Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1312419 defa)

0 Üye ve 87 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı tembelhayvan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @TembelHayvanTR
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #4755 : 05 Mayıs 2021, 09:48:05 »
Burak Yılmaz transferi üstüne Mehmet Cengiz + MAA sponsorlukları da gelirse cümbüşe gel  ;D

Bunları da yaparsa bu yönetim, herhalde tamamen bırakırım futbol takip etmeyi.
Yapar mı yaparlar bu midesizlikle. (Volkan Ballı yıllardır kulüpte görevli)
Ama Burak Yılmaz gerçekten başka bir seviye olur.
Yeniyetme taraftarların umurunda değil tabi, kim zamanında ne demiş, bu kulübün değerlerine nasıl hakaret etmiş vs.
« Son Düzenleme: 05 Mayıs 2021, 09:50:03 Gönderen: tembelhayvan »

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #4756 : 05 Mayıs 2021, 09:51:47 »
Fatih akyel, kaya Peker, emre belezoglu gibi oyuncular forma giydiyse Burak da giyer.

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #4757 : 05 Mayıs 2021, 14:14:07 »
Mehmet Cengiz kulüple bağlantılı olarak göz önünde olmayacaksa, arka plandan yardım yapmasında bir beis yok bence. Tepki göstermeden önce "kimin parasını kime veriyor" üzerinden değerlendirme yapmak lazım. Köprüleri, otoyolları kullanan taraftarımızın cebinden çıkan paranın bir kısmının kulübe gitmesi olarak düşünebiliriz. Mevcut şartlarda dışarıdan ekonomik desteğe çok ihtiyacımız var.

Çevrimdışı Avanta

• Üye
« Yanıtla #4758 : 05 Mayıs 2021, 14:15:13 »
Fenerbahçe, Dorukhan Toköz ile sezon sonu için sözleşti. (Sabah)

Çevrimdışı south

• Üye
« Yanıtla #4759 : 05 Mayıs 2021, 14:41:30 »
Burak Yılmaz 'futbolculuğunu' çok beğendiğim bir isim ama daha bundan 2 3 ay önce Mesut'a dediklerinden sonra nasıl alınabilir ki? Hiç sebep yokken Mesut'a laf çakmaya çalışan bi adamı Mesut'la takım arkadaşı yapmaya gerek var mı.

Çevrimdışı Avanta

• Üye
« Yanıtla #4760 : 05 Mayıs 2021, 14:55:21 »
Burak Yılmaz 'futbolculuğunu' çok beğendiğim bir isim ama daha bundan 2 3 ay önce Mesut'a dediklerinden sonra nasıl alınabilir ki? Hiç sebep yokken Mesut'a laf çakmaya çalışan bi adamı Mesut'la takım arkadaşı yapmaya gerek var mı.

Aslında çözüm basit; "söylediklerim yanlıştı, özür dilerim"

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #4761 : 05 Mayıs 2021, 16:32:03 »
Başkan 2 sene önce almam demiş yapmam dediği her şeyi yaptığı için her şey olur hatta kamuoyu yoklaması yapıyor diyen bile var

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #4762 : 05 Mayıs 2021, 16:42:37 »
Başkan 2 sene önce almam demiş yapmam dediği her şeyi yaptığı için her şey olur hatta kamuoyu yoklaması yapıyor diyen bile var
iyi de transfer yalanlanmamış ki,kesin olarak bittiği yalanlanmış :) avrupa şampiyonası bitene kadar açıklanmaz bi şey.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #4763 : 05 Mayıs 2021, 16:49:45 »
iyi de transfer yalanlanmamış ki,kesin olarak bittiği yalanlanmış :)
Yalanlamayla ilgili bilgim yok Sadece Fenerbahçe programında Murat Zorlu'nun dediği 2 sene önce başkana sordum almayacağımı biliyorsun demiş
sözleşmeli futbolcu zaten şuan belki ben sizin elimden geleni yaptım derse bırakır kulübü
30 Haz 2022'de sözleşmesi bitiyormuş

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #4764 : 05 Mayıs 2021, 20:28:37 »
Cengiz Ünder'i kiralar mıyız acaba Mourinho oynatmaz onu

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #4765 : 05 Mayıs 2021, 21:26:02 »
Cengiz Ünder'i kiralar mıyız acaba Mourinho oynatmaz onu

Zeki Uzundurukan denen katıksız puşt 2-3 hafta önce ''Fener Cengiz'i kiralayacak'' demişti. EURO 2021 sonrası Cengiz'in iyi tâlipler bulacağını düşünüyorum ben, Millî Takımda bir şekilde iyi oynuyor Cengiz. Kirâlayacaksak acele etmeliyiz.

Enteresan olan şu ki Cengiz Roma'da iyi işler de yapmıştı. Roma'nın mevcut kadrosundakiler Cengiz'den daha matah değil. Mourinho bunu fark edince kadroda tutmak ister belki.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #4766 : 05 Mayıs 2021, 21:34:24 »
Zeki Uzundurukan denen katıksız puşt 2-3 hafta önce ''Fener Cengiz'i kiralayacak'' demişti. EURO 2021 sonrası Cengiz'in iyi tâlipler bulacağını düşünüyorum ben, Millî Takımda bir şekilde iyi oynuyor Cengiz. Kirâlayacaksak acele etmeliyiz.

Enteresan olan şu ki Cengiz Roma'da iyi işler de yapmıştı. Roma'nın mevcut kadrosundakiler Cengiz'den daha matah değil. Mourinho bunu fark edince kadroda tutmak ister belki.
Fotomaç gazetesi müdüründen ne beklersin hep sallıyor ciddiye almıyor kimse arada tutturuyor oda Ts cephesinden genelde
Şenol Güneş son kadroya davet etmemişti Cengiz'i Avrupa Şampiyonası çağırır mı bilemedim Roma'nın son kovulan hocası sistemime uymuyor demişti yanlış hatırlamıyorsam. Cengiz'in 1-2 sene net oynaması lazım gelişimi için Roma'da bunun garantisi yok Emre-İrfan devreye girerse kiralarız bence ama dediğin gibi pazarı da olan futbolcu abi son ana kadar Avrupa'da kalmak ister

Çevrimdışı south

• Üye
« Yanıtla #4767 : 05 Mayıs 2021, 21:42:49 »
Aslında Mesut'un hala piyasası var bence.Arap veya ABD takımları reklam için almak isteyebilirler.8-10 milyon euro veren olursa satılabilir.Mesut bence seneye daha iyi olacaktır ama 1.5 milyon euroya Pelkas aldığımızı düşünürsek 10 milyon da Mesut'tan çok daha verimli oyuncular almak için kullanılabilir.Biz de formamızı giydi yarım dönemde olsa deriz.

Çevrimdışı Avanta

• Üye
« Yanıtla #4768 : 06 Mayıs 2021, 01:32:18 »
Crystal Palace'tan sonra Leeds'in de Ozan'ı istediği söylentileri dolanıyor. Güya, Euro 2020'den önce transferi bitirmek istiyorlarmış. Sözleşmesinde €20M'lik serbest kalma maddesi var.

Çevrimdışı Avanta

• Üye
« Yanıtla #4769 : 06 Mayıs 2021, 01:57:41 »
Eğer pazarlıkla falan uğraşmayıp €20M'yi bastırıp alırlarsa, bizim için çok iyi olur. EPL takımları zengin olduğu için çok şaşırtıcı olmaz. Pazarlık durumunda "Euro 2020'ni bitmesini bekleyeceğiz" deme kozumuz var. Eğer kesin istiyorlarsa, bu yüzden serbest kalma maddesindeki rakamı verebilirler.

Bir de üstüne Samatta & Thiam'ı €5-7M civarında paraya satarsak, rahat bir transfer dönemi geçiririz. Sansasyonel bir teklif gelmediği taktirde, başka oyuncu satmamıza da gerek kalmaz.