Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1312065 defa)

Umut, sari lacivert ve 85 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #3690 : 10 Ağustos 2019, 21:21:01 »
Hatalarından ders alan bir yapısı var Altayın.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #3691 : 10 Ağustos 2019, 21:21:37 »
Bir daha tekrarlamaz Altay.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
« Yanıtla #3692 : 10 Ağustos 2019, 21:24:50 »
Hatalarından ders alan bir yapısı var Altayın.
Tanıyor Musun :)

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #3693 : 10 Ağustos 2019, 21:32:09 »
Tanıyor Musun :)

Verdiği röpartajlardan,sürekli kendini geliştermesi gerektiğini dile getirmesi.

Seneye kontenjan geliyor.Ondan Deniz ,Altay gibi yerliler alındı.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #3694 : 11 Ağustos 2019, 00:16:24 »
Noldu Barcelona Juventus ile falan olan iyi ilişkiler? Adamların rotasyon oyuncularını kiralayacağız falan derken Rize'nin Kayseri'nin sivrilenlerine kalır olduk.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #3695 : 11 Ağustos 2019, 00:18:31 »
Bu maç özelinde söylemiyorum bütün bunları. Kadro yap Fenerbahçe adına yakışsın deseler
Boş
Dirar
Zanka(Beğenmiyorum ama yeni geldi)
Boş
Boş
Boş
Jailson ve Emre
Boş
Garry
Kruse
Boş

Var mı aksini düşünen şunu da şuraya yazarım diyen?

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #3696 : 11 Ağustos 2019, 00:29:34 »
Bu maç özelinde söylemiyorum bütün bunları. Kadro yap Fenerbahçe adına yakışsın deseler
Boş
Dirar
Zanka(Beğenmiyorum ama yeni geldi)
Boş
Boş
Boş
Jailson ve Emre
Boş
Garry
Kruse
Boş

Var mı aksini düşünen şunu da şuraya yazarım diyen?

Vedat en kötü maçında bile pozisyona giriyor .Kanatlar iyi beslerse ora boş değil 15-23 arası atar gol.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #3697 : 11 Ağustos 2019, 00:52:07 »
Bu savunma hattıyla San Marino milli takımına döneriz, Allah yardımcımız olsun.

1,5 gün açıklanmayınca Zanka'dan kurtulucaz diye ümitlenmiştim ama maâlesef aldık Danimarkalı Sâdık Çiftpınar'ı. Serdar ve Sâdık gibi vasatların yanına Zanka'nın da gelmesi iyice çökertti beni. Bâri Kjaer gelse de Zanka ile ikili olsa.

PSV dönemi çok kötüydü, belki H'field döneminde toparlamıştır bilemiyorum ama gerçekten ağır, toplu oyunda çok hatâ yapan birisiydi. Kim nerden bulup Zanka ayısını bize iteledi bilmiyorum ama Kjaer de gelirse biraz olsun dengeleriz savunmayı.

Şu Kolarov da gelecekse sâdece sol bek için gelmeli. Ersun kendisini sol stoper oynatacaksa futbol bilgisinden şüphe duymaya başlarım.

O değil de her kim ''Ozan Tufan çok iyi, çok etkili'' falan diyorsa hiç iyi niyetli değildir. Ozan, Alper, sürekli geriye giden Ekici, Ciğerci ve hattâ Moses bizim takımımızın oyuncusu değil. Özellikle Moses'ta büyük hayâl kırıklığı yaşıyorum.

İlk 11 başlayan Ferdi Kadıoğlu da dönüp bi kendine baksın bugün ne yaptı, ne oynadı. Forma şansı bulamıyorum diye hiç zırlamasın.

Farkındaysanız 39luk Emre oyundan bir çıktı, 2 top yapamadık bir daha. Böyle vasıfsız bir orta saha ve düşündükçe kâbuslar gördüğüm savunma hattımızla bizim değil şampiyon olmamız, ilk 5'e girmemiz bile mucize olur.

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #3698 : 11 Ağustos 2019, 01:29:54 »
2 gol yenmesine rağmen -ki defansın ortasındaki ikili Okan Turp ve Jailson olunca gayet normal- ilk yarıda gençlerin oynadığı takım en azından biraz heyecan vericiydi.

2. yarıda A. Potuk ve M. Ekici filan oyuna girince maçın tadı kaçtı. Hücum konusunda yetenekleri sınırlı olmasına rağmen ve mevkisi olmamasına rağmen Dirar'ın sol fotvette hücum aksiyonlarına katılması anlamsızdı. T. Ciğerci fena değildi.

Defans hattına transferler geciktiği için sorun olması anlaşılır ama hücumda da zaman zaman ufak bir kaos ortamı oluşuyor, yine de hazırlık maçı olduğu için hocanın farklı şeyler denemesi normal.

Bu saatten sonra transferden çok umutlu değilim şahsen, önceki yıllardaki gibi tombaladan ne çıkarsa durumu oluşmaya başladı...

