de sponsor olarak Fenerium'u kullanabiliriz.' dedi. Kiğılı'nın bu demeçleri taraftarları heyecanlandırırken, Fenerbahçe'nin olası transferleri ve sponsor durumu önümüzdeki günlerde daha da çok konuşulacak gibi gözüküyor. "Şampiy10

Bu açıklamaları KIĞILI yaptıysa ben korkmaya başladım  ve hatta olmuş transferde bile bir pürüz çıkabilir :(
"BEN FENERBAHÇEYE ikinci olmak için gelmedim"
Zeljko OBRADOVİC.

Çevrimdışı onee

• Üye
    • orhanyet
« Yanıtla #364 : 18 Mayıs 2014, 18:25:47 »
bazıları burayı GFB forumu sanmaya başladı, burası GFB forumu değil, olmadı, olmayacak ..
Fenerbahçe'nin başkanına belaltı vurulmasına izin verilmeyeceği gibi, sözde şike imalarına da izin verilmeyecekir, son uyarıdır.
şike imaları yapanları bende kınıyorum ama bu yafta yapıştıktan sonra kendi taraftarımıza bile inandıramadık şike olmadığını.hala daha bazı taraftarlar eminim o olaya inanıyor.aziz yıldırıma belaltı değil ama böyle büyük çaplı bir olayı seçtiği adamların(nihat özdemir vs.) yönetememesi,kurumsallık diyipte tek adamlığa devam etmesini ben kabul edemiyorum.

Çevrimdışı onee

• Üye
    • orhanyet
« Yanıtla #365 : 18 Mayıs 2014, 18:26:42 »
Bu açıklamaları KIĞILI yaptıysa ben korkmaya başladım  ve hatta olmuş transferde bile bir pürüz çıkabilir :(
sorma ben transferlerin transfer döneminin son güne kalacağın düşünüyorum :)

Çevrimdışı Bülent

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @blntdgn84
« Yanıtla #366 : 18 Mayıs 2014, 18:30:29 »
Söylenildiği gibi 2-3 tranfer yapılacaksa ve Diego isminin yıldız transferi beklentisini karşıladığını düşünürsek diğer transferlerin(muhtemelen Mevlüt, Deniz, Jimmy ve Emrah'tan ikisi) 48 saat içinde yapılması zor olmaz gibi geliyor bana.
...

Çevrimdışı GoFBahceGo

• Üye
« Yanıtla #367 : 18 Mayıs 2014, 18:30:38 »

Sanirim beni kastediyorsunuz

Ben kesinlikle gfb li degilim
Sadece Fenerbahceliyim
Evet cumlede "$ike" kullandim ama
Sozde $ike  demek istedim

Sonra ki iletide de duzelttim zaten

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #368 : 18 Mayıs 2014, 18:43:56 »
Sanirim beni kastediyorsunuz

bir önceki sayfada da başkan için ''içimizdeki cinconlu'' ifadesini kullanmıştın ..

G.Saraylı imasında bulunmadığını biliyorum, orada neyi kast ettiğini anlıyorum, ancak bu şekilde ifade etmek yerine daha farklı kelimeler kullanırsan, tartışma sağlıklı bir şekilde ilerler. Aziz Yıldırım gider Ali Koç gelir, Ali Koç gider bir başkası gelir, kutsal olan Fenerbahçe'nin başkanlık koltuğudur, en azından bu ortamda kelimeleri seçerek kullanmakta fayda var.

dost var düşman var ..
« Son Düzenleme: 18 Mayıs 2014, 18:44:06 Gönderen: Chauncey Billups »

Çevrimdışı GoFBahceGo

• Üye
« Yanıtla #369 : 18 Mayıs 2014, 18:50:29 »
bir önceki sayfada da başkan için ''içimizdeki cinconlu'' ifadesini kullanmıştın ..

G.Saraylı imasında bulunmadığını biliyorum, orada neyi kast ettiğini anlıyorum, ancak bu şekilde ifade etmek yerine daha farklı kelimeler kullanırsan, tartışma sağlıklı bir şekilde ilerler. Aziz Yıldırım gider Ali Koç gelir, Ali Koç gider bir başkası gelir, kutsal olan Fenerbahçe'nin başkanlık koltuğudur, en azından bu ortamda kelimeleri seçerek kullanmakta fayda var.

dost var düşman var ..

Evet kullandim
Dostca uyari icin tesekkurler
Bundan boyle dikkat etcem

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #370 : 18 Mayıs 2014, 18:54:59 »
Bence de satilmamali
Ama Diego Ersun Hicanin oyun sistemiyle ortusmuyor.

Oraya uygun Kampl veya Tottenham dan Erikson (Danimarkali)

Akves de saatli Bomba
Kuyt yasi ilerledi
Egemen habire sakat
Bunlar icinde transfer lazim ve Gokhan icin yedek sart.

ne şikesi pardon

Çevrimdışı GoFBahceGo

• Üye
« Yanıtla #371 : 18 Mayıs 2014, 19:02:44 »
ne şikesi pardon

Sozde $ike yazcaktim
Cumlede sadece $ike yazmistim
Yanlis anlasilma oldu. Benim yuzumden.

Çevrimdışı valance

• Üye
« Yanıtla #372 : 18 Mayıs 2014, 19:48:49 »
kiğılı konuştuysa diego yatacak belli oldu:)

Çevrimdışı erdem_07

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • Erdmsonmez
« Yanıtla #373 : 18 Mayıs 2014, 20:18:01 »
Bu yazdıklarım şahsi görüşümdür,teknik açıdan ne kadar doğrudur bilemeyeceğim.
Herkes hücum transferleri hakkında konuşuyor iyi hoş ama bizim çok büyük sıkıntımız stoperde bence. Egemen iyice yaşlandı ve sakatlanmaya meyilli. Alves desek onun da yaşı var artı olarak daima tereddütlüyüz kendisi için. Kesinlikle kaliteli bir stopere ihtiyacımız var.
Ortasahaya gelecek olursak M.Topal kadroya yazılacak ilk isim. Pas trafiğini sağlayacak,dikine gidebilecek bir oyuncumuz yok.Alper'in çok pişmesi lazım. O yüzden göbeğe de pas trafiğini sağlayabilecek bir isim lazım. Bu Kampl olabilir mi belki olabilir ama gerek dinamizmi gerekse de tekniğiyle işimize yarayabilecek kişi olabilir.
Kanat oyuncumuz olmaması büyük dezavantaj.Birebirde rahat adam geçebilecek bir oyuncumuz yok kadroda.İnanılmaz korkutuyor bu beni. Tabi Diego'nun gelmesiyle sistem ne olacak ona da bağlı bu kanat işi.
Santrafor konusunda ben Sow'un Emenike'den orada daha verimli olduğunu düşünüyorum. Emenike fiziğiyle biraz ön plana çıksa da  Sow gerek daha bitirici olmasıyla gerekse de oyun zekasıyla Emenike'den daha verimli olacaktır.Yabancı kontenjanı meselesinden dolayı da Mevlüt Erdinç nokta atışı olur.
Toparlayacak olursak Stoper,Kampl,Mevlüt ve kanat transferleri takım 3-5 seviye atlar.Tabi ki Şampiyonlar Ligi'ne katılmamıza da bağlı bu transferler.

gurol1967

• Ziyaretçi
« Yanıtla #374 : 18 Mayıs 2014, 20:54:44 »
Erdem Hosgeldin abicim aramiza.Hayirli olsun  :)