Çevrimiçi Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #3699 : 11 Ağustos 2019, 09:29:35 »
Orası tamam Rüştü'ler Volkanlar da ne goller yedi zamanında ama öyle bir çıkış kaleyi boşaltmak yok, olmaz olamaz
Aynen katılıyorum. iddi bir temel bilgi eksikliği demek o çıkış. Umarım toparlar çünkü daha iyisi yok elimizde.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #3700 : 11 Ağustos 2019, 09:55:49 »
Falcao gelecek diye fenerbahceliler yasta ulkenin kalani ise sanki ulkeye ilk defa bu kariyerde bir topcu geliyor.

Rvp, soldado ve slimaninin attiklarini toplayinca fernandaonun istatistiklerinin yanina yaklasamiyor maalesef harcadigimiz milyon dolarlarin acisini ise uzun yillar daha cekmeye devam edecegiz gibi

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #3701 : 11 Ağustos 2019, 11:09:00 »
Zanka o kadar kötü bir stoper değil. Elbette Kjaer seviyesinde değil ama elimizdekilerden iyi. Tabi en azından bizdekilerden daha iyi mantığıyla yapılan transferlerin doğruluğu tartışılır.

Bu arada Kruse bizim sistemimize çok ters bir oyuncu. 10 numara değil ve 2. forvet gibi oynuyor. Böyle olunca orta saha düşüyor. Yani 4-3-3 veya 4-2-3-1 oynarsan o ikilinin makine gibi çalışması lazım ki bizde öyle biri yok. Duruma göre Vedat veya Kruse'nin yedek kalmasına gider bu iş. Bu olasılıkta da eğer iyi bir teklif yoksa Ekici yerine Zajc'ın kalıp oynamasını tercih ederim, şu ana kadar tam uyuşamadık ama potansiyeli var.

Ben artık Kolarov'dan umudu kestim, bu cimriliği keşke geçen sene Slimani'ye 4 milyon eurodan fazla maaş teklif ederken yapsalardı! Ayrıca Vedat'a rakip olacak forvet transferi de lazım ama böyle bir hedefleri bile yok, ne yapacağı belli olmayan Allahyar ve beceriksiz Frey rotasyonu korkutucu...

Bu takımın şampiyon olması hatta ilk 2'ye girmesi mucize olur. Ali Koç zaten Ersun hocayı sevmiyor, olası kötü sonuçlarda gönderebilir, iyice kaosa gireriz. Bir tek garip bir hayranlık duyduğu Comolli'ye dokunmaz.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #3702 : 11 Ağustos 2019, 11:29:54 »
Herkese iyi bayramlar
Boş yere sıkmayın  canınızı sevgili fenerbahceliler
Bayramın tadini çıkarin
Fenerbahce futbol takımı ali koç yönetiminde tamamen bir anadolu takımı hüviyetine bürünmüştür. Dünkü mac  ligde de çok kez tekrarlanacaktır. cunku denk takimlar bunlar.
Bu aci gerçeği kabul ederseniz daha rahat ve huzurlu olursunuz.

Çevrimdışı donmezsefa

• Üye
  • Yer: Bursa
« Yanıtla #3703 : 11 Ağustos 2019, 12:27:19 »
Zanka'nın yanına bide kjaer gelirse seneye gol yeme rekoru kırarız.
Kjaer değil hızlı bir oyuncu lazım yanına.
2 tane yavaş adamla anadolu takımlarının zencileri içimizden geçer.

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #3704 : 12 Ağustos 2019, 07:25:25 »
Zanka'nın yanına bide kjaer gelirse seneye gol yeme rekoru kırarız.
Kjaer değil hızlı bir oyuncu lazım yanına.
2 tane yavaş adamla anadolu takımlarının zencileri içimizden geçer.

Aslı varsa, Kjaer'i istedikleri fiyatla elden çıkaramadıkları için Monchi bizimkilerle tekrar görüşmek istemiş.

"Simon Kjaer için Fenerbahçe ile anlaşamayan Sevilla Sportif Direktörü Monchi, Damien Comolli ile temasa geçerek tekrar görüşmek istediğini belirtti.

Hem Sevilla'nın hem de Simon Kjaer'in istediği rakamlar ile Fenerbahçe'nin teklifi arasında uçururum olunca tıkanan görüşmeler yeniden start alıyor. Üstelik teklif bu kez karşı taraftan geldi. Sevilla Sportif Direktörü Monchi, Comolli'yi arayarak "Gelin görüşelim" dedi."

---

Bu arada, bitti moduna girdik ama Kolarov transferi yatarsa hiç şaşırmam ki zaten bu kadar çok geciktiği için vaziyet oraya doğru gidiyor.

Zaten adam hazırlık maçlarında yardırıyor; Roma'nın €2,5-3M'ya ihtiyacı olmadığı için satmak yerine, performansı gayet iyi olduğudan kontratındaki son senesinden en iyi şekilde faydalanmayı tercih edecekler muhtemelen